Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 61 sonuç

Konu: Onların ben kalıplarına tükiriyim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Talking Onların ben kalıplarına tükiriyim

Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

YıkıLdım tv başında.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

şımarık velet. tedavi görmesi lazım ayrıca.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    şımarık velet. tedavi görmesi lazım ayrıca.
    Psikolojini mi bozdu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

beyaz iyice garipleşti bu çocuklara gizliden yardım yap tv'ye çıkartma herşey mi reyting be adam
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

ama vali o hocayı çağırır yanına kesin

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Psikolojini mi bozdu?
    hı hı.evet.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Çocuk televizyonda ne söyleyeceği konusunda eleştirilemez bence. Ancak devlet memurlarının televizyona demeç vermesi ya da katılması yasak diye biliyorum mevzuata göre tam emin değilim ama. Buradaki yanlış çocukların oraya çıkartılmasıdır. Okan Bayülgen yapsa eyvallah ama Beyaz'a olmamış gibi.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Büyük olan iyi yerlere gelir büyüyünce ancak küçükten umut yok.

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Büyümüş de küçülmüş uyuz oluyorum böyle veletlere.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Bilmeden söylemis abartilacak bir durum yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

okan böyle konularda beyazdan hassastır her zaman.asi adam imajına dayanarak okan yapsa neyse de beyaz yapınca vs demek yanlıştır.beyaz efendi daha bir yada iki hafta önce dünyanın en uzun ve kısa insanını tvye çıkartıp reyting uğruna yapmadığını bırakmamışken okan bir çok kez sosyal aktivitelerin içinde bulunmuştur programına taşımıştır
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Dünyanın en kısa ve en uzun adamı olarak rekorlar kitabına girmiş insanları programa çıkarmak eleştirilemez bence. Çünkü ortada bir iş var. Rekor kırılmış vs. Okan Bayülgen bu konularda daha hassas demekte yanlış. Malatyalı bir çocuğu çıkardığını hatta çocuğun programda küfür ettiğini hatırlıyorum. Aslında hiç birini ayrı tutmamak lazım ama benim gözümde Beyaz Okan Bayülgen'den daha iyi bir yerdedir.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Bu laf büyüklerden duyulmuş , yanlışlıkla söylenmiş olabilir ama , aynı ufaklık gülen seyircilere

"Birşey anlatıyoruz susun haa" diyor ,

Beyaza " Sen sussana bi" , "Sende herşeyi söyleme" , "Bu çok geveze" diyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Dünyanın en kısa ve en uzun adamı olarak rekorlar kitabına girmiş insanları programa çıkarmak eleştirilemez bence. Çünkü ortada bir iş var. Rekor kırılmış vs. Okan Bayülgen bu konularda daha hassas demekte yanlış. Malatyalı bir çocuğu çıkardığını hatta çocuğun programda küfür ettiğini hatırlıyorum. Aslında hiç birini ayrı tutmamak lazım ama benim gözümde Beyaz Okan Bayülgen'den daha iyi bir yerdedir.
    Abi bu ekşicilerinde hiçbiri sevmiyor şu Okanı yahu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

o malatyalı çocuk ayakkabısı delik oldugu için ağlamıyodu sanırım nükleer enerji santralleri ile ilgili eleştiri yapıyodu ki baya baya da yapıyodu.rekorlar kitabına giren insanları çıkartmak gayet tabi normaldir ama özellikle en kısa olana yapmadığını bırakmadı programda 3 yaşında yegeninle oynamıyosun beyaz o insanlar ne zorluklarla yaşıyolar muhtemelen her neyse uyarı, ceza vb bişey almadan beyaz hakkında ki yorumlarımı bitiriyim

not:ekşiciyim okanı severim eskiden beyazıda severdim ama artık samimi gelmemekte ve programı da 5 sene önceki herhangi bi programı acın izleyin aynı tamamen

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by sananes View Post
    o malatyalı çocuk ayakkabısı delik oldugu için ağlamıyodu sanırım nükleer enerji santralleri ile ilgili eleştiri yapıyodu ki baya baya da yapıyodu.rekorlar kitabına giren insanları çıkartmak gayet tabi normaldir ama özellikle en kısa olana yapmadığını bırakmadı programda 3 yaşında yegeninle oynamıyosun beyaz o insanlar ne zorluklarla yaşıyolar muhtemelen her neyse uyarı, ceza vb bişey almadan beyaz hakkında ki yorumlarımı bitiriyim

not:ekşiciyim okanı severim eskiden beyazıda severdim ama artık samimi gelmemekte ve programı da 5 sene önceki herhangi bi programı acın izleyin aynı tamamen
    Fikirlerini doğru bir üslupla dile getirirsen kimse için düşündüklerin için ceza uyarı vs. almazsın merak etme. Baz istasyonlarının köy içerisine kurulmasına karşı yaptığı konuşmanın videosu yüzünden oradaydı Malatyalı çocukta ama programda şarkı söyleyip dans bile etti. Burada ben kimseyi savunmuyorum aslında hepsi aynı. Çocukların bu tür programlara alet edilmesi yanlış.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

süper ya..

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Neden şımarık olsun ki çocukluğun verdiği heyecan ve psikolojiyle kurulmus bir cümle...
    Öğrenci birliğimizle belki o okula ziyarete gideceğiz...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Neden şımarık olsun ki çocukluğun verdiği heyecan ve psikolojiyle kurulmus bir cümle...
    Öğrenci birliğimizle belki o okula ziyarete gideceğiz...
    Git git birlikle olmasa da sen tek git senin de kalıbına tükürsün.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Tam diyecektimki bu konuda tartışma çıkar diye ama çoktan çıkmış

Bu videonun başıda var. Öğrencilerin sınıftaki videosu. Onu izlerken tüylerim diken diken oldu. İleride böyle gençlerin olacağını bilmek gurur verici. O videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Küçük kızlar 2 günde tıklanma rekorları kırdı , Tüm ana haberlerde çıktılar. Bırakında biraz şımarsınlar.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

He ayrıca o ilk videoda küçük kız fakir olmasından bahsediyor , babasının inşaatda çalıştığından bahsediyor (Ki şuanda işsizmiş) Ayakkabısının altının delik olduğunu düşünüyor. Kendinizi o kızın yerine koysanıza bi ...

Mutlaka iyi kalpli bir zengin bu kızlara yardım eder. İyiki hocaları videoyu yayınlamış. Bu kızlar önemli konumlara gelmeli. Yoksa yüksek konumlarda Emo tiplerimi görmek istiyorsunuz ?

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu video'yu hocasının kızı koymuş internet'e. Açıkcası küçük kıza bir kaç taktik verilmiş sanırım..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Biz Türkler olarak hep ezilenin yanındayız zaten bu huyumuzu seviyorum. Biri biraz ağlansın, sızlansın vah yazık deyip Sakıp Sabancı olsa çıkarıp cebimizdeki son parayı veririz.

Şimdi bu video olmasa ya da diğeri bu kıza yardım eden olmayacaktı değil mi? Evet.
    Bu videolar var ve kıza yazık değil mi? Evet.
    Kıza yardım etmek gerekir mi? Eh yani.
    Peki müslümanlıkta bu var mı? Hayır.
    Sadaka veren eli diğer el görmeyecek gibi bir şey var mı? Evet.

Demek istediğim bu. Amaçsız bir videonun akabinde reyting uğruna malzeme edilmiş küçücük çocuklar. Bu videolardan sonra fakir oldukları için muhakkak yardım edileceğine sevindiğimiz yurdum insanları. Neresinden tutsan elinde kalıyor yahu.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Peki müslümanlıkta bu var mı? Hayır.
    Sadaka veren eli diğer el görmeyecek gibi bir şey var mı? Evet.
    İyide yardım eden Anahaber bültenine bağlanıp ben bu kıza yardım ediyorum haberiniz olsun demez zaten Birisi yardım eder. Bu basına düşer anca öyle duyulur.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Yardım edecek olan bir canlı yayına bağlanır yardım ediyorum der.

Neyse benim aklım hiç almamıştır böyle işleri. O öğretmen o videoyu hangi akla hizmet çekti, bu çocuklar neden bu kadar karamsar, ağlamaklı, televizyona çıkmış kimbilir kimden duyduğu lafla valinin kalıbına tükürüyor. Ancak bu sözün devamına dikkat ederseniz bunun tamamen dolduruştan söylendiğini anlarsınız.

Kızın kafasında şunlar var. Fakiriz, paramız yok, öğretmenimi seviyorum, vali öğretmene izin vermedi, vali zengin, bizimkiler bana bunu bunu de dedi. Haydi bismillah.

Yapmayın yahu ufacık çocukları pis işlerinize alet etmeyin, televizyonlara çıkarıp fakirlikleri ile onların sırtlarından paraları kazanıp bir kenara çekilmeyin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Tabiiki zaten %100 saf değillerdir. Kimse doldurmasabile Evde Anne babaları söylemiştir bişeyler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kızların ögretmenine soruşturma açılmış..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Soruşturulur bir netice çıkmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yaşına göre o kızın ağzı biraz bozuk gibi geldi bana.Aile ortamından da kaynaklanabilir..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri