1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Gökhan Ünal

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Default Gökhan Ünal

Abilerim 10.3 te Gökhan Ünal ne olacak ?

Yok hayır belki bende sadece öyle bilmiyorum ama adam her maç hattrick yapmasın yahu.

Hani kötü yapın demiyorum ama benim gerçekte izlediğim Gökhan Ünal kalenin önünden kaçıran, Trabzonluluarı delirten bir adamdı. En azından Trabzonda öyleydi.

Ama oyunda aksine kaleye 20 metre yaklaştırırsanız devamına bakmanıza gerek yok. Çünkü herkesi geçip haşırt diye sokuyor topu kaleye.

Her sezon 40 gol atamasın istiyorum sadece ben. Her trabzon maçında (10.3de FB maçında olacak ) baş belası olmasın istiyorum. Bilmiyorum çok mu şey istiyorum. Sadece bana denk gelior sanıyordum bugüne kadar , ancak her maç aynı şey oluyor ve 1-2 kişide dah duydum bu Gökhan ünal sorununu.

Yinede söylüyorum belki bi tek bende böle olabilir de ? Konuyu buraya açmayı uygun gördüm yanlışsa taşırsanız sevinirim.Saygılar.
    Last edited by perpetua : 23.Ocak.2010 at 02:17

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Evet Gökhan benimde her oyunda gol kralı oluyor.

Allah allah ilginc bende dokuluyor gercekteki Guiza gibi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Benim oyunlarımda değişikti Bir oyunumda çok iyi.. Diğerinde kötü faan..
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Sorun belki Gökhan'da degil sizin defans oyuncularinizda olabilir Sonucta Gökhan bu ligin en iyi 5 forvetinden birisi. Gecen sezon 15 gol atmis sirf yarim sezon kötü oynadi diye adami 2. lig topcusu yaptiniz

Nesil
    2003

10.3 ciktiginda Gokhan'in nasil oldugunu gorursunuz.

Eger ozellikleri ile ilgili farkli fikirlere sahipseniz, bunu mantikli bir sekilde anlatarak degerlendirilmesini saglayabilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben şahsen Gökhan'ın off the ball özelliğini yüksek buldum. Gökhan'ın bu özelliği 15 olan mesela Bobo kadar nerede duracağını iyi bilen bir oyuncu olmadığını düşünüyorum. Bobo'yla karşılaştırmasak bile bence 15 Gökhan için yüksek bir değer. Biraz düşürülebilir.

Özellikler üzerinden değerlendirme yaparsak bence daha mantıklı olur.Ben Trabzonspor'u yönetirken de Gökhan iyi performans gösteriyor evet ama hiç öyle olağandışı performanslar değil.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ozidnz View Post
    Ben şahsen Gökhan'ın off the ball özelliğini yüksek buldum. Gökhan'ın bu özelliği 15 olan mesela Bobo kadar nerede duracağını iyi bilen bir oyuncu olmadığını düşünüyorum. Bobo'yla karşılaştırmasak bile bence 15 Gökhan için yüksek bir değer. Biraz düşürülebilir.
    Pek katilmiyorum acikcasi. Defansin arkasina kosulari Gokhan'in en onemli meziyeti bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Gökhan Ünal' ın osman tarafından yapılan profili bence son derece gerçeğe yakın. Fiziksel özelliklerde çok 13 olması haricinde bir sıknıt göremiyorum ben. O 13 ler biraz değiştirilebilir. Sürat de 15' den 14' e inebilir.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Pek katilmiyorum acikcasi. Defansin arkasina kosulari Gokhan'in en onemli meziyeti bence.
    Ben off the ball özelliğini yanlış yorumlamışım o zaman.

Mesaj Yetkileri