1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Format Sonrası Save Dosyası Sorunu

Default Format Sonrası Save Dosyası Sorunu

Arkadaşlar, format atmadan önce "fm" uzantılı save dosyamı mp3'e aktardım. Formattan sonra oyunu yükledim, yine 10.1'i yükledim fakat save dosyamı aynı yere atıp oyuna girdikten sonra şok oldum. Çünkü ben 2012'ye kadar gelmiştim ama oyun 29 Eylül 2009'dan başladı.

Sorun ne, ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardım edin.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Çok ilginç başka aynı isimde oyun falan varmıydı

Çok pardon, yanlış yazmışım. Oyun 2012'de ama Hall Of Fame'de gözükmüyorum. Oysa 300 puanım flan vardı Boca Juniors ile.

Yardım.

Dostum ne yazıkki hall of fame'i save dosyanda değil, onun dışında başka bir klasörde dosya olarak tutuluyor. Dolayısıyla onun kalabilmesi için senin save dosyanla birlikte saklaman gerekiyordu. Şimdi ise hall of fame ekranı eskiye döndü.

O dosya hangi dosya peki? Bir daha aynı hatayı yapmamak için soruyorum.

Gösterdiğin yere baktım, başka yerlere de baktım ama bulamadım öyle bir dosya :S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Gösterdiğin yere baktım, başka yerlere de baktım ama bulamadım öyle bir dosya :S
    Format atmadan önce alman lazımdı.

Hayır yani, yeni oyuna başladım ama yine yok.

Hayır yani, yeni oyuna başladım ama yine yok.
    Yeni oyuna başladıktan sonra ilk savede oluşturulur. Tekrar bak, ben her kariyerime başladığımda silerim bu dosyayı ve yenisini de her zaman bulurum gösterdiğim yerde.

Vallahi yok. C:\Documents and Settings\yavuz\Belgelerim\Sports Interactive bu yoldaki tüm dosyaların içine girdim çıktım ama yok.

Vallahi yok. C:\Documents and Settings\yavuz\Belgelerim\Sports Interactive bu yoldaki tüm dosyaların içine girdim çıktım ama yok.
    Ama oraya bakmayacaksın, "All Users"a bakacaksın. Gizli dosyaları görünür hale getirip, resimden takip ederek git.

Dediklerini yaptım. İzlediğim yolda son durak bu: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010\7914
    Burada da "rep" dosyaları çıkıyor karşıma...

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli

arkadaşlar peki format atmadan önce hangi klasör ve dosyaları yedeklememiz gerekiyor? ben onu forumda bulamayınca buraya yazmak istedim umarım başka yerde açıklanmıştır tabi.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by NoNiNJa View Post
    arkadaşlar peki format atmadan önce hangi klasör ve dosyaları yedeklememiz gerekiyor? ben onu forumda bulamayınca buraya yazmak istedim umarım başka yerde açıklanmıştır tabi.
    Belgelerimde bulunan football manager ile ilgili bütün dosyaları yedekleyin.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli

sonraki işlemimiz aynı klasörü yeni belgelerimdekinin yerine koymak mı peki

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

hall of fame dosyası sen oyunda ilerledikçe güncellenir. Oyunu kaldırmış ve yedekli save game'den geri dönsen dahil puanların tekrar hesaplanarak yeni hall of fame dosyasına aktarılmaz. Bu sebeple Aydın'ında belirttiği gibi yedekleme yapmanız gerekli.

Yedekten geri dönüş içinde oyunu kurduktan sonra aldığınız belgelerim football manager yedeğini mevcudun üzerine yazmak. (eğer oluşmamışsa oyunu bir kere çalıştırmalısınız)
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Mesaj Yetkileri