1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: "array acces out of bounds" Hatası..!! (Beni Oyundan Soğutmaya Başlıyor)

Nesil
    2006
    Yer
    Trabzon

Exclamation "array acces out of bounds" Hatası..!! (Beni Oyundan Soğutmaya Başlıyor)

Ya arkadaşlar beni deli eden bir hatayla karşı karşıyayım.. Birçok kişi bu hatayı biliyordur... Oyundayken birden pencere moduna geçip "array acces out of bounds" hatası veriyor... Deli oluyorum.. Tamam'a tıklatıyorum yine geliyor... Bi daha tıklıyorum yine geliyor.. 3-4 kez bunu tekrarlıyor.. Sonra Alt+Enter yapıp tam ekrana geçip oyuna devam ediom ama 3-4 dk. sonra aynı hatayı veriyor... Bi de siz düşünün naparsınız oyundan soğursunuz yaaa..

Çok baktım, Geçen senenin Türkçe yamalarının bu seneye uyarlanmasından oluyor dediler.. Eklenilen packlerden dediler... Sildim hep baştan yükledim.. Sonra %95 lik yamaların hemen çıkamayacağını ve üstüne yapıldığını düşünerek, daha az Türkçeleştirilmiş yamayı yükledim.. (daha az türkçe, Yeni yapılmıştır, eskisinin üstüne değil düşüncesiyle).. Bu sefer 2 sene üstüne yine hata verdi.. Bunun bi çözümü yok mu kimsede ama gerçek çözümü... Oyunu Türkçe yapmasam da sarmıyor... Sadece yama olarak Türkçeleştirmeyi kullanıom.. ne packlerne de patchler... Lütfen varsa bi çare söyleyin, DELİ OLDUM...

bende hiçbir yama-eklenti yok, bu tür sorunla karşılaşmadım. Genel tartışmalar yerine teknik sorunlar bölümüne açsaydın keşke.

Nesil
    2006
    Yer
    Trabzon

ben oraya açiim en iyisi.. Mod görse de silse..

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Kardeşim dün karşılaştı bu problemle. Ben hiç karşılaşmadım henüz. Bu FM 2006'da mı 2008'de mi ne vardı her dakika çıkıyord maç içinde..

Nesil
    2006
    Yer
    Trabzon

Eğer bu olay 10.3'de kaldıralacaksa.. Her ne kadar son patch'i oynamaya razı olmasamda, mecbur indirecem..

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Şu başlıktan devam edebilirsiniz:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=83214
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Mesaj Yetkileri