1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: karşı takım kalecilerinin sürekli panter kesilmesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default karşı takım kalecilerinin sürekli panter kesilmesi

bu oyundada zorluk derecesi karşı takımın kalecilerine göre bakılıyor sanırım :P 8. sezonuma başladım man city ile karşımda hangi takım olursa olsun ister hull city ister sevilla ister inter ister bolton sürekli 8 ve 9 oynuyor kalecileri. isyan etme noktasına geldim artık. taktik forvet kalitesi falan hikaye tevez son 5 sezondur 1 maça 1.4 gol ortalamasıyla oynuyor adebayor aynı iki tane regen wonderkid forvet ama yok banamısın demiyor kaleciler ve sezonlar geçtikçe bu dahada zorlaşıyor sanırım ileriki yıllarda oyunun domine edilmemesi açısından kendilerince aldıkları saçma bi önlem yada sadece bana denk geldi son 10 maça yakındır.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Trabzon'la maçım var Onur Tolga ve Slyva sakattı adamlar alt yapıdan bi tane kaleciyle çıkdı . Guiza bile daha iyi kalecilik yapar.Adam 9.5 ortalamayla bitirdi maçı.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Doping olabilir bence.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bana da oluyor bazen çok sinir ediyor adamı hani Casillas falan panterleşse iyi üzülmüyorum fazla ama kendi adını bile bilemeyecek özellikte olan kaleciler 8-9Rating'le oynuyor deli ediyor adamı
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

VaLLa ben eski seriLerde ki gibi pek takıLmıyorum kaLeciLere. ÖyLe asLan feLan kesiLen görmedim daha. Ha gördüm ama adam akıLLı hakkını verecek kaLeciLer coştu.

MeseLa en son Juventus iLe oynadım. Ben MiLan takımını yönetiyorum, Buffon u geçemedim, adam goL yemedi arkadaş. Sonra da heLaL oLsun dedim, sonuçta Buffon yani.

Ama öyLe adı-sanı duyuLmamış isimLerin panterLeşmesine daha hiç tanık oLmadım. İLLa sonunda saLLamışımdır bir kaçtane, ne kadar kurtarırsa, kurtarsın
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

beni casillas ve igor akinfeev deli ediyordu yemiyolar adamlar.motor gibi atlıyolar oraya buraya.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Luffy View Post
    VaLLa ben eski seriLerde ki gibi pek takıLmıyorum kaLeciLere. ÖyLe asLan feLan kesiLen görmedim daha. Ha gördüm ama adam akıLLı hakkını verecek kaLeciLer coştu.

MeseLa en son Juventus iLe oynadım. Ben MiLan takımını yönetiyorum, Buffon u geçemedim, adam goL yemedi arkadaş. Sonra da heLaL oLsun dedim, sonuçta Buffon yani.

Ama öyLe adı-sanı duyuLmamış isimLerin panterLeşmesine daha hiç tanık oLmadım. İLLa sonunda saLLamışımdır bir kaçtane, ne kadar kurtarırsa, kurtarsın
    Abi Cardozo gibi forvetler saolsun mutlaka atıyoda 7-0 bitecek maç 1-0 yada 2-0 bitiyor insan ister istemez deli oluyor
    Screw you guys, I'm goin' home

Chaouchi .. Adamın kendisi panter zaten )

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bende şampiyonlar liginde önemli maçlarda adamlar tek kale oynuyor volkan panter gibi defansdan lugano bi dikiyo soldado golu atıyor 1-0 kazanıyorum genellikle ama penaltılarda volkan biraz kazık yerinden oynamıor odun gibi duruyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wawe1001 View Post
    Trabzon'la maçım var Onur Tolga ve Slyva sakattı adamlar alt yapıdan bi tane kaleciyle çıkdı . Guiza bile daha iyi kalecilik yapar.Adam 9.5 ortalamayla bitirdi maçı.
    Bende de olmuştu bu durum, altyapı bile değil gri adam çıktı 6-0 yendim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

En çok sinir olduğum konu.Sigames bu sorunu çözemeyecek.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Mesaj Yetkileri