1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Lanetli Takım

Default Lanetli Takım

merhaba arkadaşlar. şuanda göztepe takımını yönetmekteyim ama takım süper olmasına rağmen ters giden birşeyler var. sürekli maç kaybediyorum işte size takımım ve taktiğim ters gidenin ne olduğunu bulmamda yardımcı olursanız sevinir. yapabileceğim transfer ve taktikleri de yardımcı olursanız minnettar kalırım

ortasaha çok güçsüz kardeş böyle takımlara bu tür taktikler gitmez bence 4-2-3-1 yada 4-4-2 denesen daha mantıklı olur...

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Göztepe gercekten lanetli bir takim amatör küme takimlari genel olarak öyle. Hangi taktigi denerseniz deneyin uymuyor sürekli mac kaybediyorsunuz, amatör küme takimlarini yönetirken kendi yeteneklerinizi kullanmaniz lazim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tek forvete dönüp forvetlerden birini ön libero'ya çevirmeni öneririm. Koca orta sahada 1 kişi var..

Pas şekline direk yapmanı öneririm.takım o şekilde çok pas yapıo ve pozisyon buluo.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

tek forvete dönmeni tavsiye ederim. orta sahayı 2 kişiyle kullan

Bende katılıyorum arkadaşlara 4-4-2 gibi bir düzen lazım sana orta sahayı kalabalık tutman gerekli... Bu arada sağbekinin soyismini çok beğendim

Bende Göztepe'yi yönetiyorum ve lanetli falanda değil hani.. 2 ön libero , bir amc , AMR-AML ve tek forvetle oynuyorum Süper Lig'e çıktım. Ön liberolardan birine oyun kurucu görevini verdim , oyunu geride kurup az gol yiyip 1 2 gol atarak oynuyorum. Deplasmanda fire vermedim 6da 6yla oynuyorum Küçük takımları yönetirken kalabalık ortasaha işe yarıyor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Kadro iyiymiş. Bence yapman gereken taktiği değiştirip orta sahayı güçlendirmek.

ben 2-3 tane oyun açtım ve göztepe hepsinde süper lige çıktı bu arada kadro yavru gs gibi

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

4-4-2 kullan.
    asistanına takım sor.
    çok kiralık alma.

Mesaj Yetkileri