Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 117 arası toplam 117 sonuç

Konu: Nannar's Mentality for FM 2010

takit gercekten cok iyi. kornerlerden deli gol atıyo takım

2. sezon taktik çöktü.

Az önce Antalya'dan 7 yedim

Kornerden gol atamıyorum artık. Geride kalan adamların hepsini rakip ceza sahasına yerleştirdim. Bu sefer de şutlar birine çarpıp uzaklaşıyor.

Ben korner taktiğinin özelliğini anlayamadım bu taktiği kullanıyorum herşeyden memnunum ama kornerden hiç gol atamıyorumm

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Abi bende kanatsız bir taktik yaptım biliyorsun ama bek oyuncuları iyi durumdaysa benim kullandığım Ömer Aysan ve Çağlar Birinci onlarda hucuma katkı sağlıyor ve kanattanda atak yapmış oluyorsunuz kanatsız taktiklerde bek oyuncuları iyi ise ile gittiklerinde geri dönebilecek kadar fizik varsa ortalar çok verimli oluyor.
    zaten en önemli yeri bekleri bekler sağlam değilse taktik çöker...

Quote Originally Posted by CanCena View Post
    takit gercekten cok iyi. kornerlerden deli gol atıyo takım
    korner zaten bug... onu ben kullanmıyorum

Quote Originally Posted by barpolla View Post
    2. sezon taktik çöktü.

Az önce Antalya'dan 7 yedim

Kornerden gol atamıyorum artık. Geride kalan adamların hepsini rakip ceza sahasına yerleştirdim. Bu sefer de şutlar birine çarpıp uzaklaşıyor.
    valla bu taktikle antalya'dan 7 yiyen takım daha da toparlanamaz

Quote Originally Posted by JackBlack View Post
    Ben korner taktiğinin özelliğini anlayamadım bu taktiği kullanıyorum herşeyden memnunum ama kornerden hiç gol atamıyorumm
    kornerlerde dışta bekleyen adamını bir değiştir bakalım...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Karar verdim maç motoru bana kin tutmuş Valenciaya gittim hala gol atamıyorum. BayernE gittim olmuyor. Her maç 20+ şut çekiyorum olmuyor. Rakipler her maç en fazla 4 şut onlardan ikisi de gol oluyor kaybediyoruz
    Oyunu sildim yeniden yükledim bakalım neler olacak?

Usta eline sağlık.Gerçekten de saygıyla eğiliyorum.Soldado'nun uzun şut yeteneğini kornerlerde kullanarak başladık.Hat-trick yaptı ilk maç.Sezon bitsin ss koyarım.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Ellerinize sağlık.

kornerlerde dışta bekleyen adamını bir değiştir bakalım...[/quote]

yok abi kesinlikle bende bi problem var adamıda değiştirdimde anormallik şurdan kaynaklanıyo bi kere korneri dışarıdaki adama atmıyoki korneri kullanan adam

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

O zaman korneri kullanacak adamı ayarla. Korner özelliği 16+ birisini koy oraya. Taktik benim değil ama yaklaşık 1 sezon oynadım, öğrendim galiba biraz içini dışını.

tebrik ediyorum nannar taktiği 2 sene kullandım ligi ve kupayı aldım ikinci sezon şampiyonlar liginde gruptan 3.çıktım ve ne olduğunu anlamadan finale çıtım finalde barcelonayla karşılaştım o kadar kötü bi kadroyla barcelonayı 2-0 yendim.super cuptada real madridi 2-1 yendim tabi bunlar 2011 de yaşandı 2014 e kadar devam ettim artık pc kaldırmadı oyunu kariyeri bitirmek zorunda kaldım bana bu güzel duyguyu yaşattığın için sağol ilk defa beşiktaşla 2. sezonumda uefa ve super cupayı aldım elimde tek ss var en alltta barcelona maçı yazıyor

Uploaded with ImageShack.us

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

işe yaramasına sevindim... ben şu aralar yogunum ama 1-2 hafta içinde yogunluğum bitince üzierinde çalışıp bir 4-4-2 taktiği yayınlayacağım. bu seride kanatlı taktikleri oturtmak baya zor geldi ama bir deneyeceğim...

Bu taktik ile ilk sezonumda Altay'ı şampiyon yapıp Süper Lige çıkarttım ve Türkiye Kupasında final oynadım ilk başlarda çok puan kaybettim ama takım alıştı yavaş yavaş

Çok teşekkürler

taktiği Beşiktaşta 4 sezon denedim 4 TÜRKİYE LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 3 TÜRKİYE KUPASI ŞAMPİYONLUĞU SON İKİ SEZONDA ŞAMPİYONLAR LİGİ ONDAN ÖNCEKİ 2 TANESİNDEDE YARI FİNAL ŞAMPİYONLAR LİGİNDE OLDUKÇA BAŞARILI Bİ TAKTİK TEBRİK EDERİM..

Güzel ve yaratıcı bir taktik, sürekli pozisyon oluyor. Ama kalitesiz liglerin taktiği, ben Zaragoza'da denedim tek forvete karşı fazla zor olmuyor ama rakip çift forvete döner dönmez golleri yemeye başlıyorsun.

sevgili branşdaşım taktiğini kullandım..kazandığım başarıların ss lerini koymicam.. tek söylemek istediğim oyuna ve oyunculara hükmetmeni gerçekten takdir ettim

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

iyi iyi, genelde kullanan arkadaşlar memnun kalmış. taktiği geliştire geliştire FM 2010'un son çeyreğinde geçen seneki total dominasyonumuzla aynı dizilişe taktiği oturttum daha dogrusu yeniden taktik ürettim diyelim... markajı zor,kolay pozisyona giren ama nitelikli oyuncular gerektiren bu taktiği ramazan ayında düzenlemeyi düşündüğüm organizasyonda kullandıktan sonra eğer yine başarı sağlarsam sizlerle paylaşacağım. son 1-2 ayda o taktiği kullanma fırsatı bulursunuz artık

yorum yapan ve geri dönüt veren arkadaşlara teşekkürler

hocam yalnız taktiğin bi kusuru var. takım geriye düştüğünde bi türlü gerekli yüklenme gerçekleştirilemiyor. hani kornerlere bel bağlanmış durumda. böyle kriz anlarında deli gibi saldırmak için senin yaptıın herhangi bişey varmıydı..(takım felsefesini attacking falan yapmak veya yan çizgi komutlarını kullanmak işe yaramıyor )

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

yaramaz oyuncuların rollerinde oynamalar yapman lazım

vallahi o sorunu da çözersem tam süper olcak.çünkü gol yiyince çıkartamıyoruz.ceza sahası önünde paslaşıp duruyoruz sonuç yok. rakip bi kere geliyor tak tak gol

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

kanatlı bir taktik yapımı için arkadaşlara söz vermiştim... şu an 8 kişilik ortak kariyer yapıyoruz ve taktiği orada kullanıyorum. Yaptıgım taktikle turnuvalarda 2 kere hoffenheim ile katıldım. Birinde Finalde kaybettim, diğerinde kupayı aldım. Gana ile dünya kupasında 4. oldum. ('li ortak kariyeri sonlandırdıktan sonra yayınlamayı düşünüyorum. FM 2010'un son aylarında bu taktikle devam ederek oyuna noktayı koyarsınız...

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

YA korner taktiğini kullanacaksanız. Riquelmeyi ve ya uzun şutu 19 olan birini alın. 4-4-2yle çıkın. Saten 3 maçta 2 gol kornerden geliyor. Bi de kendiniz atarsınız şampiyonsunuz işte
    turksportal...

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

CM 01 deki taktiğimin aynısı nerdeyse. Tek fark o amc mevkisindeki adamda mc olarak oynatıyodum. Çok ilginç gerçekten hemen hemen taktiksel görünüş aynı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Eline sağlık abi 3 maç yaptım 1 mağlubiyet 1 beraberlik 1 tanede galibiyet aldım. Takım git gide taktiğe daha iyi alışıyor.

nannar hocam 4-4-2 ne zaman geliyooo. birde arkadaslar galatasaray icin taktik upload edebilcek olan var mi mümkünse korner bugsuz)))

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

ben yaptım 4-4-2 ama paylaşma konusunda şu an kararsızım ortak kariyer liginde biraz oynayam da sonra yayınlarım olmazsa...

ben çıldıracam yaww neden 4-4-2 oynayan başka takımda yok anlamadım hocamm.sana güveniyorum hocam ve sabırsızlıkla bekliyorumm kanattan bindirmelerii

arkadaslar yardım yaww... oyunu bırakacam artık bu kadar bunalttı salak mac motoruu. forvetler hic mi pres yapmazz defence her topu mu kacırır..glatasaray icin 4-4-2 taktik aranıyorrr.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri