1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Hakkari'de hain saldırı: 8 şehit 14 yaralı

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Default Hakkari'de hain saldırı: 8 şehit 14 yaralı

Hakkari'de hain saldırı: 8 şehit 14 yaralı

Yaralı askerler, Şemdinli Devlet Hastanesi ile Hakkari Asker Hastanesi'ne kaldırılarak, tedavi altına alındı.
    Teröristlerin saat 02:00'da aynı anda çok sayıda yönden saldırıya geçtiği belirtiliyor. Terörist grubun sınırdan giriş yaptığı, çatışmaların sabaha dek sürdüğü bildiriliyor.

Bölgeye çok sayıda özel birlik gönderildi, Türk jetleri Kuzey Irak'ta bazı hedefleri bombalıyor.
    Şu anda da çatışmaların yer yer devam ettiği bilgisi geliyor.
    Teröristlerin tek bir mevziye değil aynı anda çok sayıda noktaya birden saldırı gerçekleştirdiği öğrenildi.Saldırının ardından bölge helikopterler ve topçu ateşi altına alındı.Türk jet uçakları da Kuzey Irak'taki bazı hedefleri bombaladı.

09:51 | 19 Haziran 2010

HAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi'nin Irak sınır kesiminde operasyon yapan askerlere bir grup terörist ateş açtı. Çıkan çatışmada 8 asker şehit olurken, 12 terörist öldürüldü.

Hain saldırı Irak sınırındaki Şemdinli İlçesi'nde Günyazı Köyü Tanyolu Mezrası Mezargediği Mevkii'nde meydana geldi. Irak sınırında görevli sınır bölüğüne saat 02.00 sıralarında PKK'lı teröristler silahlı saldırıda bulundu. Saldırıda 8 asker şehit olyurken, 14'ü yaralandı. Yaralanan askerler Şemdinli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Saldırının haber alınması üzerine bölgeye takviye timler sevk edilirken, çatışma bölgesine silahlı helikopter ve topçu ateş desteği sağlandı. Kuzey Irak'ta tespit edilen hedefler de savaş uçakları tarafından bombalandı. Genelkurmay Başkanlığı ilk tespitlere göre 12 PKK'lı teröristin öldürüldüğünü açıkladı.

-------------------------------------------------------------------

Bunun sonu gelmeli artık yeter da yeter hergun korkuyorum kardeşim orda kuzenım oralarda bunun sonu gelmeli herkes diken üstünde bırakılmasın.Jetler bombalıyormuş boş araziyi bombalasan ne

sakary Ali Misafir

şerefsiz köpekler.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    şerefsiz köpekler.
    ana avrat kaymaktansa direk kopyalıyorum , şerefsiz köpekler.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Su it soylarinin isini bir bitiremedik gitti. Ama birgun bu da olacak. Daha kac asker olecek.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Şehit Sayısı 10 a çıktı.

Allah sizin ve arkanızdakilerin belasını versin !
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Sizlere krallar gibi hizmet verenlerin Allah Belasını versin !

Sizlerin Belasını zaten elbet birgün Ellerimizle vereceğiz Köpek soyları.

Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin.
    Last edited by CeNTeR_TR : 19.Haziran.2010 at 15:02
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Filistin için uğraşıyoruz üzülüyoruz ama ilk önce içimizdeki pislikleri temizlersek daha iyi olacak.

Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ben bu işleri anlamıyorum. Hani bi ara sürekli uçakla bombalıyorduk bunların yerlerini. Sürekli saldırı videoları yayınlanıyordu haberlerde. Sonra ne oldu niye bitti o saldırılar ? İlla saldırı düzenlememiz için 10 15 tane şehit vermeyi mi bekliyoruz ? Bakın görün şimdi bu saldırıdan sonra yine 1-2 organize saldırı yaparız bunlara. 1 hafta sürer en fazla. Sonra 4-5 ay boyunca bişey yapmayız. O 4-5 ay süre boyunca yine onlarca şehit veririz. Sonra yine biz saldırırız. Bu böyle nereye kadar gidecek ? Saldıracaksan köküne kadar saldıracaksın , kim ne derse desin , hangi ülke engel olmak isterse istesin sen saldıracaksın. Onların pkk kolunu kırarsan başka kozları kalmaz zaten.

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Ben bu işleri anlamıyorum. Hani bi ara sürekli uçakla bombalıyorduk bunların yerlerini. Sürekli saldırı videoları yayınlanıyordu haberlerde. Sonra ne oldu niye bitti o saldırılar ? İlla saldırı düzenlememiz için 10 15 tane şehit vermeyi mi bekliyoruz ? Bakın görün şimdi bu saldırıdan sonra yine 1-2 organize saldırı yaparız bunlara. 1 hafta sürer en fazla. Sonra 4-5 ay boyunca bişey yapmayız. O 4-5 ay süre boyunca yine onlarca şehit veririz. Sonra yine biz saldırırız. Bu böyle nereye kadar gidecek ? Saldıracaksan köküne kadar saldıracaksın , kim ne derse desin , hangi ülke engel olmak isterse istesin sen saldıracaksın. Onların pkk kolunu kırarsan başka kozları kalmaz zaten.
    Babalarına krallar gibi baktığımız sürece çok zor bu saldırı zamanı.

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Allah belanızı versin,köpekler bile sizden daha şerefli..

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Haber Türk de güzel noktalara değiniyorlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Sövmekle olmuyor bu serefsizlere.Anca soyunu kurutcaksın 10 Milyon Askerimiz var hala hükümet soylarını kurutmaktan niye korkuyor acaba anlamıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hükumetle alakası yok işe siyaset sokmayalım. Son 3-4 yılda çıkan birşey değil bu pkk. 25 yıldır var bu olaylar. Başa kim gelirse gelsin aynı oluyor. Nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Hükumetle alakası yok işe siyaset sokmayalım. Son 3-4 yılda çıkan birşey değil bu pkk. 25 yıldır var bu olaylar. Başa kim gelirse gelsin aynı oluyor. Nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum.
    İskenderunda 8 sehit verdiğimiz zaman tabutlarımıza niye filistin bayrağı sarılması sadece örnek.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Neyy ! Hükümetle alakası yokmu ?

Pardon ya !

Bize bomba atan kim ? Kürt devleti diye kendilerine isim veren topluluk değil mi ! Peki bunların ele başı kim ?

Şuan ceza evinde ve herkesden daha rahat bir şekilde yatıyor.Eeee o zaman bunun suçlusu kim ?

Bizim şehitlerimize Kelle diyen bir hükümet var başımızda unutma Cihan bunu

Del Piero_10 Misafir

Siyasete girmeyelim ama o ele başının öldürmeme şartıyla teslim aınmasının suçlusu hükümet değil.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Valla bizim şehitlerimize Kelle diyen Hükümet'dir.

Kendimiz sorunlarla boğuşurken Filistin'e yardım edecek kadar garip bir milletiz biz.

Sonrada İskenderun'da şehit veririz Tabuta Filistin bayrağı asarız bununda sebebide hükümet'dir.

Aysun Kayacı zamanında boşuna demedi '' Köylü adam ile benim Oyum neden bir tutuluyor '' diye..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Neyy ! Hükümetle alakası yokmu ?

Pardon ya !

Bize bomba atan kim ? Kürt devleti diye kendilerine isim veren topluluk değil mi ! Peki bunların ele başı kim ?

Şuan ceza evinde ve herkesden daha rahat bir şekilde yatıyor.Eeee o zaman bunun suçlusu kim ?

Bizim şehitlerimize Kelle diyen bir hükümet var başımızda unutma Cihan bunu
    Yanlış anlaşıldım sanırım. Akp taraftarlığı yaptığım felan yok benim. Demek istediğim şu. Başa kim gelirse gelsin bi şekilde ikna ediyorlar ve kendi istediklerini yaptırıyorlar. Baştaki Akp de olsa böyle Chp de olsa böyle Mhp de olsa böyle ...

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Yanlış anlaşıldım sanırım. Akp taraftarlığı yaptığım felan yok benim. Demek istediğim şu. Başa kim gelirse gelsin bi şekilde ikna ediyorlar ve kendi istediklerini yaptırıyorlar. Baştaki Akp de olsa böyle Chp de olsa böyle Mhp de olsa böyle ...
    Ben parti tutmam tutmadımda o yüzden pek birşey diyemem bu parti konularında.

Zamanında bir yazarımız Al birini vur Ötekine demiş.

Eğer iktidarda olan partiyi savunmuyorsan amenna.

Fakat çoğu şey Hükümetle alakalı.Oğlunu askere göndermeyen adam'da hükümet.Ekonomik kriz diyp evine 10 bin dolardan 5 çift terlik alan kadın'da hükümet.

Del Piero_10 Misafir

Terörden girdik eve kaç çift terlik alındığından çıktık. Arkadaşlar bundan sonra alakasız ve siyasi mesajları silinir.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Hükümetle alakası yok demenle alakalı olarak bende hükümeti eleştirdim sadece.
    Terörden girip terlik muhabbeti yapmıyorum sonuçta.
    Hükümetin ne yaptığını söylüyorum.
    Daha'da mesaj yazmam zaten siyasetle ilgili.
    Tıpkı Fenerbahçe - Galatasaray muhabbeti herkes düşündüğünü söyler fakat bir türlü kendi doğrusunu karşı tarafa iletemez.Uzarda uzar.

Şehitlerime Allah Rahmet Eylesin.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Çok şey yazcamda küfür yasak. Arada 1-2 cümle küfür kaçar ağzımdan, hiç gerek yok.

Şehitin 1 tanesi Aydın'danmış.. Umarım tanıdığım birisi çıkmaz.. Başımız sağolsun. Vatan Sağolsun !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Vatan sağolsun... Ne mutlu 10 Askerimize ki TÜRKİYE'yi korumak için şerefleriyle canlarını verip, şehitlik makamına yükseldiler..
    Diğerleri hakkında ise söylenecek söz yok zaten.. Yatacak yerleri de yok onların, toprak kabul etmez inş.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Konunun hassiyeti noktasında hepimizin düşünceleri, istekleri bellidir. Bu konu siyaset konuşulmadan devam etmeyeceği için konuyu kapatıyorum.

Terörü hepimiz lanetliyoruz. Şehitlerimizin yeri zaten cennet Allah bize ve ailelerine sabır versin.

Mesaj Yetkileri