1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Taktik Değiştirme Onaylanmıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Default Taktik Değiştirme Onaylanmıyor

Bazen maç sırasında taktik değişiklik yaptıktan sonra hızlı taktik değiştime seçeneklerinin hemen altında confirm-cancel bölümü çıkıyor. Tabi confirm tuşu pasif halde. Ama bu durumda taktik değişiklik olmuyor, öylece bekliyor. Üstelik maçın tamamını göstermeye başlıyor. 6-7 dk bekledim acaba bir hata mı diye, sonunda anladım ki oyundan kaynaklanan bir sorun. 10.3 yamasını yükleyince oldu, bilmiyorum siz karşılaştınız mı. Ekran görüntüsünü bu hatayla tekrar karşılaşınca paylaşırım, zaten sık sık oluyor 3-5 maçta bir. Ram im de gayet yüksek onunla ilgisi yoktur. Hani çözülebilecek bir şey değil de bilginiz olsun diye söyledim, belki yöneticiler SI Games'e iletir. İlk defa ben karşılaştım herhalde.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Bende de oluyor abi bazen.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bendeki daha farklı bi sorungaliba maç esnasında taktiğe giriyorum oyuncu değişiyorum onayla diyorum evet hayır seçeneği çıkmıyor direk onaylıyor. 10.3.0 yokken onayla dediğimde evet mi hayırmı diye sorardı. Garip bir sorun galiba

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Hayır o sorun değil. İlk kez taktiği onayladığın zaman çıkıyor o pencere ama orada bir kutucuk var "bir daha gösterme" yazıyor, onu işaretlersen artık sana evet mi hayır mı diye sormuyor. Geri eskisi gibi nasıl yapılıyor bilmiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Tamam emrah ben bir bakayım

Mesaj Yetkileri