1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: 3D Maç Motoru

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Default 3D Maç Motoru

Arkadaşlar 3d maç motoru çıkalı 2 yıl oldu biliyorum ama ne yazık ki bilgisayarımın özellikleri yüzünden hiç maç izleyemedim ve içinde kaldı

Rica etsem biri oynadığı 3d olan güzel bir maçı bi video sitesinden yükleyip bana atabilir mi

Bi bakayım 3d nasıl birşey,paslaşmalar goller falan

Biraz saçma bi konu ama içimde kaldı izlemek

Youtube'da falan aratırsan birçok video bulabilirsin zaten.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by MaTRaKaN View Post
    Arkadaşlar 3d maç motoru çıkalı 2 yıl oldu biliyorum ama ne yazık ki bilgisayarımın özellikleri yüzünden hiç maç izleyemedim ve içinde kaldı

Rica etsem biri oynadığı 3d olan güzel bir maçı bi video sitesinden yükleyip bana atabilir mi

Bi bakayım 3d nasıl birşey,paslaşmalar goller falan

Biraz saçma bi konu ama içimde kaldı izlemek
    Abi ciddi misin gerçekten

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bende senin gibi bu konuda muzdaripdim uzun zamandır4 ay önce canavar gibi bi makina aldım.Gelgelelim kocaman bi sorunum var, yıllardır 2D oynamaya alıştığımız için önce kısa bi süre 3D oynadım baktım sarmıyo, tekrar 2D maç motoruna döndümBiz alışmışız küçük küçük yuvarlakları izlemeyeYa açıkcası maça kendini verdiğin zaman 2D 3D fark etmiyor yine aynı heyecanı yaşıyosun.Hatta, kişisel fikrim 3D motoru daha tam manasıyla iyi olmadığı için (Fifa yada Pes görüntüsü gibi) bazı pozisyonlar saçma gözüküyor.Adam odun gibi koşuyo, top sırtına çarpıyo duvara çarpar gibi, düşmeler falan garip oluyo vs.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ben genelde 2D oynuyorum. Özel maçlarda açıyorum 3D yi
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ben hep 3D oynuyorum. 2D sarmıyor artık. 3D ile daha iyi hissedebiliyorsunuz maçı şahsen bana öyle geliyor..

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

banada 3D daha guzel gelıyor hep onla TV ekranına alarak oynuorm

Hahaha aynen, ben de oynayamıyorum. Ama birkaç kere kasa kasa oynadım, olmuyor tabii ki, 2D'ye geçtim.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

2D'yi bende seviyorum ama 3D'yiç görmediğim için arada bit tercih yapamıyorum

İso o gerçek mi harbiden ya

Nesil
    2006
    Yer
    11

Galiba bende artık 3D ciyim

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Mesaj Yetkileri