Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 113 sonuç

Konu: Guy Roux'un Yolunda Yürüyenler...

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Ben En Fazla 2009 a Kadar Geldim.Zaten O Tarihten Sonra Beni Sıkıyor.YENİ OYUN AÇIYORUM

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen-Eski acik

böyle durumlarda sabir gerekli ama bende hic sabir yok vala cabuak sinirleni oyunu siliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emre, Conferance'dayken transfer çok zor. Ancak scouta 3-5 bin dolarlık adam aratmasını söylersen , o gelebilecek oyuncular buluyor.
    Takımın o dönemlerimde McAughtrie kilit adamdı defasta, Premier'e gelene kadar kadroda kaldı, çok iyi adam. Nathan Smith 300 bin dolarla giderek rekorumu kırmıştı. Walker ve Tompson da iyi golcüler.

Hidalgo bir kaç oyuncumun screenshorunu koyayım. Tamamladığım sezonun devre arasında çekilmiş, şimdi yaz döneminde olduğumda özellikler düşük.

İşte 10 numaram Marco Cirillo, Juventus'un alt yapısında yetişti 19 yaşından beri bende. Özellikle bu sene iyi performans verdi.

Yugoslav golcüm Stojkovic. Bu sene 37 golle tamamladı. Boyu 192 olmasına rağmen, hızı ve bitirciliği de çok iyi. Carew'le, Shevchenko'nun karışımı gibi bişey.

İngiltere'ye yeni bir Beckham kazandırdık. İşte kendi pafımdan yetiştirdiğim en önemli oyuncu, Neil Pearson.

Rojas, tek maçına bir çok maç almıştır.

Bu da almaya çalışıyorum dediğim Arjantinli Cabrera. Zorda olsa transferini bitirdim, çok da iyi yapmışım müthiş performans sergiledi.

Bu da bir diğer önemli defans oyuncum(du). Fakat büyük kulübe gitmek istiyorum diye triplere bağlayınca anında uçurdum Porto'ya. Hiç çekemem böyle tipleri. Yeride paftan çıkarttığım Dean Jackson'u koydum hiç de sırıtmadı.

Gelelim bu sene ne yaptığıma. Premier'de yine 2. oldum. Newcastle içerde dışarda beni yenince zaten haketti şampiyonluğu.
    Şampiyonlar Liginde ise Stafford Rangers rüzgarı esti..

Grup maçlarımda lider çıktım. 2. turda rakip Milan'dı, ama eski güçlerinden uzak görünüyolardı ya da biz çok iyiydik. San Siro'da 0-4 kazandım, tur orda bitti zaten. İçerde de genelde yedek takımımla 2-1 yendim. Çeyrek finalde rakip Partizan'dı. İlk maçta içerde çok iyi kapandılar 0-0 bitti, ve bu turu da deplasmandaki 2-2lik skorumla geçtim.
    Yarı finalde rakip Villareal'di. İlk maç içerdeydi. Resmen kitlediler bizi 0-2 bitti maç hiç bişey yapamadık.
    Buraya kadarmış derken ya hep ya hiç mantığıyla, tasarladığım Stafford 4-2-4 taktiğimle tarihi fark yeme pahasına maça başladım ve sonuç;

Finalde rakip Udinese'ydi. Daha 13. dakikada 2-0 geri düşmemiz bizde "ne oluyor lan?" etkisi yarattı. Sonra tekrar Villareal deplasmanındaki taktiğe dönerek maçı tek kaleye çevirdim. Ve 2-2'ye de getirdim. Sonra da belki asrın hatasını yaparak o taktikten geri dönüp, kontrollü oyunu benimsedim ve maç penaltılara uzadı. Belki de o baskıya devam etsem kupayı 90 dakika içinde koparabilirdim..

Penaltılarda, daha ilk atıştı takımın en iyi penaltıcısı Marco Cirillo kaçırınca moraller sıfır oldu. Daha sonra kalecim her ne kadar kendini yırtsa da, sahada iyi penaltıcı kalmamıştı, ve kupa finalde gitti..

