1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: ''Can not run game: Failed to setup graphics system'' şeklinde hata veriyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default ''Can not run game: Failed to setup graphics system'' şeklinde hata veriyor.

Daha önce hiç karşılaşmadığım bu hatayı veriyor. Birden oldu ve ne yapmam gerekiyor??

Bu şekilde bir hata alıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

ekran kartı sürücünü güncellemeyi denedin mi?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

evet neden?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

fm 2009'u dayımın emektar laptopunda denediğimde böyle bir hata almıştım. ekran kartıyla ilgili bir sorun olabileceğini düşündüm.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ekran kartımı güncelleştirmeyi denedim ama başarılı olamadım zaten. Ki benim pc de ekran kartı yokken onboard ken bile oynuyordum bu oyunu ekran kartı varkende oynuyordum. Nezaanki güncelleme yaptım bu olay oldu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

uzun ugraslar sonucunda problemın neden kaynaklandıgını buldum. sizinlede paylasmak istedim eğer basınıza böyle bır sorun gelırse bu şekilde halledebilirsiniz diye düşünüyorum. masaüstünde sağ tuş yapıp özellikler sekmesini tıklatın. Ardından ayarlar menüsüne gelin ayarlar menüsü açıldıktan sonra gelişmiş sekmesine tıklayın. Açılan pencerede üst tarafta sekmeler göreceksiniz o sekmelerden Sorun Gİder sekmesini tıklayın ve açılan menüde Donanım İvmesi şeklinde kaydıraç var onu en sağa çekin ve tam konumuna getirin. Bu şekilde sorununuz ortadan kalkacak

Bulduysan uzun bir " oooohhh " çekmenin zamanı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

sorma yahu hayatımda büyük birseş eksık kalmıs. FM siz hayat dusunulemez

Mesaj Yetkileri