1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: 4-2-2-2 Rakip Takıma Korku Salın

Post 4-2-2-2 Rakip Takıma Korku Salın

Takım Talimatları:

Oyun Kurucu : Orta Saha Göbek ya da 10 Numaranızı (AMC,MC) oyun kurucu yapın. Pas oranının yüksek olmasına dikkat edin.

Hedef Adam : Listedeki en son forvet olarak hedef adamı koyun. Hedef adam kriterleri her zaman bellidir zaten.

--

Orta Açma : Eğer uzun boylu ve kafacı adamlarınız var ise orta açmayı şişirerek yaparsanız daha iyi sonuçlar arabilirsiniz.

Markaj : Takımınıza güveniyorsanız adam markajı yapabilirsiniz ama o zaman daha çok açık verebilirsiniz(Tek orta sahayı düşünürsek önermem.). Alan markajında takımınız daha iyi anlaşıp daha az açık verecek duruma gelir.

Pres : Ben her zaman "Daha Çok Pres"i tercih ederim oyun felsefemden ötürü. Fitness Coachta iyiyse takımınızı zorlamaz. Ama sizin oyun anlayışınıza kalmış.

Pas Stili : Rakip zorlu ise Direk paslarla çıkabilirsiniz. Yoksa Kısa pasları tercih ederim.

Taktik ekran görüntüleri :

Oyuncular :

DR,DL : Normal düzeyde DL ve DR ler yeterlidir. DR ve DL atak istiyorsanız hızlarının ve hızlanmalarının iyi olması gerekmektedir.

DC : DC'lerin kuvvetli olması adam kaçırmamaları gerekir yoksa gol yeme oranınız yüksek olur.

MC : Pas yapabilen MC gereklidir.

Kanatlar : Kanatlarda orta açma ve pas özelliklerinin iyi olması gerekmektedir. Bir de hız özelliği iyi olmalıdır.

Forvet : İki forvetinde bitiriciliği yüksek olması gerekmektedir. Fırsatçı golcü de özel yetenek soğukkanlılık vs. yüksek olursa iyi olur. (Her ikisindede normal bir forvet oyuncusunun özellikleri olsa da fark etmez.)

Not:
    Taktikte Korner Taktiği Eklidir.. Korneri Kullanan "Sağ Taraftaki MC"dir. Şutu çeken Hedef Adam olan ST çekmektedir.

http://hotfile.com/dl/44167638/44f99...2009).tac.html

http://rapidshare.com/files/39037747..._Ekm_2009_.tac

http://www.megaupload.com/?d=DV7OTTTC

Ekran Görüntüleri Eklenecektir..
    Last edited by Flawless Victory : 25.Mayıs.2010 at 14:34

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ekran görüntülerini konuyu ilk açtığınızda eklemeniz gerek, bu seferlik onaylıyorum. Ekran görüntülerini ya ekleyin, düzenleme butonu aktif değilse özel mesajla resimleri bana gönderin.

Aman.. korner taktigi ekliyse hiç bulaşmıyayım

Korner taktiğini kaldır. Zaten bende işe yaramıyordu. (Klasman takımı yönettiğim için. )

Bu arada teşekkür ederim onayladığın için o zaman meşguldüm net başında fazla oturamıyordum. Şimdi atıyorum ö.m. ile.

Düzenleme olmadığı için flood çekiyorum. Bu taktiği hala kullanıyorum kendi oyunumda korner taktiğini kaldırdım. Kornerden daha çok gol atıyorum artık.

Mesaj Yetkileri