Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 113 sonuç

Konu: Guy Roux'un Yolunda Yürüyenler...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

harika bi kariyer olmus senin acından

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen-Eski acik

Bende Izmirsporla Basladim Serkan Gedik Ve Sencan Kirikkaya Forvetim Ama Takim Harika Ama Yeniliyom Bende Kapattim Ama Ingiltere Liginden Yada Italya Liginden Acacam Kesin Kararliyim

gerçekten tebrik ederim. süper bir kariyer ayrıca kar4iyerinide yazıya ççık iyi dökmüşsün

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

hepsini sıkılmadan okudum tebrikler bende böyle cok kücük takımlarda baslamak isterim ama yeterli vaktim yok onun icin orta düzey takımları seciyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrikler için teşekkürler, ilham alıp alt lige gidenlere ise başarılar

Şunu söyleyebilirim ki, doğruyu yaparsınız çünkü FMnin zevki gerçekten buymuş.
    Bende normal bir takıma gidince 4-5 seneyi pek fazla bitiremiyordum, bir farklı olmuyodu. Yani Barcelona'yla şampiyon olsan ne olur, Şampiyonlar Ligini alsan ne olur, namalup şampiyon olsan ne olur.. Bunu başaran 10000. talihli olursan hadi biryere kadar değeri olur

Gitmeyi düşünen arkadaşlar varsa, Conferance north/south, natinal ya da league two'dan seyirci potansiyellerine bakıp takım önere bilirim. Benim Stafford, 6. ligdeyken 900 seyirci ortalamasıyla oynuyordu, şimdi 10850 full çekiyorum, büyütmeye devam ediyorum stadı..

Oyuna ilk başta adepte olmaya zorlanacaksınız, ama düşük lige ve düşük oyunculara alışınca buralarda oynamanın daha zevkli olduğunu anlayacaksınız. Transfer yapmak bile ayrıca zevkli.

Ben 2017'nin sonunda Newcastle'ı kovaladım ama yakalayamadım;

Aslında şampiyon olunabilecek bir puandı. Liverpool geçen yıl 73 puan alıp oldu, bu sene Newcastle'ın azacağı tuttu.. Üstelik Newcastle'a 2 maçta da yenilmedim. Dışarda 2-2 içerde 3-1 kazandım.
    Zaten Marston Road'dan çıkış yok..

Neyse bu seneye kısmet.. Ama artık CL'deyim.. Tek bir transfer yapıcam Onun da nereye olacağı puan durumundan belli Çok gol yiyorum. Bütün transfer paramı bir DC'ye yatıracağım..

Eylemlerim sürecektir.. Stafford Rangers bir dünya markası olacak

Alt lige giden arkadaşların da haberlerini bekliyoruz.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

2017'de DC'ye kimi alıcanki hic bi tanıdık oyuncu kalmamıstır

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arjantinde San Lorenzo yetiştirmiş bir tane sağlam DC onun peşindeyim. Juve, Milan falan uyanmadan kapmam lazım.
    Çocuk son 5 maçını falan, 9la oynamış. Annesi ona hamileyken Jonh Terry'i çok izlemiş heralde..

Oyuncu kalmamıştır dedin de aklıma geldi.. Yaşa göre dizdim oyuncuları, acaba kim kalmış diye.. Enterasan şeyler var.

Steven Gerrard 37 yaşında, Tranmere'in Championship'te kalması için mücadele veriyor. Şimdiki iş ahlakına yakışıyor 37 yaşında hala top oynaması..

Alexander Hleb de 37 yaşında Huddesfield'ı League One'dan çıkarmaya çalışıyor.

Shoun W. Phillips Doncester'da, o da L1.

Messi Poutsmouth'da.

Bir diğer ilginç estantene, puan durumunda da görmüşsünüzdür. Arsenal küme düştü. Kadrolarına baktım.. Gayet iyi.. Hatta oyunun şuanda ki en pahalı adamı, Fuchs diye Alman bir elemanları da var ama düştüler yapacak bişey yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Cartalete
    Arjantinde San Lorenzo yetiştirmiş bir tane sağlam DC onun peşindeyim. Juve, Milan falan uyanmadan kapmam lazım.
    Çocuk son 5 maçını falan, 9la oynamış. Annesi ona hamileyken Jonh Terry'i çok izlemiş heralde..

Oyuncu kalmamıştır dedin de aklıma geldi.. Yaşa göre dizdim oyuncuları, acaba kim kalmış diye.. Enterasan şeyler var.

Steven Gerrard 37 yaşında, Tranmere'in Championship'te kalması için mücadele veriyor. Şimdiki iş ahlakına yakışıyor 37 yaşında hala top oynaması..

Alexander Hleb de 37 yaşında Huddesfield'ı League One'dan çıkarmaya çalışıyor.

Shoun W. Phillips Doncester'da, o da L1.

Messi Poutsmouth'da.

Bir diğer ilginç estantene, puan durumunda da görmüşsünüzdür. Arsenal küme düştü. Kadrolarına baktım.. Gayet iyi.. Hatta oyunun şuanda ki en pahalı adamı, Fuchs diye Alman bir elemanları da var ama düştüler yapacak bişey yok
    vay be garip ya. gerrard championshipte olması, philipsin L1 de olması.

bu arada oyunda hiç regen olupta emekli olan varmı merak ettim

ama ingilterede her zaman öyledir yıldız oyuncu yaslandıktan sonra hep öle kluplere gider mesela paul ince su an wolves da yanılmıyorsam

Quote Originally Posted by Cartalete
    abi çok iisn walla,bide üstüne şu yorum kopardı beni

bu yazılarını okuduktan sonra çok pis gaza geldm, birazdan başlıyacm türkiyeden bi takımla

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen-Eski acik

ben basladim bile oda türkiye liginden izmirsporla

ben yaklaşık 1 haftadır League Two dan Leyton Orientleyim.Takımı aldığımda League Two da küme düşmemeye oynuyordu.İlk senemde yerinde takviyelerle League One'a çıktım.League One daki kadrom:

Şuan hala 3. yüm ligde.Önümde Brighton var.Aramızda 3 puan fark var ve bitime 6 hafta war.İnşallah 2. olup Championship'e çıkartacağım:

İlk senemde League One çıktığım için yönetim tüm antrenman tesislerini en son seviyeye getirdi.En iyi transferim kesinlikle Péricard oldu.Juventus we Portsmouthda oynamış bir isim.İlk senemde kiraladım.İlk senemde 39 maçta 29 gol 18 asist yaptı.:

Gerardo Cortés çoğunuz bilirsiniz 18 yaşında.1.5 milyon dolara aldım.Çok faydasını gördüm herkese tavsiye ederim.:

Péricard:

Socratés(Arkdaşlar normalde oyunda yok.Ama gerçekte İngiltere alt liglerinde oynuyor.Burda ben ekledim oyuna)

En karlı satışım ise Gabriel Zakuani'yi Portsmouth'a 2.000.000 dolara satmam oldu.Evet arkadaşlar amacım Leyton Orient'i Premier League'e çıkarmak.Herkese İngiltere alt liglerini tavsiye ederim.Üst liglerdeki takımlara çok yüksek fiyatlara satabilirsiniz.Ben şahsen Péricard'a 10.000.000 dolar biçtim.Newcastle ilgileniyor şuan.Ayrıca ileriki yıllarda yaşlı ama ün yapmış futbolcuları alabilirsiniz.(Larsson,Di Canio,Robert,Pires,Fowler,Sheringham,Ferdinand...) Size tavsiyem alt liglerden bir takım seçin ve kendinize bir hedef belirleyin.O hedefe ulaşana kadar da bırakmayın.. Herkese iyi kariyerler...

Nesil
    2006
    Yer
    Şükrü Saraçoğlundan

Bravo hidalgo iyi bir kariyer yapmışsın.Ama o socrates ne öyle 53 yasında.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

ben bu sokrates i biliyorum galibada bu adam sanırım sadece 1 maç oynadı ligde şov amacıyla ama yanlış hatırlıyo olabilirim

bende hep zevk almak için bole yaparim ama bu kadar fazla azim gösterip premier lige kadar cikamadim bazen bilgisayardan kaynaklanan sorunlar bazen de benden ama arkadasimizi tebrik ediyorum büyük basari !!!

hidalgo senin teman ne çok hoşmuş

saolun arkadaşlar.socratés ztn editörde profili kayıtlıydı yaşı fln.bn sadece bazı değerleri değiştirdim. ama 53 yaşında köpek gibi oynuyor.inşallah premier liginide göreceğiz.

angelus arkadaşım skin turnstyle 2.hep onu kullanıyorum.zaten sanırım sitemizde de mevcut.

evet arkadaşlar socratés karşınızda:

bu arada cartelete senin nasıl gidiyor oyunun.yeni haberler bekliyoruz stafford rangers tan.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hidalgo tebrikler.. Leyton deplasmanı zor bir deplasman olmuştu bana.. Potansiyel bir takım. Championship'e çıktığında çok iyi yapılanman lazım. Gerçeten zor bir lig. Premier'de başarılı olmak daha kolay. Çünkü orda transfer imkanın, gelir imkanların kısıtlı. Premier'den düşmüş takımlarla haksız rekabet ortamında çekişiyosun. Ama Premier'de her sene 30 milyon para akıyo, transfer imkanı geniş..
    Championship çok zor.

Daha önce de dediğim gibi bu sene Stafford CL ile tanıştı.
    Grubum; Barcelona, Dinamo Kiev ve Fenerbahçe..

İlk maçta Dinamo Kiev'i 93. dakikada Neil Day'in golüyle 3-2 yendim, müthiş maçtı..
    2. maçım Nou Camp deplasmanındaydı.. Burda belgeler konuşsun..

Grubun ilk maçlarını içerde Fener'le oynarak bitirdim. 2-0 öne geçtiğim maçta, 10 kişilik Fenerebahçe'ye 2-2 berabere kalarak 2 puan kaybettim. Ekranı kıracaktım yok böyle birşey.. Kazansam garantiliyodum.

Ligte de iyi durumdayım, 10. haftada maç fazlasıyla liderim..

Yanlız puan kaybettiğim maçlar çok dramatik.. İçerde 2-0dan yine 2-2 verdiğim bir Leeds maçı, 83de 1-0 öne geçip, 93de 1-1 olan Chelsea maçı.. 17 şut attığım Everton deplasmanında kalecinin 2 hediye golüyle 2-1 yenilişim.. Kaleciye o sinirle kötü performans adına ceza patlatışım. Onun da morali bozuluşu, yedek kalecimin daha beter oluşu ve yeni kaleci arayışlara girişimle zincirleme gelişen olaylar sonucunda bakalım ne olacak.

Bu sene hem Şampiyonluk hem de CL hedefimde başarıyla yürüyorum. Stafford artık bir dünya markası olmaya yakın.

tebrikler cartalete.bende muradıma erdim we league one da play-off ile champioship'e çıktım.:

toplam 4.000.000 adam satışından kazandım.ilaç gibi geldi bu para.bir sürü genç adam aldım.işte kadrom:

Péricard geçen sene gol şov yaptı we sonuçta Wigan 8.500.000 dolar önerdi reddettim.

Guzman:

Ruopolo(Parma'dan aldım bedavaya.çok iyi bir seçim oldu)

yeni kalecim Jourdrén:

bu oyuncularn dışındaki her oyuncum çok iyi.bir sürü genç war.özellikle Şiliden çok topçu getirdim.Alt yapıdada çok iyi oyuncular war.Bu sene başında Pedretti we Miccoli ile anlaşmıştım başka takıma gittiler.Tüm oyunularımı yetiştirme bedeli hariç beleşe aldım.Bu sezon ki hedefim ligi orta sıralarda bitirmek.Eğer başarabilirsem Premier League'e çıkmak.
    Cartagele dostum umarım şampiyonlar liginde başarılı olup Premier Ligi kzanırsın.Birde oyuncularını screenlerini koysan merak ediyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Gönen/Balıkesir

Taktiğini gösterebilirsen sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

valla helel olsun ben de cambrigge denemiştim ama yapamadım sen yapmişsin sabır iişi ve sabrettinmi oyun çoook zevkli oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

kardeş seni görünce yeni oyun açtım hmen ve stafforf aldım ban biraz yardım edermsin ne yapsam kimleri öneririsin

ben demirhanbeyin "defans ve ofans" taktiğini kullanıyorum.:

http://rapidshare.de/files/19278499/...ofans.tac.html

emre sana tavsiyem hemen péricard we jemal johnson'u kirala.Péricard sntrafor.Johnson ise amc her maç gol atar.Jörg Stiel'i alırsan kalede sıkıntı çekmessin.Zaten İsviçre milli takımındada oynuyor.Sol beke Adam Green'i kiralamaya çalış.Ama bu oyuncuların gelmesi biraz zor.O yüzden forvete Andy Parton'ı,defansa Koo-Boothe'yi almaya çalış.Sol kanata 35 yaşındaki Karl Connolly'iyi almaya çalış.Taktik olarak demirhanbey'in "defans we ofans"ını tawsiye ederim.Gerisi sana kalmış.İlk senem tahminimce çıkarsın.Zaten ileriki yıllarda daha iyi futbolcular kulubüne gelmek isteyecektir.Yinede Cartalete sana bu kulüp hakkında daha fazla yardımcı olabilir.İyi oyunlar.(Bu arada championshipte 1. gidiyorum.)

emre sana tavsiyem hemen péricard we jemal johnson'u kirala.Péricard sntrafor.Johnson ise amc her maç gol atar.Jörg Stiel'i alırsan kalede sıkıntı çekmessin.Zaten İsviçre milli takımındada oynuyor.Sol beke Adam Green'i kiralamaya çalış.Ama bu oyuncuların gelmesi biraz zor.O yüzden forvete Andy Parton'ı,defansa Koo-Boothe'yi almaya çalış.Sol kanata 35 yaşındaki Karl Connolly'iyi almaya çalış.Taktik olarak demirhanbey'in "defans we ofans"ını tawsiye ederim.Gerisi sana kalmış.İlk senem tahminimce çıkarsın.Zaten ileriki yıllarda daha iyi futbolcular kulubüne gelmek isteyecektir.Yinede Cartalete sana bu kulüp hakkında daha fazla yardımcı olabilir.İyi oyunlar.(Bu arada championshipte 1. gidiyorum.)

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

söyledin futbolcular kabul etmiyor fakat dave walker 22 gol attı ve 22 hafta liderim bakalım ne olcak

ben hiç 2010 u geçemedim hep ya bilgisayara bişey oluyo ya oyun bozuluyo ya sıkmaya başlıyo ama bu yaz iyi bir kariyer düşünüyorum

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri