1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: İstikrar İsyetenlere (4-1-1-3-1)

Default İstikrar İsyetenlere (4-1-1-3-1)

Herkese Bol Fm'li günler başlıktada belirtiğim gibi istikrar isteyenlere göre bir taktik...1,5 Senedir Man Utd'da kullanıyorum.İlk sezon ligde 4.oldum , Şampiyonlar Ligini ve Lig Kupasını Aldım.Şuan 2.sezonun Yarısındayım Ligde 1. durumdayım, Şampiyonlar Liginde Gol yemeden ve bütün maçları kazanarak üst tura yükseldim ve Dünya Kulüpler Kupasını aldım.Taktiği sezon basından itibaren denemenizi tavsiye ederim.

Diziliş:

Talimatlar:

Fikstür:

Maçlar:

Puan Durumu:

Şampiyonlar Ligi:

Bu Sezon:

Geçen Sezon:

Taktiğin en önemli Mevkileri Amc ve St'dir.AMC'deki eleman Gizli forvet olarak kullanıyorum.10 numara oyuncunuz varsa onuda MC mevkisinde oynatınız yoksa Oyunu iki yönlü oynayabilen bir oyuncuda olabilir.Winger'larımızın top sürme hız ve orta açma özellikleri 15-16 dan aşağı olmazsa iyi olur.

Herkese başarılar...

Linkler:

Taktiği İndir

Taktiği İndir(Alternatif Link)

Taktiği deneyenler yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim....

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Abi kusura bakma ama ManU ile standart taktikle çıksan yine bir 2-3 olursun. Yani iyi bir taktik ölçüsü değil ManU.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Acaba sonuçları 10.3.0 yaması ile mi elde ettiniz? Eğer öyle ise korner taktiğini kullandınız mı? Atılan gol ortalaması çok fazla geldi bana.

Quote Originally Posted by Sirius Black View Post
    Abi kusura bakma ama ManU ile standart taktikle çıksan yine bir 2-3 olursun. Yani iyi bir taktik ölçüsü değil ManU.

Bursaspor kariyerinden de görüntüler eklerim Laptop a gecince...

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Acaba sonuçları 10.3.0 yaması ile mi elde ettiniz? Eğer öyle ise korner taktiğini kullandınız mı? Atılan gol ortalaması çok fazla geldi bana.
    Hayır 10.2.0 ile oynuyorum.Rooney ile Agüero'nun oldugu yerde gol az olursa bi anormallik olur zaten =))

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Her maçta bir oyuncu 3-4 gol atınca merak ettim o taktiği kullanıp kullanmadığınızı.

Başarılı sonuçlar almışsınız ama tabii daha küçük bir takımda da işler olması önemli taktiğin.

Emek verip paylaştığınız için teşekkür ederim.

Taktiği denedim, gaziantepsporla oynadım beşiktaşa karşı, iç sahada 1-0 galip geldim, fakat 15 şut çekti beşiktaş, ben 5 şut çektim 1 i gol oldu. Şöyle az pozisyon verip, az atak yapıp bir gol atıp maçı alacağımız taktik yokmudur deniyorum eğer güzel giderse bu taktiği sürekli kullanacağım.

Güzel taktik. Galatasaray teknik direktörüde oynadığım ligde aynı taktikle çıkıyor maçlara sadece bir orta sahayı dmf oynatmışsınız. Denenebilir , kolay gelsin.

Abi şu korner taktiği/hatası nedir ya? Herkes söylüyorda bi türlü bulamadım Maç kazandırıyorsa bizde deneyelim

Mesaj Yetkileri