Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
181 ile 210 arası toplam 484 sonuç

Konu: 10.3.0 Yaması Çıktı

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    10.3 e yeni yayin gelirleri eklendimi acaba
    Eklenmiş.

Turkey
    ------
    - Updated Turkish League TV and Prize Money.

10.3 Değişen özellikler listesinden...
    Bir de Türkiye kupası maç takviminde değişiklik yapılmış yazıyo zaten Türkiyeyle ilgili

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

evet yapmışlar fikstürü hale bakın :@

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Hal derken?
    maç tarihlerine bakar mısın?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bir şeyi merak ettim de,direkt oyunu kurunca mı bu hale geldi,bu hale geliyorsa yandık çünkü,yoksa şu sonradan yapılan yok 3. lig yamasıymış falan bir sürü yamalar var,o eklentileri kullandın mı hiç?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Bir şeyi merak ettim de,direkt oyunu kurunca mı bu hale geldi,bu hale geliyorsa yandık çünkü,yoksa şu sonradan yapılan yok 3. lig yamasıymış falan bir sürü yamalar var,o eklentileri kullandın mı hiç?
    ben bu oyunuma 10.2 de başladım
    10.3 çıkınca yükledim ve devam ettim
    böyle oldu
    hiç bi eklendi yama da kullanmıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Peki sorunu düşünmek için soruyorum, direkt 10.3.0 la mı başladın yoksa 10.2.0'da ilerlerken üzerine kurulmuş haliyle devam mı ettin?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by RodRiGOtELLo14 View Post
    Ankaragücü çok güçlü olmuş. En çok gözüme çarpan Jan Rajnoch oldu. Açıkcası oyunda başka takımda olsam takımıma alabileceğim bir oyuncu olmuş..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=83783 10.2 yamasında Jan Rajnoch. Çok indirime gitmişler aslında özelliklerinde.

Herkes ayrı olaydan şikayet ediyo. Yamayı indirdim ama kurmamak en iyisi sanırım. 10.2'de tutturmuşken şimdi herşeyi bozmak olmaz. 10.3 kurduktan sonra oyunu 10.2 üzerinden başlatabilirmiyim peki ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başlatırsın abisi de bu önemli konu dışında şikayet edilecek pek bir şey yok,taktiklerini düzenledikten sonra değişirler.

Senin dediğin konuya gelince evet 10.2.0 üzerinden başlatırsın ama sadece data olarak 10.2.0 kalır maç motorunu 10.3.0 ile oynarsın.

Dip not: Bir de şu durumu bir anlamak lazım arkadaş yanıt verirse,acaba fikstürü 10.2.0 üzerine 10.3.0 ekleyip devam etmek bozuyor mu diye merak ettim.Eğer direkt 10.3.0 ile başlayıp bu durumla karşılaşmışsa balonun büyüğü o zaman patladı.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by lazo View Post
    evet yapmışlar fikstürü hale bakın :@
    Ekledigin resimi goremiyorum. Bir baska yere yuklemen mumkun mu?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

11 Mart'da Real Madrid le maç yapmış 13 Martta Gençler ile çeyrek final ilk maçı var 14 ünde Ankaragücü ile lig maçı var 16'sında Gençlerbirliği ile kupa rövanş var,18 inde Real Madrid ile kupa rövanş var.

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Ekledigin resimi goremiyorum. Bir baska yere yuklemen mumkun mu?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Tesekkurler.

Buyuk ihtimalle 10.2'nin ustune 10.3'un kurulmasi ile ilgili.

10.3'de Turkiye kupasi Ceyrek final musabakalari geri tarihe alindi (maalesef TFF bu yil Turkiye Kupasi mac tarihlerini cok gec acikladi ve 10.3'den once tam tarihlerin yansitilmasi mumkun olmadi).

Herhalde yamayi yaptiginda ceyrek final maclarinin 10.3'de oynanmasi gereken tarihi gecmistin ama henuz bu maclari 10.2'de oynamamistin ve oyun bu maclarin oynanmis olmasi gerektigini gorerek uygun(suz) bir tarihe atmis maclari.

24/03'de yari final oynanacagi icin maclar bu tarihlere yerlesmis.

Esasinda mevcut sezonun fiksturu ile hic oynamasa oyun daha dogru olur ama oynamis. Belki Ocak ayina geri donebilirsen sorun duzelir. Donmen mumkun degilse saniyorum ki yapacak bir sey yok.

Hayir. Coach olarak ayarlanmis personeller hem full-time, hem de part-time antrenman programlarinda gorevlendirilebilir.

Mehmet Budakin Assistant Manager olarak eklenmis durumda. TFF'ye kulupler tarafindan belirtilmis gorevlere gore ayarlamaya calisiyoruz personel gorevlerini.

General Manager, Director of Foobtall, Managing Director ve Director gorevlerinin su anda hic bir islevi yok. Sadece isim olarak oyunda gorunuyorlar.
    Hmm sağolun cevaplar için.

Peki caretaker manager'in görevi nedir ? Profili oyunda gözükebiliyor ve demek ki bir etkisi var.

Sportif direktör diye bir meslek olmadığı için oyunda merak ediyorum

Aslında Türkiye'de belli değil tam olarak ne olduğu ; ama yabancı takımlara baktım Rui Costa , Figo gibi isimleri director of football olarak eklemişler.Profillerinin bir etkisi yoksa sportif direktörün oyunda bir etkisi yok.Oyunu sanırım tamamiyle İngiltere'deki manager lik sistemi üzerine kurmuşlar.Acaba bir bilginiz var mı bu görevlerin ileriki zamanlarda bir işlev kazanacağına dair ?

Bazı arkadaşlar yeni yama kötü , kurmayalım daha iyi diye yazmışlar.Bence en stabil patch bu olmuş.Zaten database olarak en güncel olanı , ayriyetten oyunculardan gelen feedbacklere göre oyun motorunu daha gerçekçi yapmaya çalışıyorlar.En güncel olanı kurmalısınız bence.Hiç tereddüt etmeyin

Ha unutmadan :P Şu managerlere de artık "future transfer" olayını ekleseler.Hiddink'in Türkiye ile kontratı yazın başlasa gerçekteki gibi.Aynı sorun kısa dönem kiralamalarda da mevcut.Donovan'ı eklememişler bu yüzden.Bir "future loan" gibi bir şey olsa bu sorun da hallolur editörden diye düşünüyorum.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Gullo View Post
    Hmm sağolun cevaplar için.

Peki caretaker manager'in görevi nedir ? Profili oyunda gözükebiliyor ve demek ki bir etkisi var.
    Caretaker manager, teknik direktoru ile yollari ayrilmis kuluplerin ara donemde goreve aldiklari teknik direktor.

Mesela Feldkamp ayrildiktan sonra Cevat Guler sezonu bitirmekle gorevli bir "caretaker manager" idi. Bulent Korkmaz'in Skibbe'den sonra gelmesini de bu sekilde tanimlayabiliriz.

Sportif direktör diye bir meslek olmadığı için oyunda merak ediyorum

Aslında Türkiye'de belli değil tam olarak ne olduğu ; ama yabancı takımlara baktım Rui Costa , Figo gibi isimleri director of football olarak eklemişler.Profillerinin bir etkisi yoksa sportif direktörün oyunda bir etkisi yok.Oyunu sanırım tamamiyle İngiltere'deki manager lik sistemi üzerine kurmuşlar.Acaba bir bilginiz var mı bu görevlerin ileriki zamanlarda bir işlev kazanacağına dair ?
    Umidim kazanmasi. Hatta oyunda en cok gormek istedigim iki seyden birisi. Idari isler (transfer, kontrat yenileme vs.) ile saha ici islerin (antrenman yaptirma, taktik belirleme vs.) ayirilmasi.

Bazı arkadaşlar yeni yama kötü , kurmayalım daha iyi diye yazmışlar.Bence en stabil patch bu olmuş.Zaten database olarak en güncel olanı , ayriyetten oyunculardan gelen feedbacklere göre oyun motorunu daha gerçekçi yapmaya çalışıyorlar.En güncel olanı kurmalısınız bence.Hiç tereddüt etmeyin

Ha unutmadan :P Şu managerlere de artık "future transfer" olayını ekleseler.Hiddink'in Türkiye ile kontratı yazın başlasa gerçekteki gibi.Aynı sorun kısa dönem kiralamalarda da mevcut.Donovan'ı eklememişler bu yüzden.Bir "future loan" gibi bir şey olsa bu sorun da hallolur editörden diye düşünüyorum.
    Teknik direktorler icin future transfer hos olur bence de.

Caretaker manager, teknik direktoru ile yollari ayrilmis kuluplerin ara donemde goreve aldiklari teknik direktor.

Mesela Feldkamp ayrildiktan sonra Cevat Guler sezonu bitirmekle gorevli bir "caretaker manager" idi. Bulent Korkmaz'in Skibbe'den sonra gelmesini de bu sekilde tanimlayabiliriz.

Umidim kazanmasi. Hatta oyunda en cok gormek istedigim iki seyden birisi. Idari isler (transfer, kontrat yenileme vs.) ile saha ici islerin (antrenman yaptirma, taktik belirleme vs.) ayirilmasi.

Teknik direktorler icin future transfer hos olur bence de.
    İlginiz ve cevaplarınız için teşekkür ederim...

Son bir sorum daha var fazla yordum ama :P

Fenerbahçe'de Roland Koch first team coach görevinde.Fitness coach yok takımda.Normalde kondisyonu Roland Koch veriyor.Bu bir hata mı yoksa first team coach lara fitness antrenman görevlerini verebilir miyiz ?

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Yeni Yamayı Yükledim Ama Beğenmedim 10.2ye Devam

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Fenerbahçe'de Roland Koch first team coach görevinde.Fitness coach yok takımda.Normalde kondisyonu Roland Koch veriyor.Bu bir hata mı yoksa first team coach lara fitness antrenman görevlerini verebilir miyiz ?
    Roland Koch'un first team coach olmasinin nedeni sadece a takim ile calisiyor olmasindan olabilir... normal fitness coach olarak girilseydi alt yapi ilede calisiyor olurdu fakat gercekte alt yapi ile alakasi yok.

Quote Originally Posted by Jay CutLer View Post
    Roland Koch'un first team coach olmasinin nedeni sadece a takim ile calisiyor olmasindan olabilir... normal fitness coach olarak girilseydi alt yapi ilede calisiyor olurdu fakat gercekte alt yapi ile alakasi yok.
    Holger Gehrke alt yapıdaki kalecilerle çalışmıyor fakat oyuna kaleci antrenörü olarak girilmiş.Ancak oyunda fitness coach un eksikliği çok fazla hissediliyor.First team coach görevindeki bir adama da fitness coachluk teklif edince kabul etmiyor.Böylece Roland Koch un fitness daki becerisinden mahrum olmuş oluyorsunuz.Onun için sordum first team coach görevindeki birisi , aynı zamanda takımın kondüsyonu üzerinde etkili olabilir mi diye...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güçlendirme ve jimnastik çalışmalarını Koch'a ver sorunun çözülür.

Nesil
    2003

Bildigim kadariyla kondisyon agirlikli calistiriyor takimi ama tek gorevi bu degil.

sakary Ali Misafir

Çok penaltı oluyor yada her maçta 2-3 kere oyuncularım pozisyonlara penaltı diye itiraz ediyorlar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Alicim o oyuncuların kazmalık potansiyelleriyle alakalı bir konu,topu tutturamayınca indiriveriyolar

Daha önceki alt versiyon oyunlarımda da oluyordu alt lig takımları sürekli çene,yapacak bir şey yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güiza'nın bu kadar düşürülmesine İspanyolların tepkisi nasıl oldu acaba? Yani adam sonuçta milli oyuncu ve yanlış hatırlamıyorsam geldiğinde Top Sürme: 14, Uzun Şut: 14, Bitiricilik:18'di.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Güiza'nın bu kadar düşürülmesine İspanyolların tepkisi nasıl oldu acaba? Yani adam sonuçta milli oyuncu ve yanlış hatırlamıyorsam geldiğinde Top Sürme: 14, Uzun Şut: 14, Bitiricilik:18'di.
    TSL gibi vasat bir ligde İspanyol Milli Takımı Oyuncusunun 10 golü bile geçememesi olabilir mi?
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    TSL gibi vasat bir ligde İspanyol Milli Takımı Oyuncusunun 10 golü bile geçememesi olabilir mi?
    Uyum sorunu deniliyor.
    Psikolojik desteğe ihtiyacı var deniliyor.
    Eşiyle ayrıldı bu yüzden kötü deniliyor.

Yani her oyuncunun kötü bir dönemi olabilir. Onu geçtim ben zaten Güiza'nın bu özellikleri almasından yanaydım. Hatta geçen sene ısrarla bana "Güiza bitirici adam, arka sayfalarda yazdım nedenini bir daha yazmam" gibi bir tavırla cevap veriliyordu. Arka sayfalar dediği yaklaşık 200 küsür sayfa. Şimdi ne olduda bu tutumdan vazgeçildi merak ettim açıkcası.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

2 sene oldu yaw ne uyum sorunu Birde karşı karşıya bile kaçırmanın uyum sorunu ile alakası yok

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İLk gözLemLerim.

AtıLan her ara pası geçiyor ve pozisyon oLuyor. Sizde ya da rakipte iyi bir 10 numara varsa asist manyağı oLur.

GüzeL bir oLay diğer versiyonLarda Sağ ve SoL kanat oyuncuLarı hücum yaparken içeri girmiyordu, şimdi hangi kanattan hücum yaparsanız diğer kanat oyuncusu içeri giriyor ve pozisyon üretiyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Abi 10.2'de AMRC özelliği varsa içeri bol bol giriyodu. Krivets - Salvio böyle çok gol attı bende.

10.3 iyice merak etmeye başladım akşam gidip kariyer açayım bari.

Nesil
    2003

Henuz herhangi bir tepki yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

asıl İspanya'ya geri dönsün o zaman bidaha bak sen Guiza'ya..bu degerleri bile ararsın..

Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Mesaj Yetkileri