1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: 10 ülke 30 lig işsiz başlama

Default 10 ülke 30 lig işsiz başlama

fm10 da açtıgım oyunda 10ülke alt liglerle birlikte 30lig var...fm 09da bikac kere oynadım bu şekilde ve gerçekten eglenceli oluyo...neyse geçmişi otomatik yaptım başlarken ve brezilya 3.liginde bi takımı teklif verdi ve orda calısmaya basladım...1 bucuk sene oynadıktan sonra istifa ettim ancak hiçbir takım teklif vermiyo türk takımları bile....

normalde manager arayan takımların üstüne gelip sağ tıkladıgımızda takımın başına geç yazar ve iş basvurusu olurdu ancak öyle bir secenek de yok cıkmıyo takımın basına geç gibi bişey.....1-2 sene bekledikten sonra fm save game editor den itibarımı dunya capı yaptım acaba ne olcak diye yine takımın basına gec diye bir basvuru secenegi cıkmıo ve teklif gelmio....sorun neyden kaynaklanıyodur acaba???

ee arkadaslar cvp verebilcek kimse yok mu??

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by irresolute View Post
    fm10 da açtıgım oyunda 10ülke alt liglerle birlikte 30lig var...fm 09da bikac kere oynadım bu şekilde ve gerçekten eglenceli oluyo...neyse geçmişi otomatik yaptım başlarken ve brezilya 3.liginde bi takımı teklif verdi ve orda calısmaya basladım...1 bucuk sene oynadıktan sonra istifa ettim ancak hiçbir takım teklif vermiyo türk takımları bile....

normalde manager arayan takımların üstüne gelip sağ tıkladıgımızda takımın başına geç yazar ve iş basvurusu olurdu ancak öyle bir secenek de yok cıkmıyo takımın basına geç gibi bişey.....1-2 sene bekledikten sonra fm save game editor den itibarımı dunya capı yaptım acaba ne olcak diye yine takımın basına gec diye bir basvuru secenegi cıkmıo ve teklif gelmio....sorun neyden kaynaklanıyodur acaba???
    Bir ss atar mısın?..

neyin ss'ini atıcam??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bazen takımların performansı iyi düzeyde olunca sen telif etsen bile geri dönüş olmuyor. Her düzeyden takımlara başvuru yapacak şekilde süresiz tatile çık, iş başvurusu geldiğinde tatilden dön seçeneğini seç. Elbet bir takımdan teklif gelecekir. Ben bir keresinde 6 ay işsiz kalmıştım. Sene sonuna kadar hiç bi takımdan teklif gelmemişti.

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Bazen takımların performansı iyi düzeyde olunca sen telif etsen bile geri dönüş olmuyor. Her düzeyden takımlara başvuru yapacak şekilde süresiz tatile çık, iş başvurusu geldiğinde tatilden dön seçeneğini seç. Elbet bir takımdan teklif gelecekir. Ben bir keresinde 6 ay işsiz kalmıştım. Sene sonuna kadar hiç bi takımdan teklif gelmemişti.
    walla performansı da 10mactır sürekli yeniliyodu teklif edeyim diye baktıgım takımlar tatile git de yaptım ama olmamıstı bayaa bi ilerlesin bakalım tatil şeklinde nolcak...teşekkürler bu arada
    Last edited by irresolute : 26.Ocak.2010 at 22:26

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bu butonun çıkmaması teknik bir sorundan kaynaklı değil sanırım değil mi? Yani ne bileyim yüklenen bir yama ya da skin dolayısıyla olması gibi.

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Bu butonun çıkmaması teknik bir sorundan kaynaklı değil sanırım değil mi? Yani ne bileyim yüklenen bir yama ya da skin dolayısıyla olması gibi.
    walla bilmiyorum ne söylesem yalan olur ama sanmıyorum...

mesela;

profilde de görüldüğü gibi fm save data editor ile herseyi full'ledim gelir mi teklif diye ki gordugunuz gibi brezilya'da calıstıgım için knowledge iyi seviyede ama az önce yine denedim brezilya 2.lig takımına bile iş teklifi edemiyorum
    Last edited by irresolute : 26.Ocak.2010 at 22:25 Reason: eklenti

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Türkçe çeviri veya skin'den ötürü bir eksiklik olabilir. Orjinal skine dönüp bir teklif yapmayı dener misin?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başında menajer olmadığı, menajer arayan takımlarda da mı 'işe başvur' butonu çıkmıyor? Eğer öyleyse skin'den dolayı bu sorun olabilir.

Almamalarının nedeni de 24 yaşında olman olabilir mi acaba? Yani oyunda böyle bir şey var mıdır acaba?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ben de skin veya Türkçe yamadan kaynaklandığını düşünüyorum.

Quote Originally Posted by karlkani#23 View Post
    Başında menajer olmadığı, menajer arayan takımlarda da mı 'işe başvur' butonu çıkmıyor? Eğer öyleyse skin'den dolayı bu sorun olabilir.

Almamalarının nedeni de 24 yaşında olman olabilir mi acaba? Yani oyunda böyle bir şey var mıdır acaba?
    evet basında manager olmayanlarda bile cıkmıyo..

24 yaşında olayını da yukarıda da yazdıgım gibi denemek amaclı itibar ve profil özellikleri arttırırken yapmıstım ama onu yapmadan önce de olmuyodu...itibar full profil full yaptıgım zamanda yani yaş normalken

Ben de skin veya Türkçe yamadan kaynaklandığını düşünüyorum.
    şu anda tekrar orjinal skin ile denemeye basladım ama şansıma hiçbir takım manager'ini kovmuyobeklemedeyim...son durumu yazarım

sadece görülebilir yaptıysan ondan olabilir hepsini oynanabilir yap belki düzelir

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ses seda çıkmadığına göre sorun düzeldi ve arkadaş fm'de alemlere akmaya başladı heralde.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Galiba

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ses seda çıkmadığına göre sorun düzeldi ve arkadaş fm'de alemlere akmaya başladı heralde.

Büyük adamsın Pırto abi. Saygı iLe eğiLiyoruz önünde
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Mesaj Yetkileri