1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Skin Sorunu Ne yaptiysam Olmadı...

Exclamation Skin Sorunu Ne yaptiysam Olmadı...

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar . Sorunum ise orj fm nin içinde bulunan fm2009 skinin ayarlardan yükledim ancak Hatali yuükledi sanirim birçok şey kayboldu yazilar görünmez şekilde çıkmaya başladı. Ne yaptıysam geri getiremedim . Skinde ayarlara tıklayamiyorum . ayarlara tıkladıktan sonra oyun takilip kaliyor . en az 20 kere denedim ve hep aynı hatayı aldim . Sizden ricam acaba oyun girmeden oyunun skinini değiştirebilirmiyiz ? çünkü bunu oyundan yapmam imkansiz . Yada başka bir çözümü varmı ? resmi Göstermeyi isterdim size ama nasil resim yüklenir bilmiyorum foruma .

Yardım edebilecek kimse yokmu ? Acaba benmi sorunumu anlatamadım ?

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\data içindeki skins.fmf dosyasını sil (silmeden önce yedekle),aşağıdaki vermiş olduğum adresteki rar dosyasını indir içindeki skins klasörünü data içine at.

http://www.box.net/shared/2lfgzxfb2q

Cache'i silip oyuna gir.
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Orjinal Skinde problem var ise oyun yüklenişinde de sorun olmuş olabilir, en son bu seçeneği değerlendirirsin.

İlk olarak arkadaşın söylediği yolu bir dene.

Siteye resim yüklemek için print screen tuşu ile aldığın ekran görüntüsünü paint'e yapıştırarak kaydet, daha sonra imageshack.us tarzı sitelere upload ettikten sonra oradaki Direct Link'i buraya kopyalaman yeterlidir.

Mesaj Yetkileri