1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: oyuncularımın yorgun olması

1. Default oyuncularımın yorgun olması

arkadaslar totenham ıle basladım 4.haftadayım ancak hazırlık maçlarından berı antremanda aerobık ıle kondısyonu yuksek tutuyorum guç olarak ıyı olsunlar dıye ama oyuncularım 2maç yaptıktan sonra çok yorgun oluyor bende ızın verıyorum tam kadroyla her maça çıkamaz oldum bu sorunu nasıl çözebiliriz

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by eren968 View Post
    arkadaslar totenham ıle basladım 4.haftadayım ancak hazırlık maçlarından berı antremanda aerobık ıle kondısyonu yuksek tutuyorum guç olarak ıyı olsunlar dıye ama oyuncularım 2maç yaptıktan sonra çok yorgun oluyor bende ızın verıyorum tam kadroyla her maça çıkamaz oldum bu sorunu nasıl çözebiliriz
    Aerobik ve Strength antrenmanlarını biraz azalt, antrenmanın ağırlığı etkiler..

Ha birde mutlaka maç içinde 3 oyuncu değişikliğini de kullan.

3. Default

hocam aerobık ve kondısyonu en azamı ındıreyım yoksa aza yakınmı burda kararsısım 2ay bole denıyeceğım raporları zlıycem bakalım ne sonuç verecek daco sana bırsey daha sormak ıstıyorum antrenorlerı kendı yaptığımız antreman programına nasıl gorevlendırıe bılıyoruz bu konuda bılgın varmı acaba.2 maçta da hemen yorulmazlar emı ben galıba antremanı yanlıs uguladım.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by eren968 View Post
    hocam aerobık ve kondısyonu en azamı ındıreyım yoksa aza yakınmı burda kararsısım 2ay bole denıyeceğım raporları zlıycem bakalım ne sonuç verecek daco sana bırsey daha sormak ıstıyorum antrenorlerı kendı yaptığımız antreman programına nasıl gorevlendırıe bılıyoruz bu konuda bılgın varmı acaba.2 maçta da hemen yorulmazlar emı ben galıba antremanı yanlıs uguladım.
    Aerobik ve kondisyonu antrenman ağırlığını heavy yapmayacak derecede indir.. Sanırım senin ufak yanlışların olmuş antrenman konusunda.. Bu arada hemen diğer soruna da cevap vereyim:

Coaches bölümüne gel ve istediğin koçu istediğin bölümde görevlendireceksin..

5. Default

sağol yarıdımn ıçın yenı kondısyon ve tatık hocası aldım duran toplarda da ıı nısallah ısıme yararlar eyw

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Önemli değil.

Mesaj Yetkileri