1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: The GodFather Tactic

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default The GodFather Tactic

Diziliş: 4-3-2-1
    Mantalite: Atak
    Pas Türü: Kısa
    Tempo: Hızlı
    Defans: Önde

Günümüz futboluna da uygun bir taktikle karşınızdayım. GS'yle yaptığım kariyerimde 2019/2020 sezonunda taktiğime karar veremeyince babama danıştım ortaya böyle bir taktik çık GS'yle süper sonuçlar alınca da taktiğin ismi Godfather oldu

Oyuncu profillerine gelirsek
    Kaleci: Refleksleri ve birebirlerinin yüksek olması iyi olur defansımızı önde kurduğumuz için arkaya iyi bir top atılırsa kalecinin tehlikeyi önleyebilmesi lazım

bekler: Dribling ve Crossing özelliklerinin eğer Süper Lig'deyseniz 12'nin üzerinde olması iyi olur çünkü Wing back olarak oynatıcaz bu taktikte

Stoperler: biri hızlı biri ise normal tipik stoper olması yeterlidir

Orta Saha'ya gelince: Sağ iç oyunun 2 yönünüde iyi oynaması lazım Box to Box görevi verdim hem defansa gelecek hem ofansa. Ortadaki oyuncumuz tipik bir dmc tackling ve marking özelliğinin iyi olması yeterlidir. Sol iç ise oyun kurucu görevi vereceğimiz için tekniği ve pası iyi olması gerekir.

Kanatlar: kanatlar zaten iyi top sürebilen süratli olmaları gerekiyor

Forvet: ben poacher olarak dercih ediyorum ama Poacher ya da advanced forvet olarak oynayabilen oyuncular almaya çalışın ama bir Target Man koyarsanızda sırıtmaz...

Not: Taktiği denemek için İspanya, İngiltere ve Türkiye'nin en alt liglerindeki takımları aldım ve transfer yapmadan hazırlık maçlarında denedim kendime göre iyi sonuçlar elde ettim berabere kaldığım ve yenildiğim maçların ss'lerini de koydum ki nasıl yenildiğimi görün diye 1-2 maçta hakettim bunları ama diğerleri başabaş maçlardı...

Buradan İndirebilirsiniz
    http://uploaded.to/file/lkjw08
    Last edited by E.Cartman : 26.Ocak.2010 at 21:16
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Yakın zamanda denemek istiyorum, denersem sonuçları paylaşırım.

Yalnız ssler sürekli yenilgi gösteriyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CaD0 View Post
    Yakın zamanda denemek istiyorum, denersem sonuçları paylaşırım.

Yalnız ssler sürekli yenilgi gösteriyor.
    dedim zaten hocam yenildiğim maçların ss'lerini koydum arada genel sslerde var yapma o kadar galibiyet almışız harcadın hemen

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Ss'lerde resmen hezimete uğramışın aga

Tabi Galatasaray'ı saymassak.Gerçi oda yıl 2020'de olmuş

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

tarihin 2020 olması biraz sakat sağol.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İstanbul'la 3 galibiyet 2 malubiyet 1 beraberlik, Soutporth'la yine aynı Ejido'ylada 4 galibiyet 2 malubiyet 1 beraberlik kötü mü abi ya 19 maçta 10 galibiyet 3 beraberlik eder o da 33 puan eder hem bunlar hazırlık maçları ayrıca kadrolarda transfer yok zaten bu takımlar en alt liglerdeki takımlar yani orjinal kadrosuyla bir 3. lig kulübü olan İstanbulspor'un 6 maçta 2malubiyet 1 beraberlik alması hemde malubiyetlerden SüperLig ekibine karşı beraberliğide kendinden 1 üst ligdeki ekibe karşı alması kötü mü GS'yide taktiği onda keşfettim diye koydum zaten

Mesaj Yetkileri