1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Rehavet!

Nesil
    2009
    Yer
    Avcilar, Istanbul

Default Rehavet!

Takımı şampiyonlar ligine taşıdım ve birkaç transferle daha da güçlendim ve uzaktan şöyle bir bakınca bileği zor bükülecek bir takım olarak gözüküyorum. Zaten bu da şampiyonlar ligine yansıyor ve üç maç sonunda 7 puanla zirvedeyim..

Buraya kadar herşey süper gözüküyor; fakat bu avrupa maçları sonrasındaki lig maçları berbat geçmeye başladı. Oyuncular rehavete mi giriyor ne, Benfica'ya deplasmanda kök söktürürken kümeden yeni çıkan Samsun'a kendi evimde takılmam canımı oldukça sıkıyor

Var mı sizde böyle sıkıntılar, nasıl aşabilirim bu sorunu?

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

kadro genişliğinin iyi olması gerekir böyle maçlarda.Çünkü futbolcular avrupa maçlarında çok hırpalanıyorlar.Lİge konsantre olamıyorlar.Ama biraz oyuncu ve rotasyon değişikliği yaparsan en az zararla kapatırsın

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Rep düşük olan bir takımla oynadığımda eğer ilk sezon şampiyon olmuşsam kesinlikle 2. sezon ilk 4'e giremiyorum. Kadroyu daha çok güçlendirmeme rağmen böyle.

gençlere önem ver küçük maclarda

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by laziale View Post
    Takımı şampiyonlar ligine taşıdım ve birkaç transferle daha da güçlendim ve uzaktan şöyle bir bakınca bileği zor bükülecek bir takım olarak gözüküyorum. Zaten bu da şampiyonlar ligine yansıyor ve üç maç sonunda 7 puanla zirvedeyim..

Buraya kadar herşey süper gözüküyor; fakat bu avrupa maçları sonrasındaki lig maçları berbat geçmeye başladı. Oyuncular rehavete mi giriyor ne, Benfica'ya deplasmanda kök söktürürken kümeden yeni çıkan Samsun'a kendi evimde takılmam canımı oldukça sıkıyor

Var mı sizde böyle sıkıntılar, nasıl aşabilirim bu sorunu?
    Ne anlarsın sen FM'den otur ders çalış

Uzun süredir aynı takiği kullanıyosan ondan dolayıda bir sorun olmuş olabilir, Tactical Theorems diye bir dosya var ona bir göz at daha etkili taktik hazırlamada yardımcı olur sana. İngilizce yoksada gel bana ben sana anlatayım

Nesil
    2009
    Yer
    Avcilar, Istanbul

İngilizce şükür ki var beni Skonto RİGA'ya teknik direktör yapıcak kadar

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

oluyor öyle ya birkaç değişikle çözebilirsin ama oynamayan oyuncularını oynat o maçta

Mesaj Yetkileri