1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Oyuncuyu ''Staff'' Yapma?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Question Oyuncuyu ''Staff'' Yapma?

Arkadaşlar yaşlanan bir oyuncuyu nasıl staff yapabiliriz,öneğin coach.Bu sürecin anlatımına ihtiyacım var.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by anathema View Post
    Arkadaşlar yaşlanan bir oyuncuyu nasıl staff yapabiliriz,öneğin coach.Bu sürecin anlatımına ihtiyacım var.
    Oyuncuya sağ tuş yap, oyuncuyla konuştuğun bölüme gir. Sanırım 30 yaşın üzerindeki oyunculara, personel olması için öneride bulunuıyoruz. Staff role gibi bir söz görürsen o cümle. Çok iyi İngilizce'm yoktur ama. Görürsün zaten. Ama oyuncular 35'i devirmeden kabul etmiyor. Oyuncunun cevabı bir ileriye basınca geliyor, kabul ederse zaten oyuncu özelliklerinin yanında personel özelliklerini de görebiliyorsun artık.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

teşekkürler.35 yaş olayına pek sevinemedim.9.3.0 da 7 yıldızlı coach bulmak zor,bende bu yolla bulmayı deneyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by anathema View Post
    teşekkürler.35 yaş olayına pek sevinemedim.9.3.0 da 7 yıldızlı coach bulmak zor,bende bu yolla bulmayı deneyeceğim.
    Dostum 35 aşağı yukarı bir sayı. Kesin yaşı bilemem, belli olmaz. Ama şunu söyleyebilirim, bir oyuncu kadronda 34-35 yaşına kadar bulunduracağın kadar iyi olacak mı tartışılır, ilerleyen yıllarda kadron çok isimlerle dolacağı için zaten 32-33'ten sonra oyuncuları göndermeye başlıyorsun. Çok kaliteli bir personel olacaksa bir oyuncun zaten menajer oluyor, o da senin içine yaramaz.

Mesaj Yetkileri