Galatasaray'ı yönetiyorum.Kadromda çok yenetekli oyuncular vardı ama gol atamıyordum zor galip geliyordum geliştirdiğim taktik beni tekrardan oyuna kitledi.

Mevkileri kısaca tanıyalım.

GK : Orta düzey bir kaleci işinizi görür.
DL/DR : Hızlı top kapması iyi bek oyuncuları yeterli
DC (sol) : Defans Göbek olarak oynatılmalı. Defansta bulunması gerekn özellikler ve en önemlisi HIZLI olamalı.
DC (sağ) : Defans Göbek ve Açıkları kapatan oyuncu olarak oynatılmalı. Diğer savunma oyuncusuyla aynı tek farkı sezme ve pozisyon alma özellikleri iyi olmalı.
MC (sol) : Defansif Orta Saha Defans olarak oynatılmalı.Top kapma,markaj,hız ve kafa vurma özellikleri iyi kesinlikle iyi olmalı.
MC (sağ) : Top Kapan Orta Saha Destek olarak oynatılmalı.Top tutabilen,hızlı,iyi pas yapan ve topkapması en az 12 olsa yeterli.
AMC : Klasik Ofansif Orta Saha 10 numara olarak tabir ettiğimiz oyuncu. İleri Uç Oyunkurucu olarak görev yapacak takımın beyni olduğu için bu mevki özenle seçilmeli çünkü ilerdeki 3 forveti bu adam idare edecek.
GELDİK EN CAN ALICI MEVKİYE. BURADAKİ ADAMLARINIZIN BİTİRİCİLİK ÖZELLİKLERİ İYİYSE SORUN YOK.
FC (sol) : Hedef Adam Atak olarak oynatılmalı ve Hedef Adamda olması gereken özellikler şart.
FC (orta) : Uç Forvet Atak olarak oynatılmalı.
FC (sağ) : Forvete Dönük Oyuncu Atak olarak oynatılmalı.

İŞTE TAKTİK GÖRÜNTÜSÜ

Herkese keyifli oyunlar sorularınızı ve eksik olan yerleri belirtirseniz sevinirim. Eksikler düzeltilirse daha iyi olur.