evet..neler eksik sizce fm'de..neler eklenmeli oyuna..yakın gelecekte ya da daha sonra..
benim şöyle fikirlerim var..
1.si şöyle
bunu daha önceki serilerde bekliyordum aslında.yazmıştım da ama olur mu hiç bilmiyorum. bi takım bize teklif getirdiğinde teknik kadromuzu oluşturabilmeliyiz.yani neredeyse tüm dünyada böyle işliyor bu.bi td bi takıma giderken ekibiyle gidiyor.

2.si de şu..
oyunun şu andaki işleyişi yine devam etmeli ancak oyuna değişik kariyer modları eklenmeli bence.mesela oyuna takımsız başladığımızda bi takımın başında deneme maçlarına çıksak ve bazı özelliklerimiz ona göre belirlense,takımlar da ona göre teklif getirseler bize.bu maçlar değişik senaryolarla başlayabilir örneğin.bikaç maçı baştan sona yönetsek,bazılarında değişik senaryolar belirlense( mesela 30. dakikada 2-0 geriden alsak maçı ve müdahale edip kurtarmaya çalışsak ya da iyi bi rakibe karşı ilk yarıyı önde bitirmiş takımı 2. yarı alıp devam etsek vs vs..bu senaryolar çoğaltılabilir) oyun da buna göre bize bi puan verse ve oan göre takımlar bizimle çalışmak isteseler..güzel olabilir bence..