Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 347 sonuç

Konu: Takımımız ne durumda?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

iyi olmuş.. Aferim
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Milevskyi , Afellay , Emanuelson , Arnautovic falan hepsini bedavaya aldım kontratları bittigi için. Birde Ocak ayında Srna geliyor bedavaya .. Her sezon böyle takip edip çok cüzi miktarlara böyle kadrolar kuruyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

3.Senemdeyin bu kadroda eksik gördüğünüz yerler,şu adamı şunun yerine al dediğiniz kişiler varmı önerilerinizi bekliyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Topuz'u sağa çekip ortaya bir tane kaliteli Defansiz ortasaha almasılın.. Çok gol yersin bana kalırsa.. Orta sahada baskı hiç yok gibi duruyor...

Ya da Topuz'u sol kanat oynatırsın, Kazım'ı değilde Özwer'i kesersin..

Ayrıca alsana bir tane sol kanat ya.. Ama dediğim gibi önceliğim oraya Barış özbek gibi bir isim bulabilmek.. Nuri Şahin tam dldurur.. Gökhan İnler... Jem Karacan... Böyle isimler..
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bu taktiği ilk sezon keşfedemedim 4. olarak bitirdim sezonu geçen sene kullandım şampiyon oldum uefada final oynadım bu senede o taktikle başlıyacağım geçen sene mehmet topuz o mevkide harikalar oluşturdu o yüzden bırakıyorum orada,özer iyide kazımde 7 nin altına düşmü onun yerine A.Sanchez i alacaktım Udinesedeki Lazionun teklifini kabul etti oraya gitti,o mevkidede kalitelli oyuncu bulamıyorm şuanda,kadlec daha tam pişmediği için onu geçen senede oynatmadım Semih oynadı genelde, Paloshiyi almayı planlıyorm forvet alıp kapatıcam transferi 2 gün kaldı zaten mehmetin ss si

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

olmadı ya paloshinin co owned yeni bitmiş milandan parmada şuan menejerini etkilem istio yazıo personelinde yeni geldiğinden gelmio gokhan inlere 23 M Euroya kadar çıktım vermediler yapcak bişi yok bu sene bole dewam edicem

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Takım : Galatasaray
    Sezon : 2011 - 2012
    Kadro :

Taktik:
    1. Sezon : Avrupa Ligi: Şamp. , TSL: Şamp. , Kupa: Çeyrek Finalist
    2. Sezon : Şamp. Ligi: Çeyrek Finalist , TSL: Şamp. , Kupa: Şamp
    3. Sezon'dayım Şamp.Ligi yarı final rakibim Real Madrid , ilk maç Santiago Bernabeu'da 2 - 0 yenildim. ( Not: Çeyrek Finalde: Barca'yı Away : 0 - 2 Home: 3-0(ExtaTime) ile elemiştim.) TSL'de Beşiktaş'ın 1 puan önündeyim ve 4 maç kaldı. Kupada Çeyrek finaldeyim ilk maç deplasmanda 1 - 1 bitti.

Ayrıca; sezon sonu için Chivu'yla bedava'ya anlaştım.
    Önerilerinizi bekliyorum...

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Bende kadromu yazayım.

Galatasaray ile ilk sezonda:

sinan bolat-sabri-ansaldi-zapata-silvestre-capoue-mehmet topal-arda-dzagoev-elano-demba ba..

Yedek bekleyenler: Jovetic, servet vs..

Quote Originally Posted by CaD0 View Post
    Bende kadromu yazayım.

Galatasaray ile ilk sezonda:

sinan bolat-sabri-ansaldi-zapata-silvestre-capoue-mehmet topal-arda-dzagoev-elano-demba ba..

Yedek bekleyenler: Jovetic, servet vs..

ansaldi-jovetic-zapata yı nasıl aldın? hadi onu geçtim Dzagoev 17-18 den aşşağı bırakmıyolar. ss görmeden şahsen ben inanmam-ss de görsem fikrim değişmiycek-. işkembeden sallama gibi olmuş kusura bakma. arda da hala takımda duruyo. ilk sezon diyosun üstelik.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kewell, Nonda, Linderoth, Baros u satmıştır.. Ayhanı satmıştır.. 48 ay taksitle alabilir.. Olabilir bu kadro..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Birde ilk 11 de 7 yabancı var

Sanırım arkadaş bütün kadroyu satarak oluşturmuş bu kadroyu.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

4.yılıma başladım kadrom bu, yabancı sınırlamasından dolayı orta sahanın ortasına adam alamadım eksiğimin orası olduğunu düşünüyorum sizlerin önerilerini bekliyorum,Gökhan İnleri almaya çalıstım 23 M Euroya kadar cıktım 33 istediler o kadar etmiyeeceğini düşünerek vermedim

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    ansaldi-jovetic-zapata yı nasıl aldın? hadi onu geçtim Dzagoev 17-18 den aşşağı bırakmıyolar. ss görmeden şahsen ben inanmam-ss de görsem fikrim değişmiycek-. işkembeden sallama gibi olmuş kusura bakma. arda da hala takımda duruyo. ilk sezon diyosun üstelik.
    Konuya açıklık getireyim.. Baros,Keita,Gökhan Zan,Kewell,Ayhan,Lincoln,Linderoth, H. Balta, Nonda, Aydın Yılmaz'ı sattım.. Ayrıca hile yapsam ne geçecek elime, Lingoln_10 şahidimdir hile yapmadığıma. Ayrıca kadro lig kadrosu değil Avrupa. Dilersen ssyide atayım.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Evet, evet şahidim. Yani kariyeri yaparken, ben de sanki onunla beraber yapıyor gibiydim. Kadrosundaki adamları satıp, kallavi bir para elde ettikten sonra 48 ay taksitle aldı o adamları. Ayrıca, Çağdaş ne hile yapacak kadar karaktersiz ne de yargısız infazlara mahkum bırakılacak kadar değersiz değildir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ama hile yapana karaktersiz demek yanlış..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

'Bence' karaktersizliktir, hile.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Neyse, girdik madem buralara, biz de alalım bir yorum.