Geçen sene 2 hedefe de çok yaklaşmıştım ama olmadı. En azından Stafford Rangers artık bir dünya kulübü oldu. Rakiplerimiz artık Staffor maçı olduğunda 1 hafta önceden demeçlerle ortalığı geriyor..
    Stafford Rangers, İngiltere'de kabul edilir bir büyük olma yolunda ilerliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bende basladım Staffordla bakalım bi kac oyuncu aldım free transfer cunku yonetim transfer butcesi vermedi oyun basında bende sattım sag kanatta oynayan bi adamı gibson mu ne ama sanslıyım mukemmel bi oyuncu buldum 18 yasında mc oynuo adamın pot ability 199 current 93 bakalım hemen aldım degeri 120k su an inanılmaz tam zamanlı yaptım herifle gelistirmeye calısıorum ins beni tasıyan adam o olucak bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Yaw Bu Küçük Takımlarla nasıl Oynuyorsunuz Anlamıyorum.Ben Büyük Takımlarla Oynuyorum Bi Gol Yedimmi Sinirleniyom.Bu takımlarla Oynadımmı Gene Yenile Yenile Sinirden Çıldırırım

Nesil
    2006
    Yer
    Orası,Burası,Şurası...

aslında küçük takımlarda başarılı olma şansınız daha fazla..
    büyük klüplerde futbolcu kaprisler falan filan bunları çekemem..
    ama küçük klüplerde bu böyle değil.klüp ve futbolcular size daha bağlı oluyor.taraftarları da unutmamak lazım..özellikle bi kaç başarıdan sonra.
    üstelik bu sizin kariyeriniz için de daha ii.
    küçük bir klübü alıp taa en tepeye taşımak bence en güzel zevk..
    ben bu oyunu oynarken bu zevki çok yaşıyorum ve verdiğim ekmekleri fazlasıyla geri alıyorum...

Thumbs up

usta seni tebrik etmek istiyorum o acılara nası katlandın inşallah bende denicem

bencede harika.senin anlattıklarından çok etkilendim bende deniyorum.şuan ingiltere de conference north'dan lancaster'ı aldım şuan bi üst lige çıkardım.inşallah premier ligde görüşürüz

Nesil
    2006
    Yer
    Internet Explorer

Arkadaşım okumak işime gelmedi bayağı uzun yazmışın ya

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

bende baslamıstım sildim tekrar baslıcam ileriyi dusunup 4 lig acıcam italya hollanda ve brezilya ilerledikce oyuncu sıkıntısı cekmemek icin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

harikasın kardeş. eline emeğine azmine helal olsun. ben sadece bri kere böyle bişe yaşadım ama premier lige çıkıp ilk sezon düştüm. sen inanılmazı başarmışın..

şu anda league one'a yükselmiş durumdayım.gerisi gelicek

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

yaw bu yarım zamanlı ya kontratlar ii bir part time antreman verir misiniz?

walla cok ıyı ya.bu ne hırs bu ne hiddet.bence bu anılarını we karıyerı bı kıtapta toplasan

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

ben de italya c2/c den yani italyanın son liginden basladım ilk sezonumda sampiyon oldum bakalım insallah devamı gelir

Hikayene bayıldım. Braveheart gibi... valla helal olsun. bende en kısa zamanda böyle bbişeyi deniycem. Sıfırdan zirveye çıkmak kadar güzeli olamaz, tabi o kadar zorluğa dayanmak da sabır ister.

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

uğraşılmaz bunla çok zor

tebrik ederim
    ben de 2027 ye kadar geldim ama roma yla
    olsun oyun boyle daha da zevklı oluyor

ya kardesim varya okurken tüylerim diken diken oldu hakkaten seni çooooooooook tebrik ediyorum normalde ben pek yorum yazmam ama senin bu müthişş başarını okuyunca hemen atladım yorum yazmak için tebrikler kardeşim wallahi beni çok özendirdin ben de hemen başlıyorum

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Tebrik ediyorum gerçekten iyi bir iş çıkartmışsın.
    Bende böyle bir oyuna başlamak istiyorum.

Oyun kurulmasındaki önerin nedir ? Database i ne seçtin, büyük, orta, küçük, dev ? başka hangi ligleri aldın vs. oyun kurulumunu anlatabilir misin ?

arkadasım o bilgisayarına göre değişir. Çünkü oyun seneler geçtikçe ağırlaşmakta. Bu yüzden eğer orta bir pc warsa 3 lig database de büyük olabilir. Buna göre kıyaslayarak en iyi performans alabilecegin ligleri seçmekte yarar var..

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

tebrikler dostum..
    cok güzel bir kariyer

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bende bu hikayeden ilham alarak Newport County'i seçtim. Mükemmel bir yazı olmuş. Başarılar takdir edilecek cinsten. Bravo...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

helal olsun solecek soz yok ...

Helal olsun kardeş böyle bir hırsa böyle bir başarı çok yakışmış tekrar tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

süper bir kariyer yapmışsında o büyük kulüplerin hali neydi ya
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Bende yapıyım dedim daha sezon bitmeden sıkıldım ama şansıma ligin en kötü takımını seçmiştim 22. maçta 7. sıradaydım artık iddiam kalmamıştı takımda borç batagındaydı bende bi anlık öfkeyle sildim oyunu

mükemmel üslup,mükemmel kariyer. gerçekten tebrikler.

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

sabır gerektiren bişey

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri