Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 152 sonuç

Konu: Oyunda Karşılaştığınız En İyi Regenler

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Yalovaspor kariyerimi takip edenler bilirler.. Bir forvetim var.. Adolpho

Dostum.

Wonderkid yazıyor gördüğün gibi.. Ama önemli olan bu oyuncuları wonderkid yazmadan önce bulup takımına katabilmek. Wonderkid olduktan sonra klüpler zor bırakıyor..
    Ama ben Turkce yama kullaniyorum ondan da olabilir mi seninki anladigim kadariyla Turkce degil orjinal kullaniyorsun. Wonderkid kelimesinin tam cevrilmisi varmi. Translatede yokta.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İşte yalan yanlış Türkçe yamaları kullanmayacaksın. Cidden çok şey kaçırıyorsun yama ile... Türksportal yayınlamadıkça indirmek doğru değil..

Sanırım Süper yetenek, Harika yetenek gibi bir şey olmalı lazım..
    Sentugo.

http://yfrog.com/2tadszxfj

ya sizinkiler gibi yapamıyorum resmi, degil mi komut.

efenberg Misafir

Wonderkid Süper Çocuk demek ..

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

İşte yalan yanlış Türkçe yamaları kullanmayacaksın. Cidden çok şey kaçırıyorsun yama ile... Türksportal yayınlamadıkça indirmek doğru değil..

Sanırım Süper yetenek, Harika yetenek gibi bir şey olmalı lazım..
    AmaTurksportalYamasiIledeOyunOynanmiyorArrayAccess OutOfBounsatasiEliyorVeOyundarafikDeerleriDusuyor. KusuraBakmaKlavyedeBosluk,Ve3TaneArfBasmiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

tabi sen oyunu orjinal almadığın için Neyse wonderkid demek Süper çocuk demekmiş..
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

şu regenleri bide benim antrenör bulsa fm 2006 da kaç sezon oynadım 9 sezon falandı zannedersem sadece 1 evet 1 kişi antrenörün bulduğu kişi idi geri kalan sezon başı 20 küsur adamı bedava serbest bırakıyordum.fm 2010 a gelince bedava serbest te kalmıyorlar üste para vermek gerekiyor şutlamak için. hep te işin kötüsü antepten çıkıyor bu sezon antepten 2 transfer yapıyorum biri geçen sezon ben fb ve antepin talip olup antepe giden oguz barut ki en kötü transfer seçildi 1,5 milyona geçen sezon gelmedi bu sezon 3,5 a alıyorum işin daha ilginci ben ve benfica teklif verdi 3-4 kez her sefer bu sefer kaçırmamak için maaş teklifini artırmama rağmen hep benficayı kabul etti ama sonuncuda tam çıkacaktım sinirle gene,benficanın parası yokmuş alacak hoş bende de yoktu ya bana gelicek şimdi zira adam sattım bu arada para geldi zira 0 a düşmüştü param gerçi gene düşebilir bide serkan atılgan dı galiba gk o da bu sezon çıkmış sezon sonu belki bedava alabilirim ama riske etmeyip 129 a 178 olan adamı 425 e mi ne aldım o.barut bu arada dl 123 175 ve ilk 11 olabilir h.balta 138 145 başkada oynicak dl yok klüpte ondan ısrar ediyorum bu sefer kaçirmicam.yabancıya gelince;şu an kulüpte 18 yabancı var kurtulmak lazım ama 11ini bu sezon aldım ve yeni gelenler de gitmek istemiyor olmazsa kiralık vericem yabancı durumum şu şekilde:
    e.pacheco amc 129 180 kiralık vericem(kısaca kira)
    g.ochoa gk 167 176 5,5milyona aldım ama değer.
    v.fiorillo gk 113 170 ochoadan önce almıştım artık gereksiz ama yeni geldiğinden gitmez diye kiralık verdim ne olur ne olmaz seneye satarım.
    m otoo st 107 169 kira
    elano mrc 141 168 düşüşte devam ederse düşüşe gider
    torric mc 70 168 kira 60-70 k mı ne aldım kiralayıp pasını tutturmalı
    kewell mlrc 147 167 arda oynadığından yabancı durumu dolayısıyla gidebilir ama iyi 2.ml yok
    botia drc 145 165 bu adam gerçekte a.madride gitti barcadan free yeni oldu ama bende anahtar olacak gibi ilerleyen zamanda(olmayadabilir)
    belletti dr dm 135 162 gelince elano hayran kaldı ama yaşlı olduğundan satıcam(34 yaşında)
    n.burdisso drc 142 160 6+2 dolaysıyla servetin yedeği olabilir ama bilemem oynadabilir
    d szalai dr 101 160 kira(o da torriç gibi)
    i guindo fc 135 155 ca sı yüksek olduğundan kalacak gelecek sezon bakıcam durumuna
    keita mr 148 155 şu an feiunduno diye bi adam buldum alırsam satarım hem ca pa sı daha yüksek çünkü
    r osei st 106 154 takımda st çok ama ca ları az bu da pa daha az dolayısıyla gidecek
    m baros st 149 153 ca sı uygun kalıcak seneye ne olur bakılacak
    l.franco gk 138 150 değeri 4.2 m a sattım.zira ochoa geldi.
    l neill drc 140 147 ya o yada kewell 9.yabancı olduğundan gidecek(burdisso ve botia var ama onlar dc/dr neill dr/dc eğer neill giderse u.uçar 23 130 141 yada sabri 25 132 142 dr olabilir diye düşünüyorum)
    i promise st 121 145 ca uygun gibi ama yabancı çok 3.st olacağına gitmeli pa zayıf daha çok para getirir diye aldım ama oyun alım değerini aynı tutuyor hatta düşürüyor ama kesin gidecek.

dady st 125 132 sırf para kazanmak için aldım aldığımda değeri 4.2 m du 1,7 den satış listesindeydi alıp 4.2 ye satim yada o civara nasıl olsa sadece satmak için alıyorum 2 senelik alıim dedim ama oyun benden zeki çıktı tüm klüpler kiralık istedi kontratı da bitiyor free yok yaa o benim düşüncem benim taktiğimi bana uygulamasın oyun neyse bu sezon 1,5 değeri ve 1,5 peşin 300 12 ay 300 de 10 gole satıp kurtulucam şu an en nefret ettiğim adam ama oyunda yapmıyor değil bu yüzden.

+ e.munoz alıyorum 104 169 dc kira
    dr opare 105 180 e de talibim ama sakat olduğundan alamıyorum gelirse kira.

sezon sonu kontratı bitecek yabancılarda var onlara da bugün baktım oradanda sezon sonu yada feinduno gibi birisini alabilirim zira hem daha iyi keitadan (153 160)hem daha ucuz (900k yada sezon sonu free)keitanında taliplisi var ayrıca
    tek sıkıntı para vardı onu hallederim gene de tek sıkıntım şu an takım uyumu kötü (bir kaç adam sattım 11 falan çok kötüye düşmüştü 30 daha adam satıp iyi yapmak lazım kadro şu an 64 kişi 33 kalcak/kiralanıp seneye kalacak 31 t.list ama oyun çok ağır gidiyor ben teklif edince de mutsuz olup gitmiyorlar ben adam almaya alıyorum da satmaya teklif gelmiyor bi gelse kadroyu 29 a kadar indirebilirim ki amacım o şu an.
    hadi eyvallah.

Regenlerin oyunda çıkış tarihleri neydi acaba? Daha önce birisinin söylediğine eminim ancak bir türlü bulamadım mesajı.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

pm attım Chivalry buranın konusu farklı diye.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Chivalry View Post
    Regenlerin oyunda çıkış tarihleri neydi acaba? Daha önce birisinin söylediğine eminim ancak bir türlü bulamadım mesajı.
    türkiye için ben klübün aldığı gereksiz u18 oyuncuları aldığı gün diye bakıyorum
    hani temmuzda asistanın u 18 yeni oyuncular geldi diyor ya o gün
    oyundan çıkıp yeteneklerine bakıyorum en iyisi pa 128
    bende satış listesine koyuyorum boşa zaman ve para kaybı aslında
    her neyse scout tan free işte şu yetenek türk diyorum bulursa alıyorum
    mesela bu yöntemle g.antepten serkan atılgan ca 129 pa 178 aldım.
    tavsiye ederim.
    amerika için farklı zaman ocak falandı galiba fm 2006 için 2010 u bilmiyorum.
    saygılar...

Ya 16 yaşında Wonderkid var benim oyunda koymaya üşeniyorum yahu
    Akşama doğru unutmassam koyayım bari

Nesil
    2006
    Yer
    11

Poacher olmak için doğmuş.İlk maçında Milan'a hat-trick yaptı.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Adamım benım ya süper oyuncu

Birde forvetim var

Defanstan Top Çıkarabilen,Süratli,Teknik,Top kapma ve kafa Topunda etkili Tek eksigi Markajı

Buda Bir Türlü istediğim verimi alamadığım Strikerim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

forvetten verim alamazsın tabi.. Şu fiziksel özelliklere bak.. Çok kötü... Ayrıca mentallerde kaliteli olsaymış daha da verim alırdın.. ama diğer defans mükemmel hakikaten
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Forvet poacher olarak iş yapar.

Ancak Poacher olur o forvet.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ancak satılır bu forvet.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

forvetten verim alamazsın tabi.. Şu fiziksel özelliklere bak.. Çok kötü... Ayrıca mentallerde kaliteli olsaymış daha da verim alırdın.. ama diğer defans mükemmel hakikaten
    Fiziksel olarak neden kötü dedin anlayamadım.Çevik,hızlı ve hızlanması yüksek.O hıza göre de gücü gayet gayet iyi.Aslında soğukkanlılık,konsantrasyon,kararlılık özellikleri fena değil.Çalışma oranı,agresiflik ve cesaret özellikleri düşük.Poacher oynatmayı denesin bi arkadaş.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Bende hiç regen çıkmadı. Oyuna başlarken bişeyler yapmamız gerekiyor mu?

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Quote Originally Posted by tr26 View Post
    Oyunun başlarında çıkması zor 2-3 sene içinde çıkmaya başlar.Scout filan gönder.

Quote Originally Posted by zekirdek View Post
    Ama ben Turkce yama kullaniyorum ondan da olabilir mi seninki anladigim kadariyla Turkce degil orjinal kullaniyorsun. Wonderkid kelimesinin tam cevrilmisi varmi. Translatede yokta.
    Türkçe Çevirilerde de Wonderkit Yazıyor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

vedat1987 Misafir

Nasıl adamım Beşiktaş altyapısından daha çok gelişicek benim ellerimde fiziği kötü biraz ama zaten alttaki istatistiklere bakın herşeyi anlatıyor.

http://i815.photobucket.com/albums/z...i/musazkan.jpg

Quote Originally Posted by HooijDonk07 View Post
    Oyunun başlarında çıkması zor 2-3 sene içinde çıkmaya başlar.Scout filan gönder.
    Tamam teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

bişey sorcam

pa ca feln var onlar ne demek

ben alt yapıdan çıkan oyuncuyu bir sezonda 16 yaşında iken 25 maç oynattım ama wonderkid olmadı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Wonderkidler hem tanınmış hem de yetenekli olmalı. Futbolla biraz ilgilenen kişilerin, bu adam geleceğin yıldızı dediği isimler, Thomas Müller, Mario Balotelli gibi.

Quote Originally Posted by tr26 View Post
    Hayır 2-3 sene sonra değil düzenli olarak her sene çıkarlar. Ancak direk 25-30 yaşında değil tabi 15-16 lı yaşlarda çıkarlar genelde. Robot resmi olan her oyuncu regendir.

Ca= Curren Ability yani şuanki yeteneği
    Pa= Potansiyel yetenek

oyuncunun ca sı pa sını geçemez yani oyuncunun en yüksek yeteği potansiyel yeteneğidir yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Oyun başlar başlamaz regenler çıkıyor ama yüksek profillere sahip olanlar biraz daha sonra çıkıyor, FMRTE ya da Genie ile aratarak bulabilirsiniz bunları. En rahatı FMRTE olur arama kısmında sadece regenleri aratma seçeneği mevcut.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

regen oyuncular çıktıkça oyundan soğuyorum yahu. istila ediyorlar resmen oyunu. tırsıyorum

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Oyun başlar başlamaz regenler çıkıyor ama yüksek profillere sahip olanlar biraz daha sonra çıkıyor, FMRTE ya da Genie ile aratarak bulabilirsiniz bunları. En rahatı FMRTE olur arama kısmında sadece regenleri aratma seçeneği mevcut.
    Genie scout da da mevcut

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri