Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 347 sonuç

Konu: Takımımız ne durumda?

Arrow Kadro Yorumları

Quote Originally Posted by Photograph
    Bu sabit başlık altında, bundan sonra kadrolarınızı koyup yorum isteyebilir veya hangi mevkiye transfer yapabileceğiniz hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

ne taktik kullanmalıyım kimleri alıp kimleri satmalıyım
    Last edited by Universal : 20.Kasım.2009 at 18:16

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

sağ taraftaki herkesi satabilirsin Bir adet pivot forvet veya en azından kafası iyi olan bir forvet al birde kaleci al
    Football is simple,but Football Manager is not

Kaleye Akınfeev'i aldım. Forvete Sercan olur mu? 14 müş kafası

cristaldo yüksek toplarda zaten iyi diye hatırlıyorum o işini iyi kötü türkiye liginde görür ama avrupada bişeyler düşünüyorsan elinde tutma derim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

kadro güzel de bu değirmenin suyu nerden geliyo onu anlamadım ben akinfeev zapata sakho hatem ben arfa sercan guilherme hamsik vs vs vs...

48 ay taksit ile aldım. keita, baros, kewel vs sattım.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

48 ay taksitle değil 100 ay taksitle bile alsan bu adamları zor toplarsın : ) sağlam kadro olmuş.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Bence alınabilir bu adamlar çünkü bende hiç param yokken 15 Mn'a bi adam satıp 48 Ay taksitle 30 Mn'luk bi adam alabiliyorum.

Default Transferlerim Nasıl

Slm arkadaşlar galatasaray ile kariyer açtım.Ve 2.sezondayım ikinci sezonda 35m€ transfer bütçesi verildi.Lincolnü sattım.Kewellı sattım.Barış Özbeği sattım 3.1M€

Aldığım oyunculara gelirsek.

14m€ya eduardoyu aldım Arsenal'dan.
    Xabi Alonso forma şansı bulamadığı için R.Madrid'de takıma geldi.19M€ onun dışında Diabyi simon paulseni aldım.Hücum ve orta saha süper durumda ama defansım çok kötü...Defansa takviye olarak kimleri alayım...Önerilerinizi bekliyorum bütçem şuanda istekte bulunum ve 24M€ ya çıktı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fabricio Coloccini..

Breno...........

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Zapata

Sakho

Miranda
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Zapata ( hızlı olduğu için )

Otamendi ( hızlı olduğu için )

Serdar Taşçı ( Hızlı olduğu için )

Bu adamlar Avrupa'da problem yaşatmaz..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Takım : Birmingham
    Sene : 2012-2013 Sezonu

Kaleciler
    Ochoa
    Silviu Lung Jr

Defans oyuncuları
    Sakho
    Opare
    Stuart Parnaby
    Martin Taylor
    Roger Johnson
    Miranda
    Liam Ridgewell
    Mirel Radoi (Orta Sahada da oynayabiliyor)
    Gareth Bale
    Franck Quedrue

Zapata (Seneye Geliyor)

Orta Saha oyuncuları
    Nigel de Jong
    Gökhan Inler
    Hatem Ben Arfa
    Esteban Grenero
    Sebastian Larsson (Ortasaha ve Sağ bek olarak oynayabiliyor)
    Eduardo Salvio
    James McFadden
    Carlos Vela

Forvet Oyuncuları
    Emmanuel Adebayor
    Chris Wood
    Cameron Jerome (Yedek Takımdaydı.. 3 forvet için aldım tekrar kadroya)
    Krisztian Nemeth (Kirada) [19 maçta 3 gol attı kiradayken]
    Didier Drogba (Kirada)

Yedek Takimda Olan Önemli Oyuncular
    Juan Roman Riquelme
    James O'Shea
    Colin Doyle
    Joey O'Brien
    Steven Reid
    Sentugo.

