1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Alt Seviye Takımlar İçin Büyük Sonuç Almak İstiyorsanız

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Thumbs up Alt Seviye Takımlar İçin Büyük Sonuç Almak İstiyorsanız

Öncelikle herkese merhabalar.Şuanda oynamış olduğum oyunda kullandığım taktiği yayınlamak istedim sizlere.Eğer orta seviyede bir takım yönetiyorsanız ve amacınız Ligdeki takımları yenmekse ve farklı yenmek istiyorsanız işinize yarabilir (:
    Ben Samsunsporla iki sezondur bu taktikle oynuyorum ve yadsınamaz şekilde faydasını görüyorum.Zaten ay sonuna doğru açacağım kariyerdede takip edenler farkına varacakdır (:

Taktiğimize geçelim ;

Resimsel olarak dizilişimiz ;

Mevkilere göre bir değerlendirme yapmamız gerekirse ;

Vereceğim oyuncu örnekleriyle kadromun alakası yokdur.Bilindik olması amacıyla bu isimleri yazıyorum.

Kaleci ; Sıradan bir kaleci yeterli olacakdır.Tecrübeli olması yeterlidir. ( Ömer Çatkıç )

Sol Bek ; İleri çıkabilecek bir oyuncu olması şart.Zaten günümüz futbolundada bu şekilde işliyor. ( İsmail Köybaşı )

Sol'a Yakın Stoper ; Çakılı defans olmalı ve fizik kuvveti güçlü bir oyuncu olmalı ( Bilica )

Sağ'a Yakın Stoper ; Ara sıra ileriye çıkan biri olmalı birazda pas yapan ( İbrahim Toraman )

Sağ Bek ; İleri çıkabilecek bir oyuncu olması şart.Zaten günümüz futbolundada bu şekilde işliyor. ( Serdar Kurtluş )

Orta Saha Göbek Sağ Bölge ; Buradaki oyuncunun top hakimiyeti kesinlikle iyi olmalı olabildiğince hücuma katkı sağlamalı. ( Murat Yıldırım )

Orta Saha Göbek Sol Bölge ; Buradaki oyuncunun mücadeleci gücü olmalı ve zaman zaman hücumada katılmalı . ( Ayhan Akman )

Sol Açık Aml ; Top hakimiyeti iyi olan ve bitircilik özelliğine sahip bir oyuncu işinizi fazlasıyla görecektir

Sağ Açık Amr ; İyi orta yapabilen ve bazende gizli forvet özelliği verebileceğiniz bir oyuncu takımıza olumlu manada katkı sağlayacaktıt.

Forvet Sol Bölge ; Taktikde Defansif forvet olarak ayarlanmış durumda.Hızlı ve baskıcı bir forvet rakibin top yapmasını önlerken kanatlardan gelen oyuncularınıza baskı sonucu gol bulma olasılığını arttıracakdır. ( Güiza'nın gol atan hali )

Forvet Sağ Bölge ; Taktikde zaten fırsatçı golcü olarak ayarlanmış durumda.Akıcı futbol oynayan ve fiziğini kullanabilen aynı zamanda bire bir de adam eksilten biri olmalı. ( Mehmet Yıldız )

Oyun içinden birkaç resim ile taktiğimizi kendimize göre onaylayalım (:

İndirmek İçin

http://www.zshare.net/download/77437372ea482e88/

Last edited by goosfraba : 20.Haziran.2010 at 21:39
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Güzel taktik olmuş hemşo. En yakın zamanda deneyecem.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Denediğinde görüşlerini bildirde bakayım sadece bende mi yoksa genel olarak oturmuş bir taktik mi (:

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Deniyeceğim

Nesil
    2005

Başka bir yere yükleyebilirmisin. İndiremiyorum da rapidshare'den.

" This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times."

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Her zaman yaptığım taktik. FM 2007 de Southampton ile iyi oynuyordum fakat bu kadar net sonuçlar almıyordum ama malum orası İngilitere 2.Ligi. 46 maç oluyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Başka bir yere yükleyebilirmisin. İndiremiyorum da rapidshare'den.

" This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times."
    Yeni bir kariyer açtım o yüzden taktiği tamamen sildim.Bir daha uğraşıp zevk almak için.Ama indiren arkadaşlardan rica ederim ve tekrardan link atarım.

Quote Originally Posted by zekirdek View Post
    Her zaman yaptığım taktik. FM 2007 de Southampton ile iyi oynuyordum fakat bu kadar net sonuçlar almıyordum ama malum orası İngilitere 2.Ligi. 46 maç oluyor.
    Türkiye Ligleri hariç hiçbir takımda denemedim o yüzden pek birşey diyemeceğim.Ama Bank Asya'da tüm takımlarda işe yarıyor diyebilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

(/s)

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by Goosfraba View Post
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Umut Link için ve mesaj değişikliği için Teşekkür ederim.

Denedim, güzel bir taktik ama kolay gol yiyorum. 2-3 farkla geri düşünce kullanacağım bir taktik.

Çok gol atıyorsun ama rakip çok fazla şut çekiyor pozisyona giriyor.
    Yinede saolun.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by alozz View Post
    Denedim, güzel bir taktik ama kolay gol yiyorum. 2-3 farkla geri düşünce kullanacağım bir taktik.
    Tamamıyle ofansif bir taktik zaten gol yeme sorunu var ama bir o kadarda atıyorsunuz (:

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Çok gol atıyorsun ama rakip çok fazla şut çekiyor pozisyona giriyor.
    Yinede saolun.
    Rica ederim.Dediğim gibi ofansif bir taktik gol atıyorsun 1-2 eksiğini yiyorsun büyük takımlar karşı

Şuan Gençlerbirliğinde deniyorum, çok faydasını gördüm. Ligde 3. sıradayım ve 2. Bursayla eşit puanımız var =) Hazırladığın ve paylaştığın için teşekkürler. Ayrıca şuan sivasla oynuyorum. İlk yarı
    GB 4 - 0 Siv
    edit: en güzel yanıda maçları ilk yarıda bitiriyosunuz

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Ghazi View Post
    Şuan Gençlerbirliğinde deniyorum, çok faydasını gördüm. Ligde 3. sıradayım ve 2. Bursayla eşit puanımız var =) Hazırladığın ve paylaştığın için teşekkürler. Ayrıca şuan sivasla oynuyorum. İlk yarı
    GB 4 - 0 Siv
    edit: en güzel yanıda maçları ilk yarıda bitiriyosunuz
    İşinize yaradıysa ne mutlu bana (: Bende yorumda bulunarak düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim

İşime yaramazmı? İlk 5 hafta 12-13. sıradaydım şimdi 2.lik için Bursayla kapışıyoum. Oyundan aldığım zevk arttı Tekrar emeğinize sağlık.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Ghazi View Post
    İşime yaramazmı? İlk 5 hafta 12-13. sıradaydım şimdi 2.lik için Bursayla kapışıyoum. Oyundan aldığım zevk arttı Tekrar emeğinize sağlık.
    Çok teşekkürler yorumunz için Rica ederim dediğim gibi işinizi gördüyse ne mutlu bana

Zamanında yorum yapma yetkim olmadığı için teşekkür edememiştim. FM 10 da kullanıp faydasını gerçekten gördüğüm sayılı taktiklerden biri. Teşekkür ederim. Samsun'umuzu da hak ettiği yerlere taşıdığın için ayrıca teşekkürler

Mesaj Yetkileri