1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Forma Paketi

Exclamation Forma Paketi

Arkadaşlar Forma Paketi yükledim bütün formalar oyunda var şuan ama arsenalin 2.forması varken 1.forması gözükmüyor oun yerine oyunun kendi tasarımı olan saçma dobişko forması görünüyor totthenham ın da beyaz forması görünmüyor diğer formaları görünüyor acaba dosya isimlerini mi yanlış yazmışlar diye baktım klasörlere hepsi doğru ne yapmam gerek

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

config.xml dosyasında görünmeyen formanın kodunu aşağıdaki gibi yaparsan sorunun çözülecek,

<record from="602_home" to="graphics/pictures/team/602/kits/home/2009"/>
    <')))))>-<

çok teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Düzeldi mi ? Bende de aynı sorun vardı denediğim halde düzelmemişti

adam gibi bulamadım bile o dosyayı not defteri şeklinde mi açacağım yardımcı olabilirmisiniz tam olarak anlamadığımı anladım

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

İndirdiğin forma paketinde,formaların bulunduğu klasörde config.xml diye bir dosya var.Bu dosyayı notepad yardımıyla açıp görünmeyen formanın kodunun sonuna '2009' (ilk mesajımdaki gibi) eklersen sorunun düzelicektir.

Cache'i silip oyuna gir.
    <')))))>-<

yüklediğim forma paketinin içinde config yok sadece formalar var ayrıca c deki dosyasındada data bölümündeki config i açtığımda notdefteriyle dediğin gibi pek bişe yok yani 2 satır yazı yazıyo o verdiğin metnimi giriyim oraya

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

config dosyası yoksa oyundao formaları göremezsin, belki gizli yapmışlardır ama mutlaka vardır yamanın içerisinde.
    "YÜCE ATATÜRK"

Yalnız olmadı denedim yaptım yani cache yi de sildim ama halenda gözükmüyor bide şeyi sorcam neden 2009 yazıyoruz ?
    Last edited by Fredocovec : 27.Mayıs.2010 at 13:34

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

http://www.box.net/shared/4zpl6d0dbi

Bu forma paketini deneme amaçlı upload ettim.Yukarıdaki linkten forma paketini indirip dener misin. (Herhangi bir değişiklik yapmana gerek yok,pakette forma görünmeme sorunu düzeltilmiş durumda)

Not: Neden 2009 yazıldığını bende bilmiyorum,yabancı forumlarda bu sorunu araştırmıştım ve böyle bir çözüm önerilmişti. Denediğimde sorunum çözülmüştü.
    <')))))>-<

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yugi View Post
    config.xml dosyasında görünmeyen formanın kodunu aşağıdaki gibi yaparsan sorunun çözülecek,

<record from="602_home" to="graphics/pictures/team/602/kits/home/2009"/>
    Bunu denedim ve nihayet düzeldi bu sorun. Teşekkürler

Mesaj Yetkileri