1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Birileri Ferrari'yi Gözetliyor

sakary Ali Misafir

Default Birileri Ferrari'yi Gözetliyor

Testlerin yapıldığı Barselona'da Ferrari pit-stop çalışması yapıyor.McLaren'de bundan faydalanarak Ferrari'yi inceleyince ortaya güzel görüntüler çıkmış.

http://www.turkiyef1.com/video/1231/...zetliyor!.html

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Haberi görünce aklıma bir doktorun yazdığı makale geldi. İsmini çıkaramadım şimdi. Adam o kadar kısa sürede bu kadar eksiksiz nasıl yapılıyor pitstop diye düşünüp defalarca takımların pitstoplarını izleyip bir makale yazmış. Ameliyatlarda da bunu uygulayarak açık kalp ameliyatlarında ameliyat süresini nasıl en aza indirebilirimi yazmış.

Yaptığı en önemli tespit ise pitstopta en önemli adamın lolipop denen şeyi tutan adam olduğu sonucuna varmış. Bilimsel bir makale olarak yayınlanmış makalesi. Gerçekten ameliyat süreleri bu teknikle anlaşılabilir derecede düşmüş.

Alakasız oldu biraz ama bilgi bilgidir.

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Haberi görünce aklıma bir doktorun yazdığı makale geldi. İsmini çıkaramadım şimdi. Adam o kadar kısa sürede bu kadar eksiksiz nasıl yapılıyor pitstop diye düşünüp defalarca takımların pitstoplarını izleyip bir makale yazmış. Ameliyatlarda da bunu uygulayarak açık kalp ameliyatlarında ameliyat süresini nasıl en aza indirebilirimi yazmış.

Yaptığı en önemli tespit ise pitstopta en önemli adamın lolipop denen şeyi tutan adam olduğu sonucuna varmış. Bilimsel bir makale olarak yayınlanmış makalesi. Gerçekten ameliyat süreleri bu teknikle anlaşılabilir derecede düşmüş.

Alakasız oldu biraz ama bilgi bilgidir.
    Lolipop ile amelat nasıl hızlanıyor pek bir alaka kuramadım ama neyse

Mesaj Yetkileri