1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: 10.0.3 Yaması oyunu kilitliyor

Default 10.0.3 Yaması oyunu kilitliyor

Arkadaşlar son yamayı kurunca bazen 10 bazen 15 dk sornra oyun donup kalıyor. (oyunu ve yamayı tekrar kurdum sorun düzelmedi). Yamayı sildiğim zaman sorun yok. sizce neden olabilir. ?
    not:direk 10.0.3'e yükseltiyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ya bırak oynama zaten 10.3 .. oyundan soğutur insanı.. En iyisi sen hiç yamasız oyna..
    Sentugo.

dostum hiç yamasızda saçmalıklar var ama. Örneğin bursaspordayım ve harikalar yaratan bi oyuncumun fiyatı 6 m $ fakat adamı 1m$ a satamıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ya harikalar yaratan bir oyuncunu niye satıyorsun ki zaten Bence 10.3 yaması daha kötü... Transfer yapmak falan çok kolay olduğu için ve oyun daha kolaylaştı bu yamayla.. 10.1 ile çok daha zordu.. Ayrıcaa korner taktiği ile herkesi yenebilirsin.. Zaten donuyorsa, ytapacak bir şey yok..
    Sentugo.

hiç paran olmayınca mecbur satıyosun ok yamasız oynayalım o zaman

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bir ss verebilir misiniz donduğu an ile alakalı? (Ekran resmini kastediyorum ss derken)
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

oyunu ilk versiyonla oynayıp sonra yüklediysen yamayı ondan olabilir bende 10.03 le oynamış sonra pc çökünce 10.3 ü kurmadan oyunu açılabilyormu diye deneyince açılmamıştı 10.3 ü kurunca oyuna devam etmiştim yeni oyun gerekebilir bu durumda sana 10.3 ile yada eskisiyle devam et.

Mesaj Yetkileri