1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Galatasaray Yüz Paketi

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Default Galatasaray Yüz Paketi

Paket'in İçeriği: Bu pakette; Galatasaray'a ait 33 futbolcunun yüz paketi bulunmaktadır.

Örnek Görüntü:

İNDİR

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29124/bilgi/

Kurulum:Dosyayı indirdikten sonra; Belgelerim klasörü içinde bulunan Sport Interactive klasöründe ki Football Manager 2010'nun içine atınız.

Daha sonra ise C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010 içindeki "Cache" adlı klasörü siliniz.

Daha sonra oyun içerisinde "Preferences" kısmına oradan da "Display&Sound'a" girip kullandığımız temanın 'Use Skin Cache' kısmında tik varsa o tiki kaldırınız ve "Always Reload Skin On Confirm'i" seçiniz.Ve "Confirm'e" tıklayınız.

Lisans Hakkı: Bu yama tamamen benim (LeXoQe-Ekincan) tasarımımdır.Turksportal İçin Hazırlanmıştır...
    Last edited by Sekopej : 24.Kasım.2009 at 12:31

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Gecikme için özür diler, paylaşım için teşekkür ederiz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Gecikme için özür diler, paylaşım için teşekkür ederiz.
    Ben tşk ederim...umuarım üyelerimize yararlı bir paylaşım olur...

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Dosya İndirilme: 1289 kez

Bir kişi bile yazmamış .Hazıra konan milletiz. İlgi olsaydı belki devamı aşırısı ile gelirdi ama işte.

Grafik ekibi kurmayı düşünüyorduk ama bazı nednelerle yapamadık.

Ve artık aklımın ucundan bile geçmiyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

emeğin için teşekkürler ekin.ama yüz resimlerinde logo olması gerçekten kötüleştirmiş çalışmayı.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Zamanında bir deneme amacıyla yapmıştım ama indirilen sayısını görünce şaşırdım. Bir tşk beklemiyorumdum alında bir hata warsa eleştiri olarak yazılmasını bekliyordum senin şimdi ki yaptığın gibi

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Yamanın cut-out olması hoş olmuş, ancak eski logoyu kullanman pek hoşuma gitmedi.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Futbolcu resimlerinin yanında logoyu kullanman pek hoş görüntü sağlamamış. Resimleride Arda Turan'ın takım elbiseli hali yerine bir maç veya bir antreman resminden alabilirdin. Gene logo hariç güzel olmuş.

Açık söylemek gerekirse;resimler çok kötü,(Baros,Kewel,Arda vs.)Üstelik yanında logolar var ve eski logolar:S Arda'nın takım elbiseli resmi yerinde 3 sene önceki bir maç halindeyken fotoğrafını kullansan bile daha güzel dururdu. Umarım artık daha iyilerini yapabilirsinl

Mesela benim yaptığım bir çalışmaya göz at istersenBuradan bakabilirsin.

Mesaj Yetkileri