Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112
331 ile 347 arası toplam 347 sonuç

Konu: Takımımız ne durumda?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Her zaman herkese derim. Al Aykut Demir'i

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Sabri yakışmıyor .
    Quote Originally Posted by playeray View Post
    Her zaman herkese derim. Al Aykut Demir'i
    Yok zaten Aykut Demir'i almıştım.O oynuyor.Küçük bir sakatlık geçirmişti.O yüzden Sabri var

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Takimda kimseyi birakmamissin masallah [Sabri haric]
    Transfer sampiyonu olmussun lig bitmeden zaten.

Sen o saveyi sil ondan sonra yat uyu.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Sen o saveyi sil ondan sonra yat uyu.
    Adam dağıttı ortalığı.

Arkadaşım ile ortak kariyer yaptım.O Udinese,ben Palermo oldum.Arkadaşım ilk 4'e girdi ama sonra yenilmeye başladı.Ve ezeli rakibi ile karşılaştı ve 4-0 yenildi.İyi oynadı ama o skor işi bitirdi.Arkadaşım kovuldu.Okul başlayacağı için devam etmedim.Ben o Save ile oynamaya devam ediyorum.

Takım iyi gidiyor.İlk sene hedef Avrupa ve şu an gidiyorum.2-3 hafta kaldı.Büyük olasılıkla UEFA'da oynayacağım gelecek sene.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by Game Hunter View Post

Arkadaşım ile ortak kariyer yaptım.O Udinese,ben Palermo oldum.Arkadaşım ilk 4'e girdi ama sonra yenilmeye başladı.Ve ezeli rakibi ile karşılaştı ve 4-0 yenildi.İyi oynadı ama o skor işi bitirdi.Arkadaşım kovuldu.Okul başlayacağı için devam etmedim.Ben o Save ile oynamaya devam ediyorum.

Takım iyi gidiyor.İlk sene hedef Avrupa ve şu an gidiyorum.2-3 hafta kaldı.Büyük olasılıkla UEFA'da oynayacağım gelecek sene.

Belki Barça-Madirid gibi takımlarda oynanabiilir ama Palermo ile ve şu kadrosuyla son derece fantastik bir diziliş.Böyle bir sistemle oynadıktan sonra açıkçası Bertolo-Di Maria-Pastore'ye Support rolü vermenin bir anlamı yok.Defans çizgisi en önde ve tamamen ofansif bir sistem, bu adamlar neden support?Zaten ALLAH ne verdiyse ileridesin.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Bende galatasarayı yonetıyorum adamdan ıyı fark yedık Tebrıkler kardesım

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Teşekkürler Hakan Abi...

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Inter kolay rakip. Ben 2 kere eşleştim. İkisinde de kıl payı elendim. Bir dahakinde affetmicem.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

İnter'den önce Barcelona'yı eledim.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

O zor işte. 6 maç yaptık hepsini yenildim sadece 1 gol atabildim

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Evet arkadaşlar takımım bu şekil ve şuan 3. sezonun başlarındayım.

1.Sezon Ligi şampiyon ve türkiye Kupasını alarak bitirdik. UEFA da ise Çeyrek Finalde elendik.
    2.Sezon Ligi şampiyon türkiye kupasında finalde kaybettik Şampiyonlar liginde ise 2.turda Real Madride 0-0 ve 1-0 skorla elendik. ve tabiki sezonu süper kupayı müzemize götürerk açtık.

Gelelim şimdiki sezonumuza yani 3.Sezona Lige süper kupada Beşiktaşa kaybederek açtık. İyi transferler yaptığımı düşünüyorum takıma 3 tane yeni takviye yaptım Di Maria, Gignac ve Van der Vaart alarak. ama hala istediğim futbolu oynatamıyorum ligde 5 haftada 2 galibiyet 3 beraberlik aldım ve bu beraberliklerin hepsi deplasmanda ve diğer bi istatistik 6 gol atıp hiç gol yemedik süper kupa finali hariç.

Aslında takımda şuan huzursuzluk başladı Elanoyu yabancı kontenjanından göndermek istedim ve futbolcular acayip şekilde cephe aldılar bana Elano yu göndermemin sebebi ise 90. dakikayı tamamlayamamasıdır. Bende van der vaart'ı bedelsiz şekilde takıma alınca kesilecek tek futbolcunun Elano olduğunu düşündüm.

Sevgili FM hayranları 3 yıllık öyküm bu şekil ve son kadromda resimde görüldüğü gibidir. Sizden yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Cool

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post

Evet arkadaşlar takımım bu şekil ve şuan 3. sezonun başlarındayım.

1.Sezon Ligi şampiyon ve türkiye Kupasını alarak bitirdik. UEFA da ise Çeyrek Finalde elendik.
    2.Sezon Ligi şampiyon türkiye kupasında finalde kaybettik Şampiyonlar liginde ise 2.turda Real Madride 0-0 ve 1-0 skorla elendik. ve tabiki sezonu süper kupayı müzemize götürerk açtık.

Gelelim şimdiki sezonumuza yani 3.Sezona Lige süper kupada Beşiktaşa kaybederek açtık. İyi transferler yaptığımı düşünüyorum takıma 3 tane yeni takviye yaptım Di Maria, Gignac ve Van der Vaart alarak. ama hala istediğim futbolu oynatamıyorum ligde 5 haftada 2 galibiyet 3 beraberlik aldım ve bu beraberliklerin hepsi deplasmanda ve diğer bi istatistik 6 gol atıp hiç gol yemedik süper kupa finali hariç.

Aslında takımda şuan huzursuzluk başladı Elanoyu yabancı kontenjanından göndermek istedim ve futbolcular acayip şekilde cephe aldılar bana Elano yu göndermemin sebebi ise 90. dakikayı tamamlayamamasıdır. Bende van der vaart'ı bedelsiz şekilde takıma alınca kesilecek tek futbolcunun Elano olduğunu düşündüm.

Sevgili FM hayranları 3 yıllık öyküm bu şekil ve son kadromda resimde görüldüğü gibidir. Sizden yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum.
    Kadron çok iyi özellikle kalecin çok iyiBence o kadro ile Ş.Liginde iyi bi başarı yakalanabilir.Bekleri bence bi yenile

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Evet haklısın ama yabancı kontenjanı adamın elini kolunu bağlıyor işte

Default Biraz geç ama :(

Öncelikle yeniyim.Ve ilk yazım.Aslında tüm mesajlar 2010'da atılmış ama benim bilgisayarım kaldırmadığı için hala fm 2010 u oynayabiliyorum.Belki yorum yapmazsınız ama memleketim olan ve 3.Lig'ten Bank Asya'ya çıkardığım Kastamonu'nun 2011 kadrosu:

Sinan Bolat(Aykut Erçetin-Cenk Gönen)

Petri Pasanen(Çağdaş Atan) Ömer Toprak(Emre Güngör) Ömer Erdoğan Aykut Demir(Uğur U.)

Ceyhun Gülselam

Alexis Sanchez Nuri Şahin Thomas Müller

Hazard

Neymar(Welliton) Sercan(Halil Altıntop)

Öncelikle paranın nereden geldiğini söyleyeyim.Real Time Editor'den sadece küme yükseldikçe ve Türkiye Kupası'nı kazanınca verilen parayı 40M yaptım.Yani 2lig+Türkiye Kupası 40M oldu.Birazını da Batuhan Karadeniz mutsuzken 5M ye alıp 20 M ye satarak kazandım.

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112

Mesaj Yetkileri