Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 113 arası toplam 113 sonuç

Konu: Guy Roux'un Yolunda Yürüyenler...

Nesil
    2006
    Yer
    DEPLASMAN OTOBÜSÜ!!!

Öncelikle tebrikler ben de Adanademirspor'u sürekli alıp başlıyordum ancak bi süre sonra sıkılmaya başlayıp tekrar ebedi takımım fener'E döndüm ancak yazıyı okuyunca hırslandım....

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Arkadaşlar bu yazıyı okuduktan sonra dedim olıım bi takım başlıım fln die ilk önce italya ligi Serie C takımlarından Locco oldum ama sezonun sonlarında sıkıldım we kapattım sonra dedim bari türk takımı olıım cok güçsüz bi takım olmayan Antalyaspor oldum ilk sezon 1. olarak süperlige cıktım 2. sezon türkiye kupasını aldım ama ligi 10. bitirdim şimdi 3. sezonumu yaşıyorum Uefa kupasında Finaldeyim rakibim aynı zamanda grupdada beni yenen HSV ligdede 4.yüm Ama 3. olan Ts yle aynı puanız ligin bitimine 3 hafta kaldı bakalım sezon sonu noolucak saol kardeş senn sayende başladık bu işe

Nesil
    2006
    Yer
    sağ açık tan [ bazen de sağ bek olabilir ]

helal olsun beee!!!

bunu okuduktan sonra içimde bir heyecan oluştu aynısını yapçam !!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrikler edenlere ve yazıyı siteye koyanlara teşekkürler.
    Yanlız sitede bana "palavracı" yakıştırması yapanlar olmuş. Yazık hakikaten.
    Yani elime ne geçecek ki yalan bir kariyer hikayesiyle. Üstelik o resimleri de kanıt için değil renk olsun, yazı bütün olsun dolsun diye koydum.
    Bu oyunda ne add manager, ne fm scout gibi işlere girişmiş adam değilim, dümdüz oynuyorum.

Alt liglerde başlayan arkadaşların sorularına gelince.
    Database'i "huge"de açtım. İlk zamanlar çok faydası oldu. Bir çok ülkenin de alt lig oyuncuları açılmış oldu data geniş olduğu için. Böylece takım sepetken transfer imkanım oldu. Yoksa normalde adam gelmesi imkansız gibi birşey conferance'da.
    Fakat yıllar geçtikce huge datası yavaşlatmaktan başka işe yaramadı. E tabi takımda 20 yıl geçince bazı seneleri transfersiz bile bitirdim. Kadro artık oturduğu için pek fazla oyuncu arama işine girmedim.
    Tek İngiltere'yi açtım. Alt ligleriyle beraber tabi.

En alt lige giden arkadaşlar hiç transferlerle zaman kaybetmesin. Scout gönderip onların önerdiklerinden seçin. Başka türlü transfer imkansız oralarda. Scout gelme imkanı olan oyuncuları öneriyor.

Benim Staffor durumuna gelince.
    Nihayet sıfırdan başlattığım bir takıma büyük başarıyı Şampiyonlar Liginde getirdim.

Bu maçta hakkaten bilgisayarın karşısında bir oyun oynadığımı unuttum. Resmen stres, kan, ter içinde kaldım yahu..
    "Ulen yine beceremedik" derken 93.de karambolden atarak uzatmaya götürdüm, orada da işi bitirdim.

Ama beni şampiyon yapmıyolar resmen.
    CL'yi aldığım sene ligte de son 5 haftaya 10 puan farkal girmeme rağmen Liverpool şampiyon oldu. Takımın çapı yetmiyor hala Premier şampiyonluğuna.
    Stadı ufak ufak büyüte büyüte 17 bine getirdim. Her maç doluyor, artık bir dünya kulünü Stafford.
    Bu 10 puanlık aradan verdiğim şampiyonluk hediyesinden sonra ilk kez bu oyundan soğudum ara verdim.

Şimdi İtalya'da yeni bir heyecan peşindeyim. Serie C/2 den Castel San Pietro'yu aldım. Serie B'ye geldim 2 sene sonra. Yeni bir fantazi kariyer peşindeyim..

Nesil
    2006
    Yer
    Sarı Güllerin İçinde Olduğu Lacivert Gökyüzünden

Thumbs up

tebrikler müthiş bi yazı haika bi kariyer

kardeş sana ne desek boş gerçekten harikasın ama oyundan soğudum başka bi oyun açtım demişsin lütfen kardeş hikayenin devamını getir süper bir hikaye ve devam etmesi gerekir senden rica ediyorum devam et saygılarımla.

baba büyüksün tebrik ediyorum ve hikayeni paylaştığın için de tşk ediyorum ama bu büyük stafford rangers takımına lig şampiyonluğunu da kazandır ondan sonra da emekli ol saygılarımla

Yahu böyle heycanlı bir yerde bırakılır mı.. Lütfen devam et.O kadar başarılar yakalamışsın ligide kazan öyle bırak bence..

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

e adama koyar tabi 10 puan farktan şampiyonluğu vermek. Ben olsam fm 2007 çıkana kadar bir daha fm oyunu oynamazdım

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Bende Yalovaspor'u 2.lig b den alıp iki senede birinci lige çıkarıp 4.sene de lig şampiyonu devam etmedim sıkıldım . bundan sonra bende mahalle takımlarıyla başlıycam

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Wink

helal olsun arkadasım okurken duygulandım yemin ediyorum bravo sana cartalete

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by katil_gfb
    Öncelikle tebrikler ben de Adanademirspor'u sürekli alıp başlıyordum ancak bi süre sonra sıkılmaya başlayıp tekrar ebedi takımım fener'E döndüm ancak yazıyı okuyunca hırslandım....
    aynen ya bende yalovaspor la yapıyodum ama bende hırslandım yeni rota ingilterenin ufak takımları

Nesil
    2006
    Yer
    ordan-burdan

helal be sana

adam sabrın üst noktasında ben o kadar sabırlı değilim.Ama benim yapacağım en iyi şey unemployed başlayıp Adana Demir'le süper lige yükselmektir.Sonra fener'den teklif geliyor.Direk satıyorum Adana Demir'i.

Peki bu save li oyunu bıraktığına göre bizle paylaşırmısın?Sitede kayıtlı oyunlar bölümüne koyman hem orayı kullananları mutlu edecektir hem de biz daha rahat inceleyip fikilrler alabileceğiz.

Quote Originally Posted by pancaro
    Peki bu save li oyunu bıraktığına göre bizle paylaşırmısın?Sitede kayıtlı oyunlar bölümüne koyman hem orayı kullananları mutlu edecektir hem de biz daha rahat inceleyip fikilrler alabileceğiz.
    kesinlikle katlıyorum bencede paylaşsan iyi olur.

tek keli,meyle müthişsin

Nesil
    2005
    Yer
    Doğunun Parisinden

ilginç bir konu

kardeş bu kadar emeği okuyup ta eline sağlık demeden sayfa geçmek olurmu
    her şeyiyle mükemmel tebrik ederim
    en yakın zamanda şampiyonluk haberinide duymak isterim

abi bi hall of fame inin ss si çekip koyarsan sevinirim

Kardeş sana helal olsun.Oyunun hakkını vermişsin.Efsane olacaksın

yarım saat tek tek inceledim konuyu resimlerle birlikte elbette.

Söylenebilecek çok şey var başarı kolay gelmiyor bunu çok güzel açıklamışsın,büyük takım alıp çoşmanın boş bir iş olduğunu anlatmışsın resmen..
    Bence de Premier ligi de kazan onun SSleride koy ve artık deki "bitti"

müthişsin ya yeni bi efsane

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri