1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Transfer Sorunu

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Default Transfer Sorunu

CSKA dan necid i alcam klübe ne teklif edersem ediyim kabul ediyor fakat oyuncuyu bi türlü ikna etmedim orda yıllık 300 bin euro alıyo ben 9 milyon verdim düşünün artık bide komikl yanı AC milan da yım milana alcam yani nasıl gelmeyi düşünmüyo anlayamadım sama çok lamak istiyorum tavsiyeleriniz varmı

Getirmen imkansız olabilir.Bu durumu tespit etmek için daha önce kayıtlı oyun editörü ile hiç başarısı olmayan bir takımın finansını uçuk hale getirerek reputationu yani tanınmışlığını 10000 yaptım.C Ronaldo'ya Messi'ye yıllık 260 küsür milyon euro ile 260 küsür milyon euro imzalama bedeli ve en yüksek primleri verdim.Maç başına tam hatırlamıyorum ama 2 milyon euro muydu neydi sanırım.Ama sözleşme imzalamadılar.Artık yorumu sen yap.

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

yorum yapamıyorum o parayı onlara vereceğime 30 tane takım kurarım

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

as takımda fln oynatma seceneğini seç kadronda forvet coksa ondanda gelmiyor olabilir,çünkü necid i diğer kariyerlerimde udinese,manchester gibi takımlarda görmüştüm

konu açmak istemedim bir futbolcum hep mutsuz ''hasn't settled as well as he would like in the area'' nedeniyle bu nedir acaba,?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yorumsuz1i View Post
    Getirmen imkansız olabilir.Bu durumu tespit etmek için daha önce kayıtlı oyun editörü ile hiç başarısı olmayan bir takımın finansını uçuk hale getirerek reputationu yani tanınmışlığını 10000 yaptım.C Ronaldo'ya Messi'ye yıllık 260 küsür milyon euro ile 260 küsür milyon euro imzalama bedeli ve en yüksek primleri verdim.Maç başına tam hatırlamıyorum ama 2 milyon euro muydu neydi sanırım.Ama sözleşme imzalamadılar.Artık yorumu sen yap.
    bunun sebebi messi favorites club barçadır alt yapısından yetişdiği için klübünden ayrılmak istemez tıpkı puyol gibi puyoluda dene aynısı olur çünkü simgeleşmiş isimlerindendir

Nesil
    2009
    Yer
    Avcilar, Istanbul

Quote Originally Posted by alihanordu View Post
    konu açmak istemedim bir futbolcum hep mutsuz ''hasn't settled as well as he would like in the area'' nedeniyle bu nedir acaba,?
    söz konusu futbolcun oynattığın mevkiye alışamamamış ve başarılı olmadığını düşünüyormuş, o yüzden de mutsuz

teşekkürler cvp için ama kendi mevkisinde oynatıyoprum acaba ülkeye veya takımamı alışamadı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gittiği ülkeye alışamamış.

Oyuncuyu almadan önce interaction yapmalısınız. Önce övün sonra, almak istiyorum deyin bu onların kararında etkili olabiliyor. Hatta çok kasarsanız, siz onun favori personeli oluyorsunuz. Bence bu şekilde alabilirsin.

Quote Originally Posted by alihanordu View Post
    teşekkürler cvp için ama kendi mevkisinde oynatıyoprum acaba ülkeye veya takımamı alışamadı
    Ülkeye alışamıyorlar, en fazla 1 sene içinde geçiyor. Eğer imkanın varsa asistanın önereceği oyunculardan bi tane alıp uyum sağlamasını kolaylaştırabilirsin ama bence gerek yok.

11. Default Transfer Yapamıyorum

arkadaslar 2.sezonuma baslıyacağım totenham ıle uefaya kaldım transfer yapmam lazım ancak hıcbır oyuncu alamıyourm değerinden fazla teklif versem bile bana transferleri fm oyununda nasıl yaptığınızı anlatabılırmısınız

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sanırım acemisin.

Öncelikle Tottenham gibi bir takıma dünya yıldızlarının çoğu gelmez zaten. Tottenham çapında oyuncuları inceleyip takıma katmaya çalışmalısın. Kulüp ve oyuncuyla da anlaşman cabası.

13. Default

hocam zaten dunya yıldızlarını almıyorum takıma oyle bır çabamda yok ben yaşları 25 28 arası olan bonservis bedeli 2 ıle 3 mılon arasında değişen oyuncuları aradım ve buldum 4 ve 5 mılon arası teklif verıyorum gine gelimyorlar kulübündeki yerine bakıyorum mutsuz oda fayda etmiyor 2.sezondayım uefada basarı yakalamam için eksık mevkilerime transfer yapmam lazım 2 ofasıf kanat ve bek bırde ofansıf ortasaha bırtane lazım buldum ancak alamıyorum gençlerimi de iyi hazırladım fakat çok korkuyorum oynatamaya çunku tecrübesizler onları 3.sezon ıçın hazırlayacğım.siz nasıl transfer yapıyorsunz hangı kulüptesınız benım kulubumun finansı ıyı fazla gıderım yok transfer param 26mılon lıgı 5.cı bıtırdım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

şimdi adamın değeri 2 veya 3 görünebilir ama daha pahalı olabilir 4 veya 5 vermişssin kabul etmiyolarsa orda seçenek vardır teklif yaptığın yerde transfer seçeneğini enquiry yap onlar oyuncu satmak istiyolarsa ne kadar istediklerini sana bildirirler satmak istemiyolarsa biraz daha fazla vermen gerek pazarlık ederler o zaman senle böyle anlaşabilirsin

15. Default

sağolasın deniyeceğım en kısa zamanda yazarım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Birden fazla klüp ilgileniyorsa oyuncu ile,transfere cevap verme süresini today,tomorrow yapma not set yap
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Bu teknik bir sorun değil; konu taşınır.
    Ayrıca benzer konular var; onlarla da birleştirilir.

Quote Originally Posted by eren968 View Post
    arkadaslar 2.sezonuma baslıyacağım totenham ıle uefaya kaldım transfer yapmam lazım ancak hıcbır oyuncu alamıyourm değerinden fazla teklif versem bile bana transferleri fm oyununda nasıl yaptığınızı anlatabılırmısınız
    Last edited by meddah : 10.Şubat.2010 at 14:09
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Mesaj Yetkileri