1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Tun Logos MegaPack [44 LİG + ÜLKELER]

TuNdRaLoWeR Misafir

Thumbs up Tun Logos MegaPack [44 LİG + ÜLKELER]

Herkese merhabalar..

Yaratmış olduğum Tun Stil ile bir MegaPack hazırladık Avrupalı kardeşlerimiz ile.

PAKEDİN İÇİNDEKİLER?

+ 44 Lig.(Bazıları ikinci ve alt ligleri de dahil)
    + Ülkeler.(Hepsi!)
    + Kıtalar
    + Genellikle Avrupa ligleri yapıldı fakat Asya, Afrika, Amerika gibi ülkelerden ligler de mevcut tabii..
    + Ligler; Argentina, Australia, Austria, Azerbaijan, Belarus, Belgium, Brazil, Bulgaria, Chile, China, Colombia, Continents, Countries, Crotia, Czech Republic, Denmark, England, Finland, France, Germany, Greece, Holland, Hong Kong, Iceland, India, Ireland, Israel, Italy, Mexico, Northern Ireland, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, Scotland, Serbia, Slovakia, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, Uruguay, Venezuela, Wales.

NE YAPACAĞIZ?
    Devamı niteliğin de bir "v2" yapacağız..Yaptığımız liglerin oynanabilir olan tüm ligleri + yapmamış olduklarımız..

- SCREENSHOTS -

Umuyorum ki Türkiye'den de paket için katkı da bulunacak birileri çıkar..

Paketler için teşekkürümüzü de unutmayalım;

Rtsrobintje - Bir çok ligde yardımcı oldu sağolsun.
    Lucio - Arjantin
    Tevez94 - Sırbistan
    Thjiskeeper - Hollanda Alt Ligler

DOWNLOAD
    MEDIAFIRE
    FILEFRONT

Bir kaç link daha eklenecek.

TUNDRALOWER
    Last edited by TuNdRaLoWeR : 16.Mart.2010 at 21:42

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Paylaşım için teşekkürler. Eğer Bursaspor'a ulaşırsan, Türkiye Ligi'nde amatör takımlara kadar bir çok takımın kendilerine ait çizimleri mevcut, yardımcı olacaktır.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler.

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Paylaşım için teşekkürler. Eğer Bursaspor'a ulaşırsan, Türkiye Ligi'nde amatör takımlara kadar bir çok takımın kendilerine ait çizimleri mevcut, yardımcı olacaktır.
    Yok o bakımdan değil template ile çalışmalar yapma babında dedim yoksa logolar bende var problem değil

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Harika olmuş Eren .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

TuNdRaLoWeR Misafir

Teşekkür ederim.

Yeni link eklendi bu arada.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

@erenbaba

Logolar nasıl sende var? Bizim çizimlerimizi bizim iznimiz dışında mı kullanıyorsun? Eğer öyleyse bir görüşmek de fayda var.

Ben kontrol ettim bize ait olanlar var ama bir problem yok, alıştık artık. Büyük ihtimalle Bugz'ın ya da Tempelman'ın hazırladığı toplu paketten kullanmış olabilirsin.
    Last edited by Bursaspor : 17.Mart.2010 at 00:47
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sizin çizimleri kastedmemiştir, elimde logolar var, bu tarzda yardımcı olacak kişi var mıdır diye sormuştur sanırım Oğuz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Büyük ihtimalle öyle demiştir ama eninde sonunda bizim çizimler kullanılacak o yüzden bir görüşsek iyi olur derim.

Bu arada istek olursa bizim kremmen ile Metallic pack için çalıştığımız base logoları paylaşabilirim, neredeyse her kulüp var.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

TuNdRaLoWeR Misafir

@Bursaspor

uefaclubs ile bir kaç yabancı siteden alıyorum.Türkiye logolarını sadece görselleri kullanarak buldum hiç bir siteden direkt alıntı yapmadım + bahsettiğin sitenin logolarını da kullandığımı pek sanmıyorum.Aynen Sekopej'in dediği gibi.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Türkiye nin Logosunu sadece AY-YILDIZ oLarak yaparsan daha iyi oLur.

BurnLey gibi Premier Ligde yer aLan bir takımın Logosunun oLmaması da hiç hoş bir durum değiL. Bütün takımLarın Logosu Lig sıraLamasında gözükürken onun orda boş durması hoş görüntü oLmaz.

BunLar düzeLtiLirse, süper oLur.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

TuNdRaLoWeR Misafir

Türkiye'nin logosunu Finlandiyalı bir arkadaşımız yaptı.

Burnley'in logosunun gözükmemesinin sebebini anlayamadım 2.versiyonda düzelecek, kasıtlı olarak yapmadım.

Edit: Türkiye logosunda bir problem yok zaten, ülke logoları federasyon logolarıyla yapılır.
    Last edited by TuNdRaLoWeR : 23.Mart.2010 at 19:57

Arkadaşlar,yüklemeyi nasıl yapacağımızı anlatabilirmisiniz acaba?

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by Kenshin View Post
    Arkadaşlar,yüklemeyi nasıl yapacağımızı anlatabilirmisiniz acaba?
    İndirdiğimiz klasörleri "Belgelerim/Sporsts Interactive/FM 2010/logos" içine atıyoruz.Eğer logos adında bir klasörümüz yoksa kendimiz oluşturuyoruz.Ardından "Başlat/Ara/Tüm Dosya ve Klasörleri" kısmına "Cache" yazıyoruz.Yazdıktan sonra, arama yapmadan önce "İleri Düzey Seçenekler" kısmına tıklıyoruz.O kısımdan "Gizli Dosya ve Klasörlerde Ara" şıkkına bir tik atıyoruz ve aramımızı yapıyoruz.Bulduğumuz cache'mizin içini boşaltıyoruz ve yüklememizi tamamlıyoruz.

Mesaj Yetkileri