1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Array Access Out of Bounds Sorunu

Default Array Access Out of Bounds Sorunu

3D maç motoru esnasında ara sıra Array Access Out of Bounds hatası veriyor.Pencere moduna alıyor.bu aralar sıklaştı...

Türkçe bir dil yaması kullanıyorsan, "ğ,ü,ö,ş" gibi harfler ingilizce ve oyununun dilinde olmadığı için, bu hatayı alman normal..

Benim isletim sistemi ingilizce
    Oyun ingilizce
    Klavye secenekleri ingilizce

yine aliyorum. Ama pespese 4-5 kere okey diyince gidiyor. Genelde macin ortalarinda geliyor. Ama cok nadir geliyor.

banada bugun geldi bu hata hiçbir eklendi yok neden geldi acaba ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

skinden kaynaklanıyor olabilir. Ya da yükleme esnasında eksik bir şeyler kalmıştır.

arkadaşların kullandığı türkçe yamadan kaynaklanıyor. sitelerinde kabhul ettiler bu sorunu

Wink

Teşekkürler... Sorun yamadan kaynaklanıyormuş.5 Şubat 2010 tarihi ile yamanın V2 çıkacakmış.Tüm sorunlar düzeltilecek ve türkçe oran iki katına çıkacakmış...

Oyunumda Turkce yama yok ama hatayi veriyor lütfen yardimci olun .

Default Array Access Out of Bounds Sorunu ( Tr yi sildiğim halde devam ediyor)

Array Access Out of Bounds Sorunu(oyundan tr özellikleri sildiğim halde devam ediyor)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Nefret ediyorum şu hatadan ve bir çözümü yok gibi duruyor!
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Oyunu "tamamen" silip tekrar yüklemedikçe düzelmez. O yama oyunun dosyalarını değiştirdiği için hatayı alıyorsun zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Yamadan kaynaklanıyor sorun.. Bende çekiyordum bu sorunu ancak bilgisayarımı formatladıktan sonra oyunu tekrar yükledim, buradan indirdiğim türkçe spikeri indirmedim ve hata ile karşılaşmadım.

arkadaşar ben tr ymayı başka siteden indirmiştim şimdi oyunu sildim kurdum hala devam ediyor

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Hmm Belgelerim'deki Sports Interactive klasörünü bi kontrol et, orada bununla ilgili dosya olabilir.

Yok hocam baktım şimdi sadece oyunun dosyaları var

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

eğer sadece maç sırasında oluyorsa
    events dosyasında sorun olabilir değiştir yada
    events.cfg nin kopyasını başka yere taşı 2 events varsa gidebilir(bende olduydu)tek events olsun.

Mesaj Yetkileri