1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Fenerbahçe/Taktik+Antreman=Başarı

Post Fenerbahçe/Taktik+Antreman=Başarı

Merhaba arkadaşlar...
    Forumda bir çok arkadaşın Fenerbahçe ile sorun yaşadığı ve öneri beklediğini gördüm.Sizinle nacizane bilgilerimi paylaşmak isterim.Yararlı olursam ne mutlu bana.

Öncelikle diziliş hakkında açıklamamı yapiyim...

Burda en önemli noktalar Orta Yapma,Top Sürme,Pas gibi özellikleri yüksek oyuncuları kanatlarda oynatmanızdır.
    Bir diğer önemli nokta ise DMC mevkiindeki oyuncunuzun kaliteli olmasıdır.Javier Mascherano bu mevki için idealdir.Ve sezon sonunda maç başına puanı 8.42 gibi inanılmaz bir rakamdır.
    Forvetlere ise Top Sürme,Kafa,Bitiricilik,Hız gibi özellikleri yüksek olan oyuncuları koyarsınız sıkıntı çekeceğinizi pek zannetmiyorum.
    Defansınızı sağlam oyunculardan kurmanızı öneririm.Yabancı kontenjanım sınırlı olduğu için defanstaki 4 oyuncumun 3 ü türk.Tek yabancıda geçn yetenek,Brezilyalı Felipe.Öneririm...

Şunuda unutmadan söylemeliyim,forvetin arkasında kalan mevkide Alex gibi bir oyuncu bulundurmanız şart.Messi,Carlos Tevez bunlar aklıma gelen genç ve müthiş yetenekler.Almayı deneyin,ben beceremedim

-----------------------------------------------------------------------

Takım komutlarını ise ayarını tutturmak oldukça zor.Ama tutturdunuzmu takımın durdurulması gerçekten çok zor...

Şimdi gelelim işin en can alıcı kısmına.Bu taktiğin sonucu neler oldu?

Size 4 tane Screenshot göstereceğim,taktir size kalmış...

1-)Tuncay Şanlı

FM sahalarında ender görülebilecek bir performans sergileyerek;
    43 maçta 56 gol 17 assist 8 kere maçın adamı seçilmeyi başardı.

2-)Mirko Vucinic

İlk sezonumda oturtamadığım taktiği Takımda bulunan bütün yabancılara fatura etmiş ve hepsini göndermeyi başarmıştım.Anelkanın gönderilmesiyle forvet açığını doldurmak için aldığım Mirko Vucinic ise inanılmaz bir performansla ne kadar müthiç bir oyuncu oldğunu ögsteriyordu

(43 maç,32 gol,32 asist 8 kere maçın adamı)

3-)Alex De Souza

Diğer 2 oyuncunun gölgesinde kalmış gibi gözüksede oda takımın demirbaşlarından biri olduğunu ispatladı.Ama Alex e yeni kontrat imzalatmayı başaramadım ve Valencia ya gitcek

4-)Buda sezon sonu küçük bir değerlendirme

Tekrar belirtmek isterim.Takımın en büyük sorunlarından biri defans.Defansada bir çare bulursanız mükemmel olur

Arkadaşlar şunu belirtmek isterimki,bu topic i açmamın sebebi Fenerbahçe takımı ile yardıma ihtiyaç duyan arkadaşların çok olması.Aslında bu taktik sadece Fenerbahçedede uygulanmaya bilir.Dediğim gibi,kanat,defans,defansif ortasaha,forvet oyuncularını iyi seçmelisiniz.

Son olarakta size kullanmakta olduğum antreman programını öneririm.Oyuncuların gelişimini müthiş etkiliyor.

http://rapidshare.de/files/18758693/...reman.rar.html

Not:Yazdığım herşey öneridir arkadaşlar.

Emeğe gösterdiğiniz saygıdan dolayı hepinize teşekkür ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sağol romulus. ellerine ve emeğine sağlık. bu taktiğide indirdim. en kısa zamanda deneyeceğim.

sağolasın dostum ellerine sağlık bende bu taktiğe yakın bir taktik kullanıyorum ama ofsayt taktiğini kimseye önermem ve kullanmamda çok tehlikeli her antakımı başını yakabiliyor...

Valla 3. sezonumada bu taktikle başladım ve takım gayet iyi şu an.Ligde 8 de 8 gidiyorum ve sadece 2 gol yedim,28 gol attım.Şampiyonlar ligindeki grubum Real Madrid,Roma ve Sporting Sg.Real ve Romayı yendim ama Sporting e akıl almaz bir şekilde yenildim ama takım şu an mükemmel gidiyor

Eywallah Kardes sag olasın;;;

Nesil
    2006

paylaşım için saol

kardeş saol bizimle paylaştığın için

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

tüm takımlara uyabilecek başarılı bir taktik sağol kardeş ....

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Valla Benim arkadaşa verdim taktiği Fenerde denedi.Taktik İşe Yaramadı Ama Antreman Süper.GÜZEL ÇALIŞMA - SÜPER

Ellerine sağlık antreman programı çok güzel.

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

emegin icin saol antreman programini deneyicem

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

antreman programini denedim ve super olmus saol kardes. herkese tavsiye ederim cok guzel bir program.

paylaşımın için tşkkrler.fb de 4-4-1-1 taktiğide iyi gidiyor denemenizi tavsiye ederim.

Mesaj Yetkileri