Kaleci : Enyeama, Ersel Çetinkaya, Ufuk Ceylan

Defans : Hakan Balta, Emre Güngör, Miranda, Murat Akça, Servet, Ansaldi, Serkan Kurtuluş, Sabri

Orta Saha : Gojko Kacar, Barış Özbek, Mehmet Topal, Mustafa Sarp, Arda, Aydın, Serdar, Keita, Erhan

Forvet : Baros, Nonda

Koyular ilk 11.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Daha iyi olabilir Atıl.

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

fenerbahce , yıl 2013

-------------------volkan demirel------------------

gökhan g.--------sertaç---------n.rivas--------vargas

---------------topuz--------nuri ş.--------------------

ben arfa------------------------------------------nani-----

--------------cardozo----------gignac----------------

yedekler:

hasagic
    ceyhun g.
    özgür ç.
    orhan ş.
    lugano
    hamit
    lorik cana
    mehmet ekici
    özer
    e.çolak
    tuncay
    semih s.

basarılar
    tsl sampiyonlugu her sene
    turkiye kupası 2 kere
    1 sampiyonlar ligi
    1 sampiyonlarligi yarı finali
    1 sampiyonlarligi ceyrek fiinali

Quote Originally Posted by CaD0 View Post
    Konuya açıklık getireyim.. Baros,Keita,Gökhan Zan,Kewell,Ayhan,Lincoln,Linderoth, H. Balta, Nonda, Aydın Yılmaz'ı sattım.. Ayrıca hile yapsam ne geçecek elime, Lingoln_10 şahidimdir hile yapmadığıma. Ayrıca kadro lig kadrosu değil Avrupa. Dilersen ssyide atayım.
    48 ay taksit olayını bu derece etkili kullanmadım o yüzden direk içimden geçenleri yazdım. doğruysa kadro başım gözüm üstüne. sürçü lisan ettiysek afola. lig türkiye ligi olunca bide böle hakikaten iyi kadrolar olunca önce bi duraksıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by fm_monster View Post
    fenerbahce , yıl 2013

-------------------volkan demirel------------------

gökhan g.--------sertaç---------n.rivas--------vargas

---------------topuz--------nuri ş.--------------------

ben arfa------------------------------------------nani-----

--------------cardozo----------gignac----------------
    Kadro güzelde defans zayif Sertac'in potansiyali düsük oluyor genelde sende nasil cikti bilmiyorum Rivas ise süratli fakat mac icinde olmadik hatalar yapabilir kafayi yedirtebilir

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Arkadaşlarla yaptığım ortak kariyerde Kayserispor ile ilk sezonum

Kaleciler:Vincent Enyeama,Yusuf Soysal

Defans:Serdar Kesimal,Hakan Aslantaş,Ali Turan,Aydın Toscalı,Bayram Çetin,Eren Güngör,Delio Toledo,Durmuş Bayram,Reginaldo Araujo

Orta Saha:Bilal Aziz Özer,Mehmet Eren Boyraz,Merter Yüce,Alioum Saidou,Abdullah Durak,Server Jeparov,Gökhan Emreciksin,James Troisi,Umut Koçin,Hamed Kavianpour

Forvet:Franco Cangele,Ariza Makukula,Ömer Şişmanoğlu

Sizce nasıl bir taktik ve dizilişle oynamalıyım ? 700k param kaldı transfer konusunda önerebilecekleriniz var mı ?
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bence bir tane forvet al.. Cangele'yi kanatta kullanabilirsin.. Forvet olarak 48 ay taksitle Maicon'u alabilirsin Fluminense'den..

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Yabancı sınırı dolu olmasa bir forvet bakacağım da yabancılardan kimi yollayacağıma karar veremedim.
    Twitter

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Troisi'yi yolla bence Maicon'u alırsan sol ve sağ kanattada oynuyor..

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Sağol Eralp tavsiyen için Maicon'u alırsam 4-4-2 ye döneceğim heralde.Troisi'yi de Hüseyin ile takas yapsam iyi olacak.
    Twitter

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    48 ay taksit olayını bu derece etkili kullanmadım o yüzden direk içimden geçenleri yazdım. doğruysa kadro başım gözüm üstüne. sürçü lisan ettiysek afola. lig türkiye ligi olunca bide böle hakikaten iyi kadrolar olunca önce bi duraksıyorum.
    Eyvallah, problem değil. (:

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Transferlerin hepsi 48 ay taksitle.hİDE HURDA KULLANMAM.Taktik olarak turksportal dan indirdim.4-3-3 C taktigidir.Antreman programını devreye sokmadım daha ama nannarın antreman programını kullanıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Daha sezon başlamadı.Avrupada bir takımı ilk maçında 7-0 yendim(Yeni transferlersiz)

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Transferlerin çoğu 48 ay taksitle yapılmıştır,Tenerife ile 3.sezondan bir ss.Kadroda daha CamiLo Zuniga ve Guardado vardı ancak sattım kendilerini.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri