1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Gelecek Sezon Yabancı Kontenjanı 10'a çıktı. peki ya FM?

Default Gelecek Sezon Yabancı Kontenjanı 10'a çıktı. peki ya FM?

peki arkadaşlar şu an oynadıgım oyunu bu kurala göre ayarlama şansım yok mudur? save de ki dosyam üzerinde bunu yapabilme şansım?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yabancı sayısı editörde değiştirilemiyor diye biliyorum. Yeni oyun çıkmadan bu kuralı oyunda göremeyiz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Yabancı sayısı değiştirelemez fakat yabancılar Türkleştirilebilir. Türk Beckham falan.

Nesil
    2006

Oyunda ne yazık ki bu kurallar ile oynayamıyoruz, o sebepten yabancı oyuncuların ikinci vatandaşlığını Türk yaparak bu sorunu çözebilirsin veya Türk olma yılını azaltarak, bunu çözebilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Nation Rules'dan herşeyi yeniden ayarlayıp yapabilirsin ama zaman alır.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

editörden yabancılığa geçişte düşürülebilir.
    (benim şu an bi işime yaramıyor hepsi ülkelerinde oynuyor oyuncuların dolayısı ıle 10 yıl hani mezarda emeklililik vardı ya aynı oyuncular emekli olunca türk olacaklar o yüzden ya yeni oyun ve editörden önce sene düşürme yada 17 yaşında adam alcan 27 sinde türk olcak yoksa 27sinde aldığın adam coach olacak ki türk olsun :-) )
    fm den ricam gerçekte 10 sene de olsa bu bir oyun abartmamalı ne demek 10 sene ben fm 2006 da oynarken bile daha iyiydi istersen 1 sene yap ama ben efendi olup 5 sene yapıyodum hoş 5 sene kalan yabancı varmıydı bende o da başka mesele :-) editörden 3 senedir var deyip yap(am)ıyorduk- zira pa sını tutturamayıp satıyordum o da başka mesele :-) -
    orjinali 5 sene olmalı hem oyunda hemde gerçekte vede olmasa da oyunda olmalı fb 6 aylığına kiraladığı adamı 5 yılda türk yapabiliyor yazıyor benim kewell keita 10 sene fıttırıyom yaa :-(

Mesaj Yetkileri