Kaleci:
    Volkan Demirel, Volkan Babacan

Defans:
    Nicolas Burdisso, Diego Lugano, Ömer Toprak, Bekir İrtegün, Önder Turacı, Gökhan Gönül, Andre Santos, Wederson

Orta Saha:
    Angel Di Maria, Aydın Karabulut, Mehmet Topuz, Özer Hurmacı, Christian Poulsen, Cristian Baroni, Ahmet Arı, Colin Kazım

Forvet:
    Aleksandr Kerzhakov, Semih Şentürk, Guiza

Takımı oluşturan oyuncularım bunlar ama eskiden kalan, oynatmadığım, satmak istediklerim var. Onları hiç oynatmıyorum ve satamıyorum da, kiralayamıyorum. Duruyorlar bakalım. (Alex, Uğur Boral, Selçuk Şahin, Gürhan Gürsoy, Burak Yılmaz)

Not: Koyular ilk 11'de oynuyor.

Nesil
    2006

Güiza'yı yolla çok fazla para ödüyorsun maaş olarak. Yerine iki oyuncu alırsın. Bide Vederson'a hiç gerek yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by gungorbdk View Post
    Kaleci:
    Volkan Demirel, Volkan Babacan

Defans:
    Nicolas Burdisso, Diego Lugano, Ömer Toprak, Bekir İrtegün, Önder Turacı, Gökhan Gönül, Andre Santos, Wederson

Orta Saha:
    Angel Di Maria, Aydın Karabulut, Mehmet Topuz, Özer Hurmacı, Christian Poulsen, Cristian Baroni, Ahmet Arı, Colin Kazım

Forvet:
    Aleksandr Kerzhakov, Semih Şentürk, Guiza

Takımı oluşturan oyuncularım bunlar ama eskiden kalan, oynatmadığım, satmak istediklerim var. Onları hiç oynatmıyorum ve satamıyorum da, kiralayamıyorum. Duruyorlar bakalım. (Alex, Uğur Boral, Selçuk Şahin, Gürhan Gürsoy, Burak Yılmaz)

Not: Koyular ilk 11'de oynuyor.
    Wederson'u da yollayabilirsin. Sol bek için gerekirse Bekir'ide oynatırsın. Squad Harmony'ide düşünmek lazım.
    Selçuk yerine Baroniyi yollayabilirsin aslında. Yabancı hakkını oyunun kaderini dieştirebilecek biri için kullan bence.
    Sağ tarafta Colin yerine Özeri oynatabilirsin. Özer kanatta çok başarılı.
    Colin ve Ahmet Arı'yı forvette rotasyonda kullanabilirsin. Güiza'yı en kötü mutual terminatino diyerek yolla, sırf yıllık maaşı ile bir transfer yaparsın. Kerzhakov yerinede daha iyi forvetlerle alabilirsin aslında. Semih'in yanına Welliton falan çok iyi oluyor

Kaçıncı sezondasın bilmiyorum ama Alex 34 yaşına kadar hala oyunu kaderini değiştirebilecek bir oyuncu. Burak ve Uğur'u satmak hiç kolay değil ben sözleşmeleri bitene kadar her sezon başka takıma kiraladım.

Eğer oyuncuları elinden çıkarmak isteyip çıkaramıyosan başka takımlara bedelsiz kirala, ufak tefek bişiler kazanırsın, sene sonunda satın alırlar falan. Yada para önemli değil kurtulayım diyorsan bedelsiz olarak başka takımlara teklif et hiç kabul etmiyolarsa kontratını fesih etmeye çalış. Daha cüzi miktarlara anlaşabiliyosun, serbest bıraktığın takdirde alması gereken tüm parayı alıyor, finans olarak zor durumda kalma.

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Güiza'yı yolla çok fazla para ödüyorsun maaş olarak. Yerine iki oyuncu alırsın. Bide Vederson'a hiç gerek yok.
    Guiza, Kerzhakov'u bulana kadar mecburiydi, şu an ise oynatmasam da olur. Yaşlandı, eğer bu şekilde satabilirsem hemen gönderirim.

Wederson'u sadece Santos sakatlandığında, cezaya girdiğinde oynatıyorum, madem gerek yok listeye alıyorum ancak ben onu da satamayacağım ve kadronun gerisi bu tarz oyuncularla dolmuş olacak. Ne yapsam bilmiyorum. Acaba buna bir önerin var mı?

