1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Sergio Romero | Gk | 22

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Sergio Romero | Gk | 22

Adı : Sergio German Romero

Mevki : Gk

Oynadığı Takım : AZ

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : One on ones, Reflexes, Rushing Out, Concentration, Positioning, Jumping

Beni tek düşündüren yanı Agility'sinin düşük olması.Henüz deneme fırsatım olmadı ama mutlaka denemek istediğim oyunculardan biri.Açıkcası hayal kırıklığına uğratacağını düşünmüyorum.Bence çok iyi bir kaleci...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Guzel paylasım ellerıne saglık romero iyi bir kalecı fm 2009 dan beri hep alıp denedıgım bır kalecı.Gecen sene profılı daha ıyıydı ve cok gelısebılıyordu(antrenman programınıza baglı olarak..).Tek sorun senin de dedigin gibi ceviklik.Inanılmaz kurtarıslar yapıyor.(adler,neuer,akınfeev,handanovıc kadar olmasa da).Fakat 1 kere kurtarııo topu eger sızın defans alıp uzaklastıramazsa rakıp alırsa topu %95 gol oluyor.Toparlanması zor olan bir kalecı.Bir de decisions un dusuk olmasından dolayı galıba gereksız cıktıgı olabılıyor...anı cıkıs ve hız hızlanmasının 16 olması ıyı ama gereksız cıktıgında bır ıse yaramıyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Arjantin MiLLi takımını yönetirken kaLeyi ona emanet ettim. Açıkcası MiLLi takımda gösterdiği performans iLe beni etkiLemeyi başardı. ÖzeLLikLe bire bir ve yan topLarda çok iyi.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

25 yaşına kadar güzel gelişiyor ve gol atmak zorlasıyor bu kaleciye..

Alması cok zor oyunculardan birisi. Klübü tüm soruşturmaları geri çeviriyor ve 8 m euro ya kadar cıkmama rağmen kabul etmiyorlar. Ama profili gerçekten harika.

Mesaj Yetkileri