Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: En Düşük Finans

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Arrow En Düşük Finans

Arkadaşlar Ben Bi Takımın Başına Geçtiğim Zaman Sürekli Finansı İncelerim.Çünkü Finans Maaşları Etkiler.Maaşlarda Oyuncu Alımında büyük Rol Alır.Gittiğim Bi kaç Takımda Finansı Batırdığım Olmuştur.Ama Artık Çok Dikkat Ediyorum.Ben Şu Ana Kadar En Çok Galatasarayı Batırdım.Finansım 2007 Yılı Nisan Ayında Bilançom -3 Trilyondaydı.Yani Kulüp Beş Parasız Kalmış Hatta Borç İçinde Yüzüyordu.

Şimdi Schalke nin Başındayım.Takımın 127 Trilyon Borcu var.Başına Geçtiğim Zaman Vardı Bu Borç.Banka Borcu.Bu Yüzden Her Ay 1.2 trilyon Vergi Ödüyoruz.2029 Yılında Bitecek.Ama Ben Finansı Sürekli Yüksek Tuttuğum İçin Takım Sürekli Ek Transfer Ücreti Veriyor.Bilançom 81 TRİLYON

SİZİNDE FİNANSTAKİ BAŞARI YADA BAŞARISIZLIKLARINIZI BEKLİYORUM

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

valla bnm su ana kadar hiç finans batırdığım olmadı GALATASARAY lada finansım 2009 da 100milyon $ bulmustu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende hiç takım batırmadım ama çok net hatırlıyorum. fm 2006 daki ilk gs oyunumda 2009-2010 sezonunda gs 5.liğe kadar gerilemiş, finans acayip düşmüştü. kovulma aşamasına gelmiştim. tamı tamına 70 milyon pound harcamıştım. üstüne üstlük 5.de oldum... tam yönetim beni göndermeyi düşünürken cl finalinde madridi 1-0(gümüş golde) yenip hem finansı eksiye düşürmekten kurtarmıştım hemde kendimi kurtarmıştım

Cm03-04te ve sadece bir defa böyle bi şey başıma geldi. Galiba Roma'daydım ve alacaklılar yönetime el koydu ama benden kaynaklanmamıştı.Şu an oynadığım Atletico'da ise nerdeyse bir seneyi ekside geçirdim ama sene sonu yayın gelirleri, futbocu satışlarıyla falan durum baya düzeldi.

Nesil
    2006
    Yer
    Şükrü Saraçoğlundan

bende hiçbir takımı batırmadım.Ama fenerle 2011 yılında bütcem 167 milyon dolar olmustu.

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen-Eski acik

valla ben bu oyunu ilk oynadigim zaman galatasarayin finansini batirmistim ama sonra finansi düzeltene kadar oynadim ve finansimi düzelttim.ama finansi kötü oynayan takimlarla oynamak cok zevkli gercekten

Nesil
    2006

hangi takıma gittiysem finansını düzeltmişimdir bunun için borçta olan takımlardaki en kaliteli oyuncuları satarım yerine genç ve yetenekli oyuncular seçerim sadece ligde kalmakiçin oynarım sonraki sezon düzelmişse başlarım hayal kadromu kurmaya

Nesil
    2005
    Yer
    ev

6 Yıldır CM/FM oynarım hiçbir zaman finansımı batıracak kadar beceriksiz olmadım o kadar zor bi olay değil ki finansı ayakta tutmak

ben bir kere battım ama durup duruken ROMA ile batmıştım anlam veremedım bır kac yıldızımı satmıstım sonra rahatlamıstım 3 sezon sonra yıllık transfer butcem 25 mılıon dolar dı sonra kı sezon bu mıktar 32 mılıon dolar oldu:d sonrada bir kere oyundan dustu sınırlendım bende sıldım oyunu a.q aklıma geldıkce delı oluyorum yahu:d

ya bende 2012 deyim en yüksem finansım 40 $ oldu sadece bende yeteneklileri satıcam ansını satiim be yerine gencleri alcamm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

walla ben de hiç batırmadım hattabatık klüpleri düzelttiğim bile olmuştur. Hiç Transfer yapmadan başarıdan başarıya koşarım

eyvallah kardeşşş

Nesil
    2006
    Yer
    Internet Explorer

Ben falla finansa bakmıom ki
    -----------------------------------------------------------------------
    yaşımın 12 olduğuna bakmayın kafam 20de

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

Quote Originally Posted by speed59
    ya bende 2012 deyim en yüksem finansım 40 $ oldu sadece bende yeteneklileri satıcam ansını satiim be yerine gencleri alcamm
    40 dolara çikolata alırsın fm de
    belki çikolata pahalıdır :P