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Wederson'u da yollayabilirsin. Sol bek için gerekirse Bekir'ide oynatırsın. Squad Harmony'ide düşünmek lazım.
    Selçuk yerine Baroniyi yollayabilirsin aslında. Yabancı hakkını oyunun kaderini dieştirebilecek biri için kullan bence.
    Sağ tarafta Colin yerine Özeri oynatabilirsin. Özer kanatta çok başarılı.
    Colin ve Ahmet Arı'yı forvette rotasyonda kullanabilirsin. Güiza'yı en kötü mutual terminatino diyerek yolla, sırf yıllık maaşı ile bir transfer yaparsın. Kerzhakov yerinede daha iyi forvetlerle alabilirsin aslında. Semih'in yanına Welliton falan çok iyi oluyor

Kaçıncı sezondasın bilmiyorum ama Alex 34 yaşına kadar hala oyunu kaderini değiştirebilecek bir oyuncu. Burak ve Uğur'u satmak hiç kolay değil ben sözleşmeleri bitene kadar her sezon başka takıma kiraladım.

Eğer oyuncuları elinden çıkarmak isteyip çıkaramıyosan başka takımlara bedelsiz kirala, ufak tefek bişiler kazanırsın, sene sonunda satın alırlar falan. Yada para önemli değil kurtulayım diyorsan bedelsiz olarak başka takımlara teklif et hiç kabul etmiyolarsa kontratını fesih etmeye çalış. Daha cüzi miktarlara anlaşabiliyosun, serbest bıraktığın takdirde alması gereken tüm parayı alıyor, finans olarak zor durumda kalma.
    Hmm, bi düşüneyim, 3. sezonu oynuyorum. Özer'i kanatta hiç düşünmemiştim. Kazım'ı monte ettim ve Ahmet Arı'yı da alınca değiştirerek oynatmaya başladım. Özer'i Alex'i oynattığım için oynatmıyordum, zaten geçen sene de Hamburg'da kiralık oynadı ve Alex'i kullandım. Bu sene ise kayıt bile etmedim, çünkü kontenjan kalmamıştı Di Maria için. Alex hakkında haklısın, etkisi büyük ama fiziksel özelliklerinden dolayı onu maçın 60. dakikasına kadar ancak oynatabiliyorum. Onun yerine Mehmet Topuz'u oynatığımda 90 dakikayı rahatça çıkarıyor ve izlenimime göre daha iyi katkı yapıyor.

Sol için çok haklısınız, bu zamana kadar yanlış düşünmüşüm, dediğin gibi Bekir, hatta daha iyisi Burdisso o bölgede oynuyor.

Benim bir de şöyle problemim var, bunu belki 2006'dan beri çekiyorum ama kendi kendime bir çözüm üretemedim. Eminim siz yardım edebilirsiniz. Ben bu oyunumda Wederson, Bekir ve Önderi sadece bölgelerinin ikinci, hatta Bekir için üçüncü oyuncusu olarak oynatıyorum. Yani sakatlık ve ceza durumları dışında almıyorum ve rotasyonda gerektirmiyor, çünkü Gökhan, Santos ve defans üçlüm (Lugano, Burdisso, Ömer) orayı kurtarıyor. Bunları sırf zor durumlar için tutup da, sorun çekmek yerine onları göndersem, belirttiğim durumlarda problem çekermiyim. Mesela Ali Bilgin'in bu sene oynadığı gibi, sağ bek için gerektiğinde Kazım oynasa, Burdisso sol bek oynasa. Birden fazla sakatlık ve ceza durumunda da bu patlayacaktır, o zaman gençlerden yararlansak nasıl olur? Ya da bunları unutun, bana ne diyebilirsiniz?

Kiralama olayı ise daha iyi duruyor.Her türlü para kaybediyorum zaten. Bunun yanında örneğin Guiza'nın maaşının fazla olmasını da bu zamana kadar düşünmemiştim. Kesinlikle kurtulmalıyım.

