1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Oyun kitlenme sorunu

Default Oyun kitlenme sorunu

arkadaşlar fm hastasıyım ama 2010 bana uğurlu gelmedi oyuna giriyorum bazen 10 dk bazen 20 dk bazen 1 saat ve maça girince özelleikle (2d) oynarken ya kitleniyor ya res çekiyor hata vermeden fanları temizledim mher türlü şeyi yaptım özellikerl

p4 2.8
    asus redeon 9600 128 mb 64 bit
    1 gb ram
    250 gb hard disk bir tek fm de yapıyor ne yapabilirim acaba

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Sistemin minimum özelliklere yetecek şekilde zaten. Kastırması normal olurdu ama reset atıp pc'yi kitlemesi aşırı ısınmadan da kaynaklanabilir.

Oyunda kaç tane lig seçiyorsun?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Çok lig açma bir de FM ile beraber başka bir oyun veya program açık oluyor mu?

tek lig açıyorum oyun oynarken virüs programı açık sadece ayrıca ısınma sorunu oluyodu fanı temizledim 40 dereceye falan düştü 3 d özelliği kapadım ama ayrıntılı maç oynarken bilgisayar kitliyor her zaman değeil bazen 1 saat bazen 10 dk spker modunda birşey olmuyor ramlardan biri bozuk olması etkilermi ayrıca başka oyunlarda yapmıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Oyunda çok yama vs. kullanıyorsan olabilir, oyunu silip sıfırdan yüklemeyi dene.

Fanın PSU'nu yeterince soğutamamasından kaynaklanıyor. Geçen sene benimde başıma gelmişti. Açılan liglerle alakası var ama reset attıracak kadar değil. Sana tavsiyem 5 TL'ye kasa fanı alıp eskisiyle değiştirmek.

arkadaşlar sorun hala çözülmedi driveride güncelledim ancak birşey farkettim bilgisayar performansı yarım yıldız ve türkiye ligi seçtim issiz olarak başladım fbnin maçlarını 2 d olarak izledim tek girişte en az yarım sezon devam ettim bu şekilde hiç hata vemedi şu an 2. sezondayım hala kilitlenme yok ama dediğim gibi takım kontol etmeye başlayınca oyun kitkeniyor

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Sistemsel bi hata olduğunu sölemek ne kadar dogru bilmiyorum... Ama genel olarak dünyanın en iyi laptopu bile oyunlarda sorun yapabiliyor ben bunu gördüm ve cok kez başıma geldi...Özellikle fm 2010 da laptopları olanlar çok çekiyor...çeken bilir : )

laptop değil ama oyunu yönetmeye başlayınca oyun kilitleniyor oyunu izleyici olarak oynadığımda sabaha kadar çalışıyor

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

İlginç....Başka oyunları kaldırıyormu mesela bir ''far cry'' yada ''cry sis'' gibi oyuları oynarken sorun yaşıyomusun ?

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    İlginç....Başka oyunları kaldırıyormu mesela bir ''far cry'' yada ''cry sis'' gibi oyuları oynarken sorun yaşıyomusun ?
    zaten 1 gb ram
    128 mb asus ekran kartı
    pentium 2.8 işlemci

oyun sınırda ama neden menejer seçince oluyor kayvrayamadım

Mesaj Yetkileri