1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Skin gözükmüyor

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Default Skin gözükmüyor

Skin'i indiriyorum belgelerim/Sports .... falan atıyorum.Cache dosyasını siliyorum fakat oyunda gözkmüyor neden olabilir?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Kurulumu "Belgelerim" ---> "Sports Interactive" ---> "Football Manager 2010" ---> "Skins" içine atınız. Daha sonra da oyuna girdiğinizde" Preferences-Seçenekler" menüsünden "Display and Sound- Görünüm ve Ses"'ten Skini seçerek değiştirebilirsiniz.

Skin klasörü 2 klasör içinde olmasın 1 klasör içinde, Yani ; ''Skin'' Klasörüne girdiğinde skinle ilgili calısmalar cıkmalı...2 defa klasöre girilmemeli...

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Kurulumu "Belgelerim" ---> "Sports Interactive" ---> "Football Manager 2010" ---> "Skins" içine atınız. Daha sonra da oyuna girdiğinizde" Preferences-Seçenekler" menüsünden "Display and Sound- Görünüm ve Ses"'ten Skini seçerek değiştirebilirsiniz.

Skin klasörü 2 klasör içinde olmasın 1 klasör içinde, Yani ; ''Skin'' Klasörüne girdiğinde skinle ilgili calısmalar cıkmalı...2 defa klasöre girilmemeli...

Sorun 2.dediğinden dolayı imiş.Skin içinde bir daha skin var.

Çok teşekkürler!

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Bunu çoğu kişi karıştırıyor, skin paylaşanlar bunu dikkate neden almazlar bilmiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    Sorun 2.dediğinden dolayı imiş.Skin içinde bir daha skin var.

Çok teşekkürler!
    Rıcak ederim...

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Bunu çoğu kişi karıştırıyor, skin paylaşanlar bunu dikkate neden almazlar bilmiyorum.
    Aynen katılıyorum çok önemli bir noktaya değindin...herhangi bir paylaşım yaparken neler yapacağımızı anlatmadan koyan çok kişi var, sanki biliyoruz gibisinden, ben biliyor olabilirim sen biliyor olabilirisn ama burda yüzlerce kişiden bahsediyoruz....

Mesaj Yetkileri