1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Bir çözüm bulamadım.

1. Post Bir çözüm bulamadım.

arkadaslar bu sorun ile kendi kendimi yiyorum bir türlü halledemedim sildi u20 takımının maçlarını yonetimini taktiğini filan vs, yardımcı antrenore devrettim fakat bütün maçlarını gine ben yonetiyorum maç tarıhı gelince izlemem gerekiyor bu sorun neden olabilir.birde taktik bölümünde oyuncular alt alta değilde skarısı karısık gosteriyor yerlerini bu sorunlara nasıl bir çoözüm yolu bulabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

U20 maçlarına çıkma olayı için iki neden olabilir, ya yönetecek Asistan-Koç vs seçmedin, yada önceki yöneten asistanın emekli oldu-sözleşmesi bitti-transfer oldu.

Sırası karışık ise sıralama seçeneğini position olarak yapacaksın bunuda antreman kısmında position yazan başlığın üstüne basarak yapacaksın.

3. Default

tesekkürler daha yeni girdm gördüm cevabı deneyelim insallah ise yarar altyapı maçlarını izlemekten bıktım

4. Default

hocam denedim baktım u20 takımın yoneten coachı kovmusum baska bir coachı koydum yerine ancak gine ben maçları yonetiyorum neden olabilir.hocam altyapıya asıstan managermı bakıyor cochlarmı bundan kaynaklahıyor olabilirmi halen maçları izlemek zordunda kalıyorum
    Last edited by eren968 : 14.Mart.2010 at 22:13

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tam olarak bilmiyorum ama, tahmin yürüteyim, aynı yardımcı hem u20 hemde u18 yönetiyorsa, o yüzden izlemek zorunda kalıyo olabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Alt takımlarının hocalarını seçtiğin bölümün solunda işaretlenmiş olan kutucuklar vardır. (Mevcut maç taktiğini kullan,sözleşme yenilemelerini antrenör yapar vs...)

Galiba o kısımda takımları kendi kontrolüne alabileceğin bir kutucuk daha var,o işaretli olduğu için bu durumu yaşıyor olabilirsin.

Çözüm ise işareti kaldırmak.
    <')))))>-<

Mesaj Yetkileri