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

ben de hiç finansı batırmadım

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

ben bi kere gıcıklığına galatasarayı batırmıştım.bir sürü borca sokmuştum.en sonunda yönetim baktı ben bütçe bırakmadım. en sonunda beni kovdular.
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

bende oyunu ilk başlattıımda diegoyu portodan 10Mpounda aldım
    5sezon sonra clyi kazndım we diego en ii futbolcu seçildi.
    ertesi sezon chelsea bana 34Mpound önerdi 42M yaptım kabul ettiler bende sattım.
    onun yerine 17Mpounda şuanda barçanın B takımındaki mexikalı giovani dos santos u aldım.
    şu anda 62Mpound param war.

şuan batırdım takımdan para istedim 5 kez verdiler ve bende istifa ettim takım battı iflas durumda nasıl toparlancak b,miom... ben şuan işssizm bikaç yerden teklif aldım ama ...

valla kulübü nasıl batırıyosunuz ya :S ben daha hiç öyle bişey yapamadım yani denemedim ama normal oynarken hiç olmadı

benim gittiğim kuluplerin bütcesi felaket artıyor çünkü ucuza alıp fazlaya satıyorum
    sabri vuralı 400 milyara alıp 6.2 milyara gençlere
    engin yıldız alyapıdan çıktı 9.1 fenerbahce
    muslu 1.9 a aldım 11.7 m.city
    g.karadeniz 22 YTL f.bahce
    sinan kaloğlu 2.3 YTL 11.2 istanbulspora

bi kere abromoviçe ıt yen oyn açmış ve chesedan yeni kullanıscıyla adamları reala madride sattım sonra aylık taksitlerle en dandik adamları en yüksek fiyatlarqa aldım free oyunculara son hafalık önerdim kulup battı
    2.lige düştü sonra 4 santosdan adam getirdim 2.deyken FA yı kaandı uefayıo kazandı free aldığım ispanyol forvet gol kralı oldu hehe ve kurtuldu sonra 1.lige yeniden çıkınca bende bi kıyakla r.dinho yu ve etoyu getirdim sonrada oyunu bıraktım

benım basıma hıc batma gıbı bısı gelmedı hep duzeltıp baska takıma gıdıom yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

bi kere werder bremen i batırdım kulube el koydular kloseyi 3milyon euroya satmak zorunda kaldım icime oturdu bende save i sildim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

walla bende fener ilk sene finans yuzunden alex,anelka gibi yıldızlarını sattı.borçlarını kapatmak için.duzgun adamlar alamadı we kume dustu o kadar cok şaşırdım ki anlatmam.benim butcem 2010-2011 yılında 118 milyon olmustu..

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Ben Şu An Schalke İle Sezonu Bitirdim.2. Olarak.Televizyon Geliri ve Champions Cup gibi Diğer Gelirlerle Birlikte Nerden Baksan 25 Trilyon Geldi.Tabi Oyuncu Da Sattım.Şu an Finansımda Bilançom 100 Trilyon.Tabi 15 Trilyonunu Harcayacam Bana 85 Trilyon Kalacak.İyi Para.Oyunculara Ücret Olarak Maksimum Haftada 190 Milyar Para Veriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

EN KÖTÜ OLARAK GALATASARAYDAKİ FİNANSIMI VEREBİLİRİM

http://www.myehost.de/resim/images/23977711.jpg

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eser3131
    GALATASARAYDAKİ KÖTÜ FİNANSIM

resim gözükmedi bende
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Bi Daha Dene LAKE

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

fm 2005 de roma yı aldığımda adamların finansı kötüydü ilk sezon 5-6 trilton para verdiler ikinci sezon transfer bütçesi 85 trilyon oldu

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

Quote Originally Posted by tmac_91
    benim gittiğim kuluplerin bütcesi felaket artıyor çünkü ucuza alıp fazlaya satıyorum
    sabri vuralı 400 milyara alıp 6.2 milyara gençlere
    engin yıldız alyapıdan çıktı 9.1 fenerbahce
    muslu 1.9 a aldım 11.7 m.city
    g.karadeniz 22 YTL f.bahce
    sinan kaloğlu 2.3 YTL 11.2 istanbulspora
    ben de öyle yapıyorum ama adam baktım gelişmiş dünya yıldızı olacak büyük kulüpler peşinde bu kadar büyük kulüp peşinde ise bir bildiği vardır diyorum bir de kıyamayıp satmıyorum

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri