1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Notbook'tan Yazıyı Kopyalayamıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Default Notbook'tan Yazıyı Kopyalayamıyorum

Notbook bölümüne oyunda finans ile ilgili gelen bir haberi kaydettim, bunu kopyalayıp google translate ile çevirmek istedim ama yazıyı kopyala-yapıştır yaptığımda google translate'e html kodu olarak ve eksik, karışık bir şekilde yapıştırıyor. Bunun sebebi ne ki? Acaba bu notları kopyalayamıyor muyuz?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Text olarak kopyalamıyordur Emrah. Onun bir yolu vardır ama bilmiyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

text dosyası olarak kaydedilebiliyor sanırım. Tam emin olmamakla birlikte böyle düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ben bulamadım yazı dosyası olarak kaydetmeyi ama öbür türlü de olmadı. Eğer oluyorsa anlamadığım metinler daha anlaşılır olacak artık. Özellikle finans ile ilgili bazı yazıları anlamıyorum. Tek tek de kelime çevirisi yapmak zor oluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Öyle bir teknolojisi yokmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sen text'i buraya yaz, istersen birkaçını ben çevireyim. Diğerlerini de benzeterek illa ki anlarsın zaten.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Microsoft Office Document Imaging programıyla, ekran görüntüsünü yazıya çevirip sonra onu çeviri programlarıyla ya da google translate ile çevirebiliyormuşuz. Onu bi deneyeyim.

Mesaj Yetkileri