Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Total Devrim ve 4-3-3 (10.3.0) İçin...

Default Total Devrim ve 4-3-3 (10.3.0) İçin...

Kısaca taktiğimizi tanıtalım. Kendi yapımımdır. Aslında 4-2-3-1 gibi gözüküyor ilk bakışta. Ama mantık şu: Normal defans dörtlüsü onun önünde sağ iç ortasaha oyuncusu ön libero şeklindedir. Sol iç ise orta saha mücadeleci hem ofans hemde defansta etkili olmalı. Birde forvet arkası oyuncusu. Tam bir oyun kurucu olmalı. Sadece hücumcu. Ofansif ortasaha sol ve sağ ise hızlı oyuncular olmalı. Ters ayaklı oyuncuları ters kanatlarda kullanın. Çok fazla gol atacaklardır. Önde ileri ucta fırsatcı golcümüz olmalı. Bitiricilik çok önemli. Galatasarayla oynadım ilk sezonumda 1 mağlubiyet aldım. İkinci sezonda nağmalup şampiyon oldum. 102 gol attım. 90 puan topladım.

Genel Bilgiler
    Taktik İsmi : Total Devrim
    Diziliş: 4-3-3
    Oyun Felsefesi : Çok Akıcı
    Strateji : Ofansif
    Tempo : Hızlı
    Paslar : Karışık
    Defansif Cizgi : Önde

Taktiğin Etkili Olması İçin Gerekli Oyuncu Profilleri:
    GK: Kaleci genç olsun siz yetiştirin. Alt yapıdan farketmez. Galatasaray’da Aykut ve Ufuk yeterli.
    DR: Çok ofansif bek olacak defans önemli değil. Sonradan bek olan oyuncular tercih edilmeli. Sabri gibi. Alves ve S. Ramos tarzıda olur.
    DL:Solbekimiz fazla hücuma çıkmayacak. Atak yaparken destek olacak sadece. Defans önemli bu oyuncuda. Stoper oynayabilen oyuncular tercihen daha iyidir. Örnek olarak; Hakan Balta. Abidal
    DC(SAĞ):Oyun kurucu stoperimiz olacak. Buradaki adam seri hızlı olacak. Ağır adam olmamalı. Lucas Neil, Simunek, Terry, Emre Güngör. Vs…
    DC(SOL):Stoper. Savunma yapacak sadece. İsteğe bağlı hızlı, yavaş farketmez burada. Servet, Cacares..
    MC (SAĞ): Bu oyuncumuzda defansif ortasaha olacak. Sadece defans öncelikli olacak. Buradaki oyuncumuz uzaktan çok şut çektiği için sağlam bir oyuncu olmalı. M. Carrick gibi
    MC (SOL):Hem ofans hem defansif olmalı. Ayrı zamanda ikinci oyun kurucudur. Xavi, Iniesta tarzı yani. Böyle oyuncularda fazla bulunmadığı için ona yakın oyuncular gerekli. Galatasarayda bu isim Elano’dur.
    AMC:Tipik ofansif ortasaha oyuncusu olacak. Defansla alaka olmayacak. Örnek. Arda, Van Der Vaart, Kaka. Hızlı veya normal çalımcı adam olması çok önemli.
    AMR:Sağ forvet. Burada ters ayaklı oyuncular çok iyi olabilir. Galatasarayda Keita sağ tarafta oynattığım için fazla gol atamıyordu. Giovanni Dos Santos, Messi, Robben vs..
    AML:Sol kanat oyuncumuzda öyle. Ronaldo, Arda, Ribery vs.
    ST:Fırsatcı golcü olmalı. Rakip takımda yapılan hataları affetmemeli. Baros, Adebayor, Drogba vs.

TAKTİĞİMİZİN DİZİLİŞİ:

Notlar:Bu taktikle Avrupa başarısı elde etmek istiyorsanız. Taktiğe uygun oyuncular lazım. Yoksa olmuyor maalesef. Avrupa’da sizden güçlü bir takımla oynuyorsanız. Komutu kontra atak yapın. Yenilsenizde oyunculara hep iyi güzel şeyler deyin. Zayıf rakiplere karşı bazen bol şanslar deyin. Genelde taraftarlar için oynayın diyin. Oyunculara hiç kızmayın. Bir oyuncu morale göre performansını artırabilir.

Süper Lig Maç Sonuçları:

Süper Lig Puan Durumu:

İlk Sezon Puan Durumu:

İkinci Sezon Puan Durumu:

Birkaç Maç Sonu Verileri:

Linkimiz.
    .

http://rapidshare.com/files/373084502/4-3-3__TOTAL_DEVRae_M_BY_SRDR__Galatasaray__Eyl_2011_. rar.htm

Hocam taktiğini Hamburgla deniyorum sonuçlar gerçekten mükemmel ellerine sağlık korner taktiği tam olmamış ama yinede bazen işe yarıyor.

link bozuk

linki düzeltir misin

Link bozuk değil sanırsam premium hatası..Rapidden başka serviste yükleyebilirmisin?

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Başlığa nasıl ekleniyor bilmiyorum. Umarım işe yarar taktik. Lütfen taktiğe uygun oyuncular olsun. Oyuncular uygun değilse başarısız olursanızda kızmayın... Bu link de sorunlu olursa başka eklerim. Bu arada size orta sahanın her yerinde oynayabilen bir oyuncu önereyim. Kilit adam olur valla. Maurichio Pereyra. Uruguaylı.

http://www.filefactory.com/file/b10c..._Eyl_2011_.rar
    Last edited by devrem : 11.Nisan.2010 at 16:07

Kardeş öncelikle ellerine sağlık. Fm 10 da en beğendiğim dizilişin taktiğini yayınlamışsın. Galatasarayda 3. sezonumdayım ve acıkcası tam ıstediğim randımanı alamıyordum. Taktiğini kullanalı beri takımda büyük ölçüde değişimler meydana geldi. Çok güzel bir işe imza atmışsın. Başarılarının devamını diliyorum. Ben çok verim aldım..

Beğenmenize sevindim. Umarım FM 2010'da nice kupalar alırsınız o taktik ile.

her iki linktende indiremedim

Bu diğer link inş. bu sefer olmuştur...

http://www.speedyshare.com/files/219..._Eyl_2011_.rar

tamam bu sefer olmuş inş.en kısa zamanda deneyip sonuçları yazıcam.

İnş. başarılı olursun.

benim taktik benzeri orta 2 bi geri çekip önlibero yapın mustafa sarpla topalı koyun galatasarayda 18 maçta 1 yenilgi oda kime yenildigim anlıyorsunuzdur (şükrü saraçoglu deplasmanı ) ona çagre yok zaten

Quote Originally Posted by nenmorin View Post
    benim taktik benzeri orta 2 bi geri çekip önlibero yapın mustafa sarpla topalı koyun galatasarayda 18 maçta 1 yenilgi oda kime yenildigim anlıyorsunuzdur (şükrü saraçoglu deplasmanı ) ona çagre yok zaten

Bu taktikle 4. sezonumdayım. Süper ligde 4 sezonda sadece 10 mağlubiyet aldım. 4 sezonda ligte bir kere yenildim fenere. Hep farklı yendim. Şimdi Barcelonayı bile yeniyorum

dogrudur kardeş walla oyundan süpelendim bi ara hiç enilmiyorum galatasarayla oynıyanlar kesin bu taktikle oynaması lazım bütün rekorları kırdım ilk sezonda bu taktik süper

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

güzel taktik olmuş. denedim ve beğendim ellerine sağlık.
    (/s)

Sağol. Başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Real Madrid'le deneyeyim bakalım Sonuçları koyarım.

Ooov Real Madridle çok iyi olur bence... Ama pes etme sistemi oturt takıma hocam..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

direct pas yerine shorter pas yaptım. sadece bu değişikliği yaptım. 4 maçta 12 gol atıp 3 gol de yedim.
    (/s)

taktiği henüz kullanmadım yeni oyun açtım gs ile orda kullancam fakat aklıma bişey takıldı. Ters ayaklı kanat oyuncuları demişsin fakat taktiğinde kanattaki oyuncuların rolleri inside forward değil, winger. Yani içeri doğru girip esas ayaklarıyla şut çekemicekler pek daha çok kanada inip esas ayaklarıyla orta aççaklardır yanılmıyorsam.

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    taktiği henüz kullanmadım yeni oyun açtım gs ile orda kullancam fakat aklıma bişey takıldı. Ters ayaklı kanat oyuncuları demişsin fakat taktiğinde kanattaki oyuncuların rolleri inside forward değil, winger. Yani içeri doğru girip esas ayaklarıyla şut çekemicekler pek daha çok kanada inip esas ayaklarıyla orta aççaklardır yanılmıyorsam.
    Cut inside yapabilirsin yani içeri ters aykaklı girip goller gelebilir. Ben neden diğer türlü yaptığımıda söyleyeyim. Taktiğe yansıttım mı bilmiyorum. Sol kanattaki oyuncu sağdakine pozisyon verecek...

Ben Oyunda Yeniyimde Bişey SOracaktım BU Taktiği oyunda kurcna yeleştrince yani seçip takım komutlarıda taktikin yanında taktiğe göre oluşuy0 dimi
    bizim başka bişey yapmımaza grk yok dimi takım komutlarıyla ilgli

Arkadaşlar taktiği ilk hazırlık maçı hariç tüm maçlarda denedim ve gerçekten hoşuma gitti.Galatasarayda başarı isteyenlerin kesinlikle uygulaması gereken bir taktik.Tam bir galatasaray taktiği diyebiliriz buyrun bunlarda ss'ler

Arkadaşlar windows 7 de ss alamıyorum ama

6 maçta 1 beraberlik tek aldım geriye kalan tüm maçları kazandım.1-0,2-0 gibi skorlarlada değil,5-1,4-0 gibi skorlarla...

Taktik güzel ama deneyen az oldu sanırım.. :S

Genoa ile deniyorum. Yorumlara göre güzel bir taktik sanırım. En kısa zamanda sonuçları paylaşacağım

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Genoa ile deniyorum. Yorumlara göre güzel bir taktik sanırım. En kısa zamanda sonuçları paylaşacağım
    Merakla bekliyorum paylaşımlarını...

Quote Originally Posted by gombecikk View Post
    Ben Oyunda Yeniyimde Bişey SOracaktım BU Taktiği oyunda kurcna yeleştrince yani seçip takım komutlarıda taktikin yanında taktiğe göre oluşuy0 dimi
    bizim başka bişey yapmımaza grk yok dimi takım komutlarıyla ilgli
    Aynen öyle kardeşim..

hocam bu oyuncu kurucu özellliğine kimi koyucaz bulamadım maçlarda sıkıntı çekiyorum?

link bozukmu acaba

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Bu dizilime 4231 denilmeli bence, AMC kullanılan bir sistem değil 433.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri