Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 141 arası toplam 141 sonuç

Konu: CM-FM Efsaneleri - Unutulmaz Yıldızlar

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Birde 03-04'teydi sanırsam Toledo diye bi adam vardı, defanstan alırdı topu sağdan koşa koşa gider gol atardı
    Toledo Robson olması lazım tam ismi. Sağ kanadın yıldızı. xD

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Takımın başında olunca deli oluyodu... Birde Veron vardı orta sahada galiba. Ne takımmıştı yahu.
    aman Veron demeyin aman,kendi çocuğumu bu adam kadar sevmem herhalde.Oynadığı tüm takımların formaları evde asılı

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Şef Roma ile Lazio efsaneydi oyunda. Stam'lı Nesta'lı Nedved'li İnzaghi'li Peruzzi'li Mihajlovic'li Claudio Lopez'li Crespo'lu Lazio'yu hatırlasana...
    Ona bakarsanız Buffon'lu Thuram'lı Cannavaro'lu Crespo'lu PARMA daha bi efsaneydi ama hangi serideydi unuttum şimdi yau ne kadroydu o be. Buffon-Thuram-Cannavaro yeter zaten gol yemez o takım bide Dino Baggio vardı o zamanlar, başka 1-2 yıldız daha vardı da aklıma gelmiyo şimdi
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İgor Mitreski vardı Makedon. DC oynardı.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2005

Serkan Gedik vardı birde. Ama fm serisinde, unuttum hangisi olduğunu. Onunda bitiriciliği 20 idi. Beykoz'du sanırım takımı. O da şimdi içler acısı

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by hissiz View Post
    Ona bakarsanız Buffon'lu Thuram'lı Cannavaro'lu Crespo'lu PARMA daha bi efsaneydi ama hangi serideydi unuttum şimdi yau ne kadroydu o be. Buffon-Thuram-Cannavaro yeter zaten gol yemez o takım bide Dino Baggio vardı o zamanlar, başka 1-2 yıldız daha vardı da aklıma gelmiyo şimdi
    Benim dediğim seriden bir önceki seri abi o. 03-04'tede savunması baya iyi Parma'nın. Matteo Ferari var. Kalede Sebastian Frey. Forvette Adriano manyağı.
    I'm back...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Benim dediğim seriden bir önceki seri abi o. 03-04'tede savunması baya iyi Parma'nın. Matteo Ferari var. Kalede Sebastian Frey. Forvette Adriano manyağı.
    03-04de favori takımımdı Parma. Adriano co-owned'dı alırdım hemen bonservisini,yanına genç yetenek Pazzini'yide koydum mu sezonu ilk 5'te bitirmem garantiydi.Ne atıyorlardı ikiside!!!

8. Default

Kenny Cooper vardı Manu'da 18-19 yaşında her yıl gol kralı oluyodu ligte,hatta ben o zamanlar 10 yaşında falandım,bütün şifrelerim kennycooperda çok etkilemişti beni hangi cm onu hatırlamıyorum ama

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post
    Toledo Robson olması lazım tam ismi. Sağ kanadın yıldızı. xD
    Brezilyalı..İtalya'da Catanzaro takımında oynardı..kendisi sayesinde Catanzaro'ya ciddi bir sempati besliyorum hala..

Ufak çaplı yıldızların hepsi yazılmış neredeyse benim söyleyeceğim oyuncu ise Seth Johnson..Leeds'te harikalar yaratıyordu..Gerçi 03-04'deki Leeds kadrosu başlı başına efsane o ayrı bi konu..

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Bir takıma almaya çalışmıştım Toledo'yu, reddetmişti. Catanzaro'lu pislik demiştim ona o zaman, hala öyle aklımda.

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

serileri çok net hatırlamıyorum ama efsane deyince aklıma
    İ.Akın ve N.Ateş'li Altay
    İlhan'lı, Tümer'li, Murat İnal'lı Samsunspor
    Altan'lı, Timur'lu Adanaspor
    ve Crespo'lu, Nesta'lı Lazio gelir
    ya 00-01 ya da 01-02 o iki serinin efsaneleridir bu takımlar benim gözümde...

oyuncu olarak yine serileri hatırlamıyorum tam

AIK'da Ishizagi vardı Teddy Lucic vardı bir sağ kanat oyuncusu vardı ama adını hatırlayamadım

zaten İsveç ligi bir aralar acayipti müthiş yıldız adaylarını sudan ucuza alıyordum...

birde Meksika ligi hele hele en büyük efsanem Jesus Mendoza...

Castillo, de la Cuesta, Roncatto, Taribo West, Guly, Toledov, Agahova, Cerci

şimdilik bu kadarını hatırladım...

milan da Andres Guglielminpietro (galiba) vardı arjantinli özellikleri baya iyiydi ama hiç bi zaman bişey olamadı. roma da gianni guigu (yine galiba) uruguaylı şutu süperdi onun da. daha eskilerden real madrid de sol açık sırp perica ognjenovic (başkası da hatırlar umarım çok emin değilim) yetenekli gnçti ama tabi gerçekte fosssss.

ah gençliğim ahh ne günlermiş nerden açtınız bu konuyu yahu

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Mariano Gonzalez'i hatırladım şimdi. 2003'te sağ kanadıma alırdım. 10 yıl sağ kanat almazdım sonra, süperdi
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Rochemback'ı kesin alırdım ben 01/02'de. Hatırlıyorum da kuzenle bir sezon yapmıştık aynı bilgisayar üzerinde. O Aston Villa'yı almıştı, ben de Blackburn'ü. Sezonu o benden önde bitirmişti ama ben onu iki maçta da yenmiştim Aynı bilgisayar üzerinde oynamanın zevki bambaşka.

İlk Total Dominasyon'u FM 2005'te ürettiğimi hatırlıyorum. İstanbulspor'la şampiyon olmuştum sanırım yanlış hatırlamıyorsam. İkinci sezonda şampiyonlar ligi şampiyonluğuna giderken save dosyamı yakmıştı oda arkadaşım, ona çok sinirlenmiştim ve kızmıştım

Online oynamak çok zevkli ama asıl aynı ev içinde aynı bilgisayar üzerinden oynamak daha da zevkli.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Üniversitede bir arkadaşım vardı, tek PC de oynardık bizde, O BJK ben GS süper zevkli olurdu, sabahlardık sonra okula zor giderdik Monaco da bir arjantinli vardı AMRLC oynayan neredeyse tek başına UEFA kupası aldırmıştı bana...

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Çok Eski Değil Ama Mika Aaritalo Var Birde
    Atlamak İstemedim

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

@Aydoğan & King_Theoden - evet katılıyorum, aynı bilgisayarda oynamak gerçekten daha zevkli oluyordu ama komik bi yanıda vardı. maç sırasında taktik değişiklik yapacağımız zaman diğerimizin bakması yasaktı bi yandan taktikle uğraşıp diğer yandan yanındaki arkadaşın bakıyomu diye bir gözünle de onu takip etmek... şimdi düşünüyorumda ne günlerdi

bide transfer olayıda tam şamata oluyordu. arkadaşlarla internet cafede kalabalık oynadığımızda hele. herkes birbirinin transferini sabote ederdi biri bi oyuncuya teklif mi yaptı. hemen herkes aynı oyuncuya uçuk teklifler yapardı sırf almasın diye sonuçta kimse alamazdı oyuncuyu. bide ilk oyuna başlandığında Taribo West free olduğundan ilk iş hepimiz ona en yüksek maaşlarla teklif yapardık, artık kimin elinde kalırsa

@derossi - bahsettiklerinden ilki hariç diğer ikisini hatırlıyorum. Roma'daki Uruguaylı Guigou özellikleri çok iyi bir oyuncuydu ama performansı pek yüksek değildi, o yüzden fikrimce unutulmazlar arasına giremez ama dediğin gibi özellikleri bakımından dikkat çekici bir oyuncuydu.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

AMIGA bilgisayarlar vardı eskiden Commodore64 efsanesinden sonra çıkan. Ben bu oyunu ilk onda oynamıştım. Amiga 500+ 'ım vardı. Oyunu disketlere kaydederdik. O disketleri de canımız pahasına korurduk başına bi iş gelmesin diye Bazı oyunlar 7-8 disket olurdu, oyuna başlayana kadar 10 kez disket değiştirir canımızdan bezerdik Tabi bununla da bitmezdi, oyun içinde bölüm aralarında falan gene diğer disketi isterdi... hele street fighter'da her dövüşten önce 1.disketi çıkar 2.yi tak, onu çıkar 3.yü tak. sırf disket değiştirmemek için saatlerce aynı adamla oynardık gençliğimiz disket çıkarıp takmakla geçmişti anlayacağınız

Oynadığım ilk menajerlik oyunu da Amiga'da BUNDESLIGA MANAGER idi. Sadece Alman ligi vardı, sonra oyun tutunca THE MANAGER adıyla ingilizce versiyonu çıkmıştı. Onda da maçı izleyebiliyorduk, devrim niteliğinde bir oyundu o zamanlar. ama top çok komikti, adamların 2 katıydı
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

neyse yawww kapatalım bu konuyu kendimi iyice yaşlı hissetmeye başladım
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

20. Default

Cm Demişken Eskiden Siteye Eklediğim 2 Tane Ss Buldum Tsi'yi Karıştırırken 2013 Yılına Kadar Oynamıştım Vay Be Neydi O Günler Süper Takım Kurmuştum Ama

O Zamanlarda Fenerbahçe Falan Çok Kötü Duruma Gelmişti Antep ve Diyarbakır Çok Ters Hep Zorlanıyordum Özellikle Diyarbakır Bana Çok Çelme Takmıştı Ama Ben Şampiyonluğu Bırakmamıştım Ama Diyarbakırda En Kötü İlk 3te Oluyordu Hep

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

costanzo
    mike duff okoronkwo west milevsky

ibrahim said

reyad kerr nikiforenko

tsigalko to madeira

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri