1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Takım isimleri değiştirebilir miyim?

Nesil
    2009
    Yer
    Avcilar, Istanbul

Default Takım isimleri değiştirebilir miyim?

Evet, başlıkta da dediğim gibi bazı takımların isimlerini değiştirmek istiyorum. Saçma sapan değil tabiki ama oyunu biraz daha ilgi çekici hale getirmek istiyorum, kendime göre..

Editor deyip kestirip atmayın lütfen, bunu nasıl yapabilirim bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Editörü aç, sol üstteki açılır menüden database'i editöre yükle (load database), sol alt tarafta clups, nations falan filan bir sürü başlık gelecek. Bunlardan clups'ü seçtiğinde sağ-üst kısımda arama kutucuğu çıkacak, burada değiştirmek istediğin takımın ismini yazarak takımı arat, takımı bulduğunda çift tıklat ve içine gir, gelen ekranda en üstte kutucuklarda takımın ismi, kısa ismi 3 harfli ismi falan yazar, onları değiştir.

Nesil
    2009
    Yer
    Avcilar, Istanbul

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Editörü aç, sol üstteki açılır menüden database'i editöre yükle (load database), sol alt tarafta clups, nations falan filan bir sürü başlık gelecek. Bunlardan clups'ü seçtiğinde sağ-üst kısımda arama kutucuğu çıkacak, burada değiştirmek istediğin takımın ismini yazarak takımı arat, takımı bulduğunda çift tıklat ve içine gir, gelen ekranda en üstte kutucuklarda takımın ismi, kısa ismi 3 harfli ismi falan yazar, onları değiştir.
    Çok teşekkürler.. Bu iyi oldu..

Nesil
    2009
    Yer
    Avcilar, Istanbul

yav bu editör nerden açılıyordu?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Program Files/Sports Interactive/FM 2010/tools/editor

veya steam'den alınan oyun için

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\football manager 2010\tools\editor

Nesil
    2009
    Yer
    Avcilar, Istanbul

Çok teşekkürler, işimi hallettim sonunda..

Bir sorum daha olacak yeni başlık açmayayim dedim, editorde gözüken birçok lig oyunda oynanabilir modda değil. Örneğin Makedonya ligi..
    Editorde ligler ve isimleri hepsi mevcutken sadece oyunda gözükmüyor..

Bunu nasıl açabilirim?

Quote Originally Posted by laziale View Post
    Çok teşekkürler, işimi hallettim sonunda..

Bir sorum daha olacak yeni başlık açmayayim dedim, editorde gözüken birçok lig oyunda oynanabilir modda değil. Örneğin Makedonya ligi..
    Editorde ligler ve isimleri hepsi mevcutken sadece oyunda gözükmüyor..

Bunu nasıl açabilirim?
    Nations Rules kısmından...
    Tam olarak bende bilmiyorum Oğuz abiye [BursaspoR] sorarsan yardımcı olacaktır...
    Bunun dışında forumun Veritabanı bölümüne bakabilirsin. Orada değişik ligler var ]Güney Kıbrıs, TFF 3.Lig İtalya Serie C2, Tunus Ligi vs...)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Siz hangi ülkeyi istiyorsanız söyleyin ben ileteyim size. Anlatılarak yapılacak bir bölüm değil orası, karışık ve en ufak hatada tüm dataya (Değişikliklerinize yani) zarar veriyor.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Mesaj Yetkileri