1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Bağlantı sorunu ?

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Default Bağlantı sorunu ?

Arkadşlar yeni başıma geliyor , bugün defalarca denedim farklı kişilerle olmadı b itürlü . Giriyom ip yazıp bağlanıom , tam takımı seçiom , devama basıcam bi bakıyorum , o İP yazıp , bağlan dediğimiz yere atıyor , mesela yardımcı antrenöre takımı seçtiriom, hiçbişe olmuyor seçmiyor takımı ? Çok deli etti beni sinir krizlerindeyim yardım edecek olan ?

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Bir biligis , bir fikri veyahut önerisi olan yok mu beyler ?

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Çok farklı bir sorun. Hamachi ile ilgili bir sorun olabilirmi

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Güvenlik duvarı kapalı idi , açtım , crash dumps vermesin diye sports interactive klasörünü masaüsütüne atmıştım ,yerine aldım . Olmuyor olmuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....................... .................

Sinirlerim yıprandı yazık yahu. Neden kaynaklandıgını bilsem bari hiç olmazsa. Geçtiğimiz haftalarda turnuvada oynarken , birşey değişmeden neden şimdi böyle olur bu ? Hamachiyide baştan kurdum ...

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

bağlantı ile ilgili bir sorun olabilir, belki senden de kaynaklanmıyor karşındaki kişiden kaynaklanıyordur. bende zaman zaman yaşıyorum buna benzer problemler...misal dün turnuva maçlarımdan birini yapacaktım Mostapha ile, oyuna girdim ama takım seçemedim bir türlü
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Bendeki çok değişik bir sorun hocam. Oyuncu profiline girilmiyor , asistan takımı seçmiyor , ve hemen atıyor bağlantıdan tekrar.

Geçen gün crashv ermesin diye belgelerimden , masaüstüne taşımıştım spors interactive'i , yine belgeierme aldım. Sorun bu olabilir mi ? Lütfne yardım arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

FM'yi kaldırıp tekrar kurmanı öneririm. Sistem dosyalarında sorun olmuş olabilir. Tabii ki kaldırmadan kayıtlı oyunlarını kopyalayıp bir klasöre sakla. Sonra belgelerim'deki sports interactive klasörünü de sil. Sonra FM'yi tekrar kur. Tekrar bağlanmayı dene. Sorun çıkmayacaktır. Ufak bir ihtimal sorun çıkarsa, bağlantında veya işletim sisteminde bir sorun var demektir.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

bunu bende yapayım, inşallah hallolur sorun.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

benim problemim virüs programıyla ilgiliymiş (ESET 4), kaldırdım halloldu, bilginize

Mesaj Yetkileri