1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: 16 Ülke-33 Lig ve Kuralları - Exe Halinde Sunum

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Default 16 Ülke-33 Lig ve Kuralları - Exe Halinde Sunum

16 adet ülke ve 33 Ligin özellikleri ve kurallarını içeren bir exe dosyası. Tamamen bana aittir. Başka yerlerde yayınlamak isteyen izin istesin yeter. Bütün ligler için olanını da inşallah yapacağım ama gözlerim ağrıdı, kısa kestim bunu. Şimdilik sadece en çok oynanan ligleri ekledim. bu dosyayı okuyarak bir ligde kaç yabancı oyuncu alınabildiği, takım sayısı, kaç takımın alt ligde düştüğü gibi faydalı bilgilere ulaşabilir ve yeni lig açarken bu dosyadan faydalanabilirsiniz. Bilgilerin doğruluğu tamamen FM'deki doğrulukla orantılıdır. 10.2.0 yamasına göre yapılmıştır. Hatalı olan yerler için kızmayın, söyleyin hemen düzelteyim. Almanya Ligi'nde hata varsa söylerseniz sevinirim. Ayrıca liglerin bütün bilgileri yok, zamanla ekleyeceğim. İndirdiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Dosya exe dosyası olduğu için çift çıklatarak çalıştırmanız yeterlidir, dosya Power Point slaytı gibidir.

XP kullananlar XP için yazdığımı; Vista ve 7 kullananlar bunlar için olan dosyayı indirmelidir. Yoksa çalışma sorunları olabilir.

Tüm dosyalar güncel virüs taramasından geçirilmiştir.

Download Linkleri (rapidshare):

XP İçin

VISTA ve 7 İçin

Alternatif Linkler (hotfile):

XP İçin

VISTA ve 7 İçin
    Last edited by Flawless Victory : 14.Şubat.2010 at 14:47

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Farklı bir rehber olmuş..

Emeğine sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Konunun başlığı "16 Ülke-33 Lig ve Kuralları - Exe Halinde Sunum" diye değiştirilirse sevinirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Teşekkür ederim.Lig ve takım seçerken yardımcı olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Emrah emeğine sağlık çok yararlı bir rehber olmuştur. İndirmeye çalışıyorum ama slot yok. Gördüğüm bir eksiklik olursa daha iyi olması için sana belirtirim. Tekrar sağolasın.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Kısa sürede aslında pek zahmete girmeden yaptığım için eksiklikler, yanlış çevirdiğim yerler muhakkak vardır. Geliştirdiğim zaman buraya yeni linkler koyacağım.

Mesaj Yetkileri