Welliton'u bir arada gözlemciler söylüyordu ama o zaman para yoktu, Kerzhakov şu an çok iyi hatta 28 yaında olmasına rağmen Bayern almakta bayağı diretti ama ben iyi bir forvet buldum heyecanıyla satmadım o da problem çıkarmadı. Problem çıkarmadı derken, Lugano bende 2 yıldır gitmek istiyor, 31 yaşında artık iyi bir paraya satamam herhalde, yeni sözleşme de kabul etmiyor. Ne önerirsiniz?
    Last edited by gungorbdk : 22.Kasım.2009 at 17:13

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Leo Franco

Uğur Uçar Emre Güngör Servet Çetin Mikael Silverstre(Hakan Balta)

Keita Barış(Mehmet T.) Deco (Elano) Arda

J.Chaventon Hugo Almeida

Arkadaşlar kadrom nasıl?

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

bu da benim Bursaspor kadrom
    gk : Cenk Gönen (Tolga Zengin) böyleydi galiba ismi, Trabzon'un kalecisi işte
    dr : Muslu Nalbantoğlu ( Ali Tandoğan - takoz )
    dl : Çağlar Bilgili (bide 31 yaşında emektar var Mustafa Keçeli'ydi galiba ismi, unuttum)
    dc : Nicolas Otamendi süper defansım
    dc : Aydın Toscalı (yedekler de İbrahim Kaş, diğer çocuunda adını hatırlamıyorum...genç Bursaspor kadrosunda vardı)
    dm : Hüseyin + Theo Weeks
    mc : Hugo Viana + Ivan Ergiç
    amc : Sezer Öztürk + Batalla
    amr : Volkan Şen + Kazım Kazım
    aml : İbrahim Akın + Umut Koçin olması lazım ismi)
    fc : Sercan Yıldırım + şin yang rak! (bide genç Muhammet'imiz var geleceği parlak )
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Yetiştirdiğim Oyuncular 3. Sezon istediğiniz varsa daha profillerini koyabilirim.

/][/URL] İLK 11 Kaleci Leo Franco Savunma:Hakan balta,Servet,Murat Akça,Regen Orta Saha:Lucas(M.Topal),Dzagoev(regen) Arda(emre çolak) di maria(serdar eylik) Ji sung Park(regen) Forvet:milevsky(cem sultan) Kadro genç ve tecrübeli oyuncular karışık durumda.Alternatif fazla olduğu için 3 kulvarda sorun yaşamıyorum.Genç oyunculara çıktığım Beşiktaşı 6-3 yendim deplasmanda.Savunmada sıkıntı var biraz.Sol bek ve stoper mevkiğinde servet yerine hızlı bir stopere ihtiyacım var.

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Galatasaray 2011-2012 sezonu :

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

fenerbahçe 3. sezon. özellikle forvette dzeko-welliton ikilisi müthiş.2. sezonun yarısında camacho kontrat sorunu yaşıyor kaçırmayın bence,ayrıca ömer toprak müthiş.ah birde şöyle sağlam bir yerli solbek bulsam.belki uğur demirkol'u alırım...ayrıca yedeklerde bir kaç sağlam adam var

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Daha ilk sezonun ortası İnter Kadro'm:

I'm back...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by sirmahony View Post

fenerbahçe 3. sezon. özellikle forvette dzeko-welliton ikilisi müthiş.2. sezonun yarısında camacho kontrat sorunu yaşıyor kaçırmayın bence,ayrıca ömer toprak müthiş.ah birde şöyle sağlam bir yerli solbek bulsam.belki uğur demirkol'u alırım...ayrıca yedeklerde bir kaç sağlam adam var

İsmaiL Köybaşına yöneLebiLirsin. Bende her sezon soL bekten ortaLama 15 asist iLe oynuyor.

Quote Originally Posted by MostapHa View Post

D.CapeL 3. sezon ve sonrasından sonra verim vermeye başLar.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

kadro yorumu deniyor ama kimse kadrolara yorum yapmıyor ? :S

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by MostapHa View Post

2. sezon başındaki kadrom bu. Orta saha olarak muhteşem bi düzeye geldik.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu yaptığım transferler

Bu da kadromun son hali

Evet yorumlarınızı bekliyorum
    Screw you guys, I'm goin' home